تورهای خارجی

تورهای خارجی


توریست ها در جستجوی جاذبه های گردشگری کشورهای زیادی را فرای مرزهای سرزمین خود در می نوردند. بهترین تورهای خارجی در گروه تورهای آسیایی، تورهای اروپایی، تورهای قاره ی آفریقا، تورهای اقیانوسیه و تورهای آمریکا خلاصه می شوند.

توریست ها بنا بر سلیقه و اهداف گردشگری که برای خود ترسیم کرده اند، از میان تورهای

تورهای خارجی

لوکس خارجی، بهترین انتخاب ها را خواهند داشت. مشاور فروش تور خارجی می تواند شما را در انتخاب و خرید بهترین تور مطابق با سلایق و علاقه مندی هایتان راهنمایی کند.

در تورهای آسیایی به کشورهای دیدنی چون ترکیه، چین، تایلند، دبی، لبنان، آذربایجان، سریلانکا، عمان و … خواهید رفت. تور تفلیس در گرجستان زیبایی های یک شهر با قدمت تاریخ را به نمایش درخواهد آورد و در تور آنتالیای ترکیه به خانه ی تفریحات ساحلی و آب و هوای سحرانگیز وارد می شوید. برای رزرو هتل های آنتالیا گزینه های مختلفی پیش رویتان قرار دارد و اگر بخواهید سفری لوکس در این شهر ساحلی ترکیه را تجربه کنید، هتل های 5 ستاره ی آنتالیا بهترین ها خواهند بود.

در تورهای اروپایی به فرانسه رفته و در شهر عشاق یعنی پاریس رویاهایمان را زنده می کنیم. در پاریس از برج ایفل دیدن کرده و به سراغ موزه ی لوور می روید. از آن جا طاق صلح انتظارتان را می کشد و کلیسای نتردام مقصد بعدی خواهد بود. در خیابان شانزه لیزه قدم زده و به از شکوه کاخ ورسای دیدن می کنید. پانتئون و کاخ لوگزامبورگ مقاصد بعدی در پاریس به شمار می روند. پل نئوف، کلیسای سکره کر مونمارتر، دیزنی لند و … از دیگر مقاصد گردشگری در پاریس هستند که توریست ها را به خود جذب می کنند. در ایتالیا از رم دیدن کرده و در تور اسپانیا به بارسلون می رویم. یونان، سوئیس، صربستان، هلند و … از دیگر کشورهای دیدنی هستند که در تور اروپا خواهید یافت.

در میان تورهای اروپایی، تورهای ترکیبی اروپا نیز جایگاه ویژه ای میان گردشگران دارند. بیشتر توریست هایی که قاره ی اروپا را به عنوان مقصد گردشگری خارجی خود انتخاب می کنند، ترجیح می دهند با خرید یک تور به چندین کشور اروپایی سفر کنند.

به ویژه تور اروپا ویژه ی نوروز 98 می تواند بهترین انتخاب ها برای گردشگرانی که می خواهند سفری استثنائی داشته باشند، را به همراه دارد. تعطیلات نوروز 98 فرصتی عالی برای سفر به قاره ی اروپاست که غالبا مدت زمان تورهایش طولانی تر از تورهای خارجی در کشورهای همسایه ایران خواهد بود.

تورهای آفریقا به کلی دنیای دیگری را به رویتان خواهد گشود. تور تونس و تور آفریقای جنوبی با فرود در شهر ژوهانسبورگ، گردش در میان حیات وحش را به همراه می آورد و شانس این را خواهید داشت تا زیباترین و باعظمت ترین حیوانات آفریقایی را از نزدیک ببینید.

در شهر زیبای ژوهانسبورگ به موزه ی آپارتاید رفته و در آن جا عکس، فیلم، جراید، آثار هنزی و روزنامه های آفریقای جنوبی را گردآورده خواهید یافت. پارک گلد ریف سیتی، موزه ی نلسون ماندلا در سوووتو، موزه ی ملی تاریخ نظامی آفریقای جنوبی، موزه ی خانه ویکتوریایی، تئاتر مارکت، پرتوریا و … از دیگر جاذبه های گردشگری هستند که در شهر ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی خواهید دید.

اگر تصمیم گرفته اید سفر بعدی تان به مقصدی دوردست و بارها متفاوت از چیزی باشد که تاکنون دیده اید، این بار یکی از کشورهای خارجی که کمتر از آن می دانید را به عنوان مقصد گردشگری خارجی انتخاب نمایید.

با مطالعه راهنمای سفرهای خارجی می توانید نسبت به کشور مقصد اطلاعات کامل به دست آورده و با آگاهی دقیق نسبت به جاذبه های گردشگری، هتل ها، نقشه ی مسیرها، سیستم حمل و نقل و … سفری رویایی و فراموش نشدنی داشته باشید.

آسمان پرستاره پرشیا شما را به تورهای خارجی، سفر به فرهنگ ملل ها،به اعجایب دنیا دعوت می کند.

به ما امتیاز دهید
[کل: 24 میانگین: 4]