تورهای خارجی نوروز ۹۸

 • تورهای خارجی نوروز ۹۸


  چند ماهی بیشتر تا سال جدید شمسی و عید نوروز باقی نمانده است و رفته رفته صف خرید تورهای خارجی نوروز ۹۸ شکل خواهد گرفت. آن دسته از گردشگران ایرانی که برای ایام تعطیلات عید امسال، به دنبال تورهای خارجی نوروز ۹۸ هستند، به کشورهای اروپایی تمایل زیادی دارند.

  آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا برای تعطیلات نوروز سال ۹۸ تورهای خارجی با بهترین شرایط و بالاترین سطح کیفیت ارائه می کند. تورهای خارجی نظیر تور ایتالیا و اسپانیا نوروز ۹۸، تور فرانسه و ایتالیا نوروز ۹۸، تور ایتالیا نوروز ۹۸ و تور فرانسه و اسپانیا نوروز ۹۸ و… از برترین تورهای گردشگری خارجی هستند که برای تعطیلات سال نو می توانید رزرو کرده و خریداری نمایید.

  تورهای خارجی نوروز ۹۸
  تورهای خارجی نوروز ۹۸

  تور ایتالیا و اسپانیا نوروز ۹۸

  در تور ایتالیا و اسپانیا ویژه ی نوروز ۹۸، دو شب را در ونیز به سر برده و دو شب را در شهر باشکوه و تاریخی فلورانس ساکن خواهید بود. سه شب بعدی به رم اختصاص داشته و چهار شب نیز زمان برای گشت و گذار در بارسلون در اختیار خواهید داشت.

  مسافران نوروزی که با خرید تور ایتالیا و اسپانیا ویژه ی نوروز ۹۸ به این کشورهای زیبای قاره ی سبز سفر می کنند، ضمن دریافت ویزای شنگن از اقامت در هتل های چهار ستاره ی تراز اول و تورلیدر فارسی زبان بهره مند خواهند شد.

  در این تور خارجی نوروزی به سراغ دیدنی هایی از جمله قصر وکیو، آبنمای فونتانا دی تروی، ساختمان کاداورو، جزیره ی تورچلو، قصر سلطنتی سن مارک ونیز، کلیسای سانتا ماریا، مورانو بورانو، برج پیزا و… خواهید رفت.

  تور فرانسه و ایتالیا نوروز ۹۸

  اگر از علاقه مندان شهر پاریس هستید، تور نوروزی فرانسه و ایتالیا گزینه ای عالی برایتان خواهد بود. این تور در مدت 10 شب و 11 روز برگزار می شود و در طی آن شهرهای زیبای پاریس، ونیز و رم را بازدید می نمایید.

  پاریس شهر عشاق و شهر شب های روشن و چراغانی ست. در ونیز آبراه های افسانه ای را می پیمایید و در رم هر چیز جادویی و شگفت انگیز انتظارتان را می کشد.

  این تور گردشگری شامل پنج شب پاریس، دو شب ونیز و سه شب رم می باشد.

  تور ایتالیا نوروز ۹۸

  ایتالیا یکی از بهترین مقاصد گردشگری در تورهای اروپایی ست و اگر به جای تورهای ترکیبی اروپا، علاقه مند به خرید تورهای اروپایی به مقصد یک کشور مشخص باشید، تور ایتالیا ویژه ی نوروز ۹۸ می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

  در این تور 7 شب و 8 روز فرصت دارید تا کشور باشکوه و دیدنی ایتالیا را از نزدیک ببینید.

  شهرهای ونیز، فلورانس و رم در برنامه ی گردشگری این تور قرار دارند و بهترین هتل های چهار ستاره پذیرای مسافران خواهند بود.

  برج پیزا، پلکان اسپانیایی رم، انجمن تراژان، حمام های دیوکلسین، حمام های کاراکالا، ساختمان کاداورو، شهر واتیکان، قلعه ی سنت آنجلو، قصر وکیو، کاخ دوج و پل افسوس، کاخ ریتزونیکو، کانال گراند، کلوسئوم و طاق کنستانتین، کلیسای سانتا ماریا، کلیسای سن جیوونی، کلیسای سیستین، معبد پانتئون، موزه ی واتیکان، موزه ی ونیز، میدان پیازا ناوونا، ویتوریانو و … از جاذبه های گردشگری هستند که در تور گردشگری ایتالیا ویژه ی نوروز امسال خواهید دید.

  تور فرانسه و اسپانیا نوروز ۹۸
  تور فرانسه و اسپانیا نوروز ۹۸

  تور فرانسه و اسپانیا نوروز ۹۸

  تور فرانسه و اسپانیا ویژه ی نوروز برنامه ی گردشگری شامل چهار شب پاریس و چهار شب بارسلون دارد. این تور 9 روزه با ویزای شنگن و بیمه ی مسافرتی همراه می باشد و پرواز آن نیز با هواپیمایی معتبر ماهان خواهد بود.

  با خرید تور خارجی ویژه ی نوروز ۹۸به مقصد فرانسه و اسپانیا می توانید از کاخ گارنیه در فرانسه، کاخ ورسای، کلیسای ساکر کور در مونمارتر، کلیسای سنت چاپل، کلیسای نوتردام، موزه ی اورسی، موزه ی لوور، مسجد بزرگ قرطبه، موزه ی پیکاسو، کلیسای ساگردا فامیلیا، کلیسای سانتا ماریا دل پی در بارسلون، کلیسای الحمرا گرانادا، کاخ ال اسکوریال، موزه ی گوگنهایم در بیلبائو، میدان پلازاد، میدان مایور در شهر شگفت انگیز مادرید، برج ایفل، پارک لوگزامبورگ، طاق پیروزی پاریس، و… بازدید نمایید.

  تورهای خارجی نوروز ۹۸ آسمان پر ستاره پرشیا تنها در این سفرها خلاصه نمی شود. برای اطلاع از تمامی پکیج های فروش تورهای خارجی نوروز ۹۸، می توانید با کانتر تورهای خارجی نوروزی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره تماس گرفته و اطلاعات کامل را دریافت نمایید.