تور پاتایا

تور پاتایا

چنانچه قصد سفر به تایلند را دارید، گزینه های مختلفی را برای گردشگری پیش روی خود خواهید داشت. تور پایاتا از جمله تورهای گردشگری فوق العاده ایست که بسیاری از افراد با خرید آن عازم این شهر می شوند. با ما باشید تا با این شهر جذاب آشنا شوید.

پاتایا کجاست؟

پاتایا یکی از شهرهای کوچک ساحلی در تایلند است که در فاصله ی 165 کیلومتری از جنوب شرقی بانکوک و در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار گرفته است. این شهر چیزی در حدود 2.2 کیلومتر مربع مساحت دارد و یک شهر چند فرهنگی محسوب می شود.

با خرید تور پاتایا این امکان در اختیارتان قرار می گیرد که با فرهنگ های مختلفی آشنا شوید و غذاهای خوشمزه ای میل کرده و حسابی تفریح کنید. این شهر به بهشت استوایی معروف است و شما در آن می توانید بازارهای رنگارنگ و هیجان انگیزی را ببینید.

بهترین زمان خرید تور پاتایا و سفر به این شهر

پاتایا به واسطه ی موقعیت قرار گیری اش دارای آب و هوای گرمسیری می باشد. این شهر در زمستان آب و هوای بسیار مطبوعی دارد و می توانید در این زمان فصل خشک و بدون بارندگی را تجربه کنید. اما ماه مه تا نوامبر، فصل بارانی در این شهر آغاز می شود و در ماه های سپتامبر و اکتبر ممکن است شاهد باران های استوایی شدیدی باشید. اگر میخواهید پاتایا را در بهترین زمان خود بیابید، می بایست از ماه دسامبر تا آوریل به این شهر سفر کنید. از فوریه تا دسامبر دمای هوا در این شهر افزایش میابد. از اردیبهشت تا اوایل مهر ماه به دلیل بارش، شما می توانید هتل ها را با قیمت ارزانتری در این شهر رزرو نمایید.

بی شک پاتایا یکی از بهترین مقاصد گردشگری در تایلند محسوب می شوند و رقابت تنگاتنگی با سایر شهرهای این کشور دارد. چنانچه قصد بازدید از این شهر را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم، تور پاتایا را از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره خریداری کرده و از سفر خود لذت ببرید.

رزرواسیون بلیط