نویسنده: سمیه موسوی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=52841

اشتراک این مطلب:

اردبیل| بسته‌های سرمایه‌گذاری در منطقه گردشگری فندقلو تهیه می‌شود

تورهای ویژه تابستان

معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از آغاز مطالعات سایت گردشگری فندقلو خبر داد و گفت: با این امر بسته‌های سرمایه‌گذاری در این منطقه تهیه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، ناصر محمودی صبح امروز در بازدید از جنگل فندقلوی نمین اظهار داشت: در راستای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری در جنگل بکر و ارزشمند فندقلو در نمین مطالعات سایت گردشگری در این منطقه آغاز شد که تلاش می‌کنیم تا هر چه زودتر زمینه برای تکمیل این مطالعات فراهم شود.

وی بیان کرد: تکمیل مطالعات سایت گردشگری فندقلو می‌تواند زمینه‌ساز تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری به شکلی علمی شده و جلب و جذب سرمایه‌گذاران را برای فعالیت در این منطقه به دنبال داشته باشد که این امر می‌تواند زمینه‌ساز توسعه و رونق گردشگری در فندقلوی نمین شود.

معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به انتخاب مشاور برای انجام مطالعات در این منطقه تصریح کرد: برای انجام مطالعات سایت گردشگری نمین چهار هزار هکتار از این منطقه در نظر گرفته شده و برنامه‌ریزی شده تا در مدت دو ماه شاهد تکمیل مطالعات این سایت باشیم.

محمودی با اشاره به قابلیت‌های بالای سرمایه‌گذاری در منطقه گردشگری فندقلو افزود: پس از انجام مطالعات این سایت و تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری نتایج مطالعات و این بسته‌ها در اختیار سرمایه‌گذارانی که مایل به فعالیت اقتصادی در فندقلوی نمین هستند قرار می‌گیرد تا بر این اساس شاهد توسعه سرمایه‌گذاری‌ها در این منطقه باشیم.

معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تامین و تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای انجام مطالعات سایت گردشگری فندقلو از طریق میراث فرهنگی استان خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت‌های منطقه فندقلو که یکی از مکان‌های منحصر به فرد گردشگری در استان اردبیل به شمار می‌رود با توسعه زیرساخت‌ها و تاسیسات مورد نیاز می‌توانیم زمینه توسعه و رونق اکوتوریسم را در این منطقه فراهم آوریم.


برچسب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *