آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

مدت سفر

نوع سفر

بودجه سفر (تومان)


ایرلاین

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

تورهای تونس


تور ارزان تونس

739 دلار

تور تونس

1

7 شب و 8 روز

1398-07-01

تورهای تونس

تورهای تونس
تونس در شمال آفریقا و یکی از تورهای هیجان انگیز و پر از دیدنی ست که می تواند بهترین سفر را برایتان فراهم سازد.ردپای روم باستان و ساختار سلطنت عربستانی ها در این کشور دیده می شود.اگر به دنبال خرید تور خارجی متفاوت هستید، تور تونس می تواند مطابق انتظارات شما باشد.در تورهای تونس همه چیز سحرانگیز و به سبکی غیرمنتظره دیده می شود.

نخستین چیزی که در تور گردشگری تونس به شما پیشنهاد می شود، آمفی تئاتر ال جم است.این آمفی تئاتر که سازه ای رومی ست صدای پای گلادیاتورها را بازتاب می دهد.در روستای سیدی بوسعید و ساختمان های سفید و آبی اش، فضایی بی نظیر را کشف می کنید.سبک معماری متعلق به تونس در این روستای توریستی به خوبی مشاهده می شود.
جزیره ی جربا احتمالا مقصد بعدی شما باشد. در این جزیره انواع تفریحات و مراکز سرگرمی وجود دارد.همین طور رستوران گردی و تفریحات جنگلی را تجربه خواهید کرد.آیا می خواهید همچون پرنس پرشیا در دل صحرا پیش رفته و با عجایب روبرو شوید؟ در صحرای کوت ال جرید چنین چیزی را لمس خواهید کرد.
مسیرهای شنی و زمین های مسطح نمکی، صخره ها و تلألو خورشید در کوت ال جرید فوق العاده هستند.در شهر زیبای موناستیر از قلعه ی مشهور رباط دیدن کنید.این قلعه در ساحلی به همین نام قرار داشته و از بناهای شگفت انگیز تونس به حساب می آید.حتما زمانی را نیز برای گردش در شهر تاریخی دوگا اختصاص دهید.
این شهر دارای آثار تاریخی متعددی از جمله حمام رومی و کاخ های دیدنی می باشد.موزه معماری نابل، کلیسای سنت لوئیس، مسجد زیتونیه، خیابان حبیب بورقیبه و … از دیگر دیدنی ها هستند.برای خرید این تور و کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص آن، با کانتر فروش تورهای خارجی آژانس آسمان پرستاره پرشیا تماس حاصل نمائید .
رزرواسیون بلیط تور تونس