آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

مدت سفر

نوع سفر

بودجه سفر (تومان)


ایرلاین

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

تورهای آمریکا


تور کوبا

6.990.000 تومان+1490 دلار

تور کوبا

1

8 شب و 9 روز

1398-07-01

تور مکزیک کوبا نوروز

5990000تومان+5190دلار

تور کشتی کروز10روزه امریکای لاتین 15شهریور 97

2890یورو+نرخ پرواز به روز

تور کانادا پرواز ترکیش 11 شهریور

6100دلار + نرخ بلیط

تورهای آمریکا

تورهای آمریکا

تورهای آمریکا از تورهای گران و همچنین کشور آمریکا را به دلیل وسعت و ثروت و دارایی بسیارش میشناسیم. همگی از کودکی می‌آموزیم که قاره آمریکا در سالهای نه چندان‌دور، تقریبا حدود ۵۰۰ سال پیش و توسط دریانورد ماجراجویی به نام کریستف کلمب کشف شد، گرچه او تا آخر عمر خویش هم متوجه نشد، آنچه او بدان قدم گذاشت، قاره جدیدی بوده و نه هند. 

آمریکا در عین حالی که به عنوان ابر قدرت جهانی محسوب می‌شود، برای دیدار و مسافرت هم پر خواهد بود از شگفتی‌ ها و تجربه‌های جدید و ناب انسانی؛در کشور آمریکا، جنگل‌های وسیع و پوشیده از کاج‌هایی با عمر نزدیک به ۱۰۰۰ سال وجود دارد. تورهای آمریکا را میتوانید از جاهای دیدنی آمریکا میتوان این موارد را اشاره کرد.

1- واشنگتن دی سی (Washington)

شهری به نام واشنگتن دی سی در ناحیه کلمبیا (district of Colombia) وجود دارد که اصطلاح دی سی آن مربوط به ناحیه کلمبیا است.اگر چه این شهر پرجمعیت‌ترین ناحیه کشور آمریکا نیست،اما پایتخت سیاسی این کشور در نظر گرفته شده است و ساختمان مشهور کاخ سفید در این ناحیه قرار دارد.

تورهای آمریکا

2- کاخ سفید (White House)

این کاخ مکان اقامت رئیس‌جمهور آمریکا است. کاخی عظیم الجثه که ۲۱۴ سال پیش ساخته شده و از ۶ طبقه تشکیل شده است.این کاخ به دلیل برخی جنگ‌ها و اتفاقات بارها بازسازی و تعمیر شدهو اکنون علاوه بر محل کار و زندگی رئیس‌جمهور آمریکا هر ساله گردشگران متعددی را به سمت خود جذب می کند.

تورهای آمریکا

3- دنیای والت دیزنی (Walt Disney)

اولین و بزرگترین والت دیزنی دنیا که برای نخستین بار در فلوریدا ساخته شد، در آمریکا قرار دارد. این مکان هیجان‌انگیز به قدری بزرگ است که از آن به عنوان یک شهر یاد می شود. در این مجموعه انواع شهربازی‌، سینما، صحنه‌های نمایش، شخصیت‌های والت‌دیزنی، رستوران، کافه، استخر و آبشارهای عظیم الجثه، پارک دلفین و …. وجود دارد.

تورهای آمریکا

4- مجسمه آزادی آمریکا (Statue of Liberty)

این مجسمه غول پیکر که سمبل و نماد اصلی کشور آمریکا است، در نیویورک قرار دارد.تندیس آزادی در منطقه زیبای منهتن واقع شده و سالیانه گردشگران متعددی را به خود جذب می‌کند.این مجسمه بر روی جزیره‌ای به نام آزادی ساخته شده و با ورود به این جزیره،می‌توانید این مجسمه عظیم را از نزدیک تماشا کنید.

تورهای آمریکا

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کانتر تورهای خارجی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا تماس حاصل فرمایید. ارسال 70%کل هزینه تور استانبول 6 شب زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان و آنلاین  آمریکا از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه