آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

دنیای زیر آب پاتایا

دنیای زیر آب پاتایا

دنیای زیر آب پاتایا

در مجموعه آکواریومی دنیای زیر آب پاتایا انواع بسیار زیاد و متنوع ماهیان که هم در آب های شور و هم در آب های شیرین زندگی می کنند، یافت می شوند. یکی از تجربیات جالبی که در این آکواریوم برای بازدیدکنندگان قابل انجام است، وجود حوضچه های کم عمق و رو باز است که امکان لمس نمودن برخی از جانوران را به مراجعه کنندگان می دهد. این موضوع می تواند بسیار جالب باشد. همچنین این امکان نیز پیش بینی شده است تا افرادی که علاقه به غواصی دارند، با لباس های مخصوص در میان جانوران دریایی این آکواریوم به این ورزش بپردازند.

در این آکواریوم عظیم گونه های جانوری بسیاری زیادی زندگی می کنند و از دیدن آنها می توان لذت برد و با نحوه زندگی و رفتارهای آنها در محیط های طبیعی بیشتر آشنا شد. در حدود دویست گونه جانوران آبزی که تعدادشان به پنج هزار مورد می رسد در آنجا زیست دارند. یک تنوع شگرف که زمان زیادی را برای آشنایی با همه این گونه ها می طلبد.

تلاش شده است تا در ساخت تونل آبی موجود در مجموعه آکواریومی دنیای زیر آب پاتایا از شیشه های آکریلیک بسیار ضخیم استفاده شود تا آستانه تحمل بالایی را درمقابل آب و امواج آن داشته باشند.

از جمله موجودات آبزی که در این مجموعه یافت می شود، به کوسه بامبو، سفره ماهی، سفره دریایی، لاک پشت، سمور دریایی، ستاره دریایی، خیار دریایی، ماهی های گوناگون، مرجانها، شقایق دریایی، کوسه و غیره می توان اشاره داشت. دیدن این همه تنوع آن هم در یک مکان آکواریومی از آن خاطرات به یاد ماندنی خواهد بود که هر جایی امکان تجربه آن نیست.

آکواریوم بزرگ دنیای زیر آب پاتایا از آن مراکز دیدنی است که کمتر جایی امکانات و زیر ساخت هایش فرآهم گردیده. مشاهده جانوران آبزی در یک محیط شبیه سازی شده، غذا دادن به این حیوانات و همین طور امکان دست زدن به برخی گونه های بی خطر از تجربیات زیبا و به یاد ماندی از سفر و تور پاتایا خواهد بود. آسمان پرستاره پرشیا این افتخار را دارد که با کادری مجرب چه به صورت کادر اداری و چه به صورت کادر اجرایی و تور لیدر در سفرها، مشتریان خود را تا لحظه آخر تحت پوشش قرار داده و سفری به یاد ماندنی را رقم بزند.

رزرواسیون بلیط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات و مکان

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته