آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

باغ وحش ببرها

باغ وحش ببرها

باغ وحش ببرها

مسافرانی که در شهر پاتایا مستقر هستند و ازسویی نیز به دیدن ببرها و زندگی آن ها تمایل دارند و حتی مشتاق هستند تا حیوانات دیگر را هم مشاهده کنند، می توانند به باغ وحش ببرها دراین شهر مراجعه نمایند. برای رفتن به این مکان کافی است در حدود سی دقیقه، مسیر این باغ وحش را با خودرو طی نمایید. در منطقه ای با فاصله 9 کیلومتر از شمال پاتایا این مرکز به راحتی قابل دسترسی است.

باغ وحش ببرها در حدود چند سالی است که به فعالیت خود ادامه می دهد. بازدید کنندگانی که این باغ وحش را برای سپری کردن اوقاتی خوش و نزدیکی و تعامل با طبیعت و حیات وحش برگزیده اند باید اطلاع داشته باشند که این مرکز از چهار بخش تشکیل شده است که هر کدام کارکردی مختص به خود را دارد. این قسمت ها عبارتند از قسمت پرورش ببرها، قسمت آموزش و استعدادیابی ببرها، قسمت مربوط به کروکودیل ها و قسمت حیوانات دیگر. ار تجربیات شیرینی که می توان در این باغ وحش کسب کرد غذا دادن به توله های ببرها است که واقعا به یاد ماندنی است. از طرفی می توان با این توله ها عکس یادگاری نیز انداخت.

در باغ وحش ببرها که در یکصد قطعه زمین از مراتع و طبیعت تایلند مستقر است و یکی از بزرگترین ها در نوع خود می باشد، جمعیتی در حدود دویست ببر بنگال که بزرگترین گونه این جاوران می باشد نگهداری می شود. البته در این باغ وحش کروکودیل ها نیز پرورش و نمایش داده می شوند، تعداد این خزندگان در حدود یکصد هزار عدد است.

سه بخش از این مرکز نگهداری حیوانات به ترتیب با دو بخش برای ببرها و یک بخش برا کروکودیل ها معرفی شدند. بخش دیگری هم وجود دارد که حیوانات دیگری از حیات وحش تایلند و سایر نقاط کره زمین نگهداری و پرورش داده می شوند. در این قسمت می توان به فیل، شتر بی کوهان، گراز، کانگرو، شتر مرغ و پرندگان گوناگون اشاره داشت.

رزرواسیون بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته