تور ایتالیا

تور ایتالیا

یکی از کشورهای بسیار جذاب قاره ی اروپا، تور ایتالیا است که برای مسافران و گردشگران از اهمیت بالایی برخوردار است.

ایتالیا، سفر به کشوری جذاب و زیبا

بی شک می توان ایتالیا را یکی از بهترین مقاصد گردشگری در اروپا دانست.
چشم انداز های فوق العاده ی ساحلی، خیابان های جذاب و هیجان انگیز، جزیره های زیبا، موزه ها و آثار هنری همگی دست به دست هم می دهند تا تور ایتالیا برای بسیاری از گردشگران لذت بخش باشد.

آب و هوای ایتالیا

ایتالیا دارای آب و هوای بسیار متنوعی است به گونه ای که می توانید در مناطق شمالی این کشور، آب و هوای نیمه استوایی مرطوب را ببینید اما در نوار ساحلی شاهد آب و هوای مدیترانه ای خواهید بود. اما در کل آب و هوای مدیترانه ای بر این کشور غالب است. تابستان های ایتالیا گرم و خشک می باشد در حالی که زمستان های آن سرد و مرطوب خواهد بود.

جاذبه های گردشگری ایتالیا

 از جمله دیدنی های ایتالیا می توان به کلوسئوم، کانال‌هایونیز، پمپئی، برجکجپیزا، دریاچه‌یکومو، ساحلآمالفی، جزیره‌یالبا، کلیسایجامعسانتاماریادلفیوره، منطقه‌یساحلیسنکتر، واتیکان، گالریاوفیتزی، قصردوک،
پارکملیگرنپارادیزو، فوارهتروی، پانتئون، ساحللاپلوسا، کلیسایجامعمیلان و بسیاری دیگر اشاره کرد.

راهنمایی برای چگونگی سفر به ایتالیا با بودجه ی کم و هزینه های اقتصادی

  • برای جلوگیری از بالا رفتن هزینه ها، تور ایتالیا را در فصل داغ سفر خریداری نکنید.

  • از اقامت درهتل خودداری کنیدو در عوض یک خوابگاه و متل را برای اقامت در نظر بگیرید.

  • از کلاس های عمومی و اقتصادی پرواز برای حمل و نقل استفاده کنید.

  • از رفتن به رستوران های توریستی که منوهای ترجمه شده ای دارند، اجتناب کنید.

  • محصولات فصلی را در بازارهای محلی خریداری کنید و پیک نیک راه بیندازید.

بهترین زمان سفر به ایتالیا

بهار،تابستان و پاییز به عنوان بهترین زمان برای بازدید از ایتالیا معرفی میشوند. بااین حال،مشکل اواخر بهار و تابستان این است که ایتالیا و جاذبه های گردشگری اش مملو از توریست می شود. قیمت اجاره صندلی چتر و وسایل ساحلی بسیاربالا می رود و سواحل شلوغ و پرسر و صدا خواهند شد. بهتر است به روستاهای کوچکتر در نزدیکی دریا،مانندTerlizziدرPuglia،جاییکه دریا از اواخر ماه اکتبرگرم باقی می ماند،و سواحل ساکت و آرام تری دارند، بروید.

بدترین زمان سفر به ایتالیا

اگر از هجوم مسافران و شلوغی بیزارید، از سفر در طول کارناوال های برگزار شده در ایتالیا، بپرهیزید. در این زمان ها تمامی هتل ها، پل ها، قایق ها و جاذبه های گردشگری به دلیل شلوغی تمام جذابیت خود را از دست می دهند.

چنانچه قصد سفر به این کشور و دیدن از جاذبه های گردشگری اش را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره پرشیا، تور ایتالیا را با قیمت مناسب خریداری کرده و با اطمینان تجربه ای لذت بخش از سفر به ایتالیا را برای خود فراهم کنید.