آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

بلیط چارتر


بلیط چارتر

بلیط چارتر 

بلیط چارتر چه تفاوتی با سایر انواع بلیط ها دارد؟ از آن جایی که این واژه در تورهای مسافرتی به وفور به گوش می رسد، ما تصمیم داریم به بررسی و معرفی بلیط چارتر بپردازیم، پس از شما دعوت می کنیم با ما همراه باشید.

بلیط چارتر

علاوه بر خرید پکیج تورهای گردشگری، حین خرید بلیط هواپیما احتمالا با واژه بلیط چارتر مواجه خواهید شد. برای آنکه با مفهوم بلیط چارتر آشنا شوید، لازم است آن را معنی کنیم.چارتر به معنای اجاره کردن است که می تواند به اجاره قطار، بلیط هواپیما، حتی هتل و … اطلاق شود. لازم به ذکر است که بلیط چارتر از بلیط های معمولی هزینه ی کمتری دارند و ارزان تر هستند. به این منظور، آژانس های مسافرتی بلیط های هواپیما را به شکل عمده خریداری می کنند، به همین دلیل قیمت بلیط هایی که ارائه می دهند نسبت به قیمت بلیط های معمولی ارزان تر است.

 در این صورت می توانید در مسیرهای پر رفت و آمد بلیط های هواپیما را با قیمت ارزان تری خریداری کنید.لازم به ذکر است که شما جز با مراجعه به آژانس های مسافرتی و یا وب سایت های آن ها،نمی توانید بلیط های چارتر را درخواست کنید. لازم به ذکر است که تنها در مسیرهای پر رفت و آمد آژانس های مسافرتی اقدام به خرید حجمی و عمده ی بلیط های هواپیما می کنند. حتی بعضا همه مسیرهای هوایی پر طرفدار از سوی آژانس های مسافرتی به شکل چارتر خریداری می شوند. بعد از آنکه مسیرهای پر رفت و آمد خریداری شد، نرخ قیمت بلیط توسط چارتر کننده تعیین می شود و دیگر ایرلاین نقشی در تعیین قیمت بلیط نخواهد داشت.

بلیط چارتر

از این رو شاهد تغییر قیمت بلیط هواپیما چارتر در زمان ها و تاریخ های مختلف خواهید بود. گاهی اوقات با قیمت بسیار اندک در برخی از مسیرها رو به رو می شوید، این کاهش قیمت به این دلیل رخ می دهد که در نزدیک به برنامه ی پرواز، بسیاری از بلیط ها بدون مشتری و صندلی های پرواز خالی باقی مانده است. در این حالت چارتر کننده ها برای جلوگیری از ضرر و زیان های بیشتر، قیمت ها را کاهش می دهند تا مشتریان بیشتری اقدام به خرید بلیط کنند. پس چنانچه در روزهای پایانی برنامه های پروازی این بلیط  را خریداری کنید،می توانید با قیمت های بهتری بلیط هواپیما را دریافت نمایید.


البته این نکته را مد نظر قرار دهید که نمی توانید در روزهای داغ سفر بلیط های هواپیما را با قیمت مناسب خریداری کنید، چرا که تعداد مسافران زیاد است و تقاضا برای خرید بلیط هواپیما بیشتر شده و از این رو بلیط هواپیما نیز با افزایش قیمت مواجه می شوند. یکی از مزیت های مهم این بلیط ها این است که شما می توانید با اندکی صبر، بلیط هواپیما را با قیمت بسیار پایین و ارزان خریداری کنید. کافیست به وب سایت های آژانس های مسافرتی مراجعه کرده تا درباره ی بلیط چارتر  اطلاع کسب نمایید و قیمت ها را دنبال کنید.

خرید بلیط

اما این نکته را مد نظر قرار دهید در صورتی که بلیط چارتر   را خریداری کرده و به هر دلیلی نتوانید از پرواز استفاده کنید، هزینه ای که بابت خرید بلیط پرداخت کرده اید، قابل استرداد نمی باشد. در صورتی که این موضوع در ارتباط با سایر بلیط ها صدق نمی کند و طبق قرار دادهای مربوطه در زمان های مختلف بخشی از هزینه به شما برگردانده می شود. همچنین لازم به ذکر است کهاین بلیط ها  برای کودکان شامل تخفیف نمی شود و هزینه ی آن ها همانند بزرگسالان محاسبه خواهد شد. پس اگر از سفر خود اطمینان دارید، می توانید چمدان های خود را ببندید و منتظر پایین آمدن قیمت بلیط چارتر باشید تا بتوانید با هزینه های بسیار کم به مقصد مورد نظر خود سفر کنید.

رزرو آنلاین بلیط داخلی و خارجی از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
خرید از سایت apstour.net
خ
رید از سایت charter.apstour.com
پرداخت آنلاین

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته