آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تورهای داخلی نوروز 99


تورهای داخلی نوروز 99

تورهای داخلی نوروز 99

نوروز از ایام و اعیاد باستانی ایران زمین است که هرساله با رسیدن بهار ایرانیان آن را با آیین و سنت های قدیمی خود زنده نگه داشته اند. علاوه بر این تعطیلات نوروز طولانی ترین تعطیلی رسمی کشور است. لذا بهترین فرصت برای سفر به شمار می رود.هر کس با توجه به علایق و سلیقه و البته بودجه خود و خانواده اش سفری را در نظر می گیرد. اگر شما نیز قصد دارید این تعطیلات را مسافرت کنید می توانید با تورهای داخلی نوروز 99 همراه باشید تا خاطره ای جدید از نوروز 99 را برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

تورهای داخلی نوروز ۹۸

در نوروز 99 کجا برویم؟

آسمان پرستاره به شما پیشنهاد می کند که در این ایام فرصت را غنیمت شمرده و به ایرانگردی مشغول شوید.در همین نزدیکی ها در سرزمین مان مطمئنا جاهایی هست که هنوز کشف نکرده باشید.مکان های دیدنی شگفت انگیز با منظره های ناب و طبیعت سرسبز بهاری انتظارتان را می کشد تا 13 روز نوروز را به شادی و پیروزی سپری کنید.

در ایران می توانید تور کیش، تور قشم، تور بندرعباس، تور جزیره هرمز و یا تور شهرهای شمالی را انتخاب کنید،اگر می خواهید در تعطیلات خود از ساحل آفتابی با ماسه های نرم و دریا لذت ببرید.اگر هم اهل گشت و گذار در آثار تاریخی هستید جای جای ایران دیدنی است.

در تور شیراز  به تخت جمشید و پرسپولیس بروید،در حافظیه فال بگیرید و آغاز بهار را در یک جای خوش آب و هوا با باغ ها و عمارت های زیبا بگذرانید.سی و سه پل اصفهان و کاخ عالی قاپو در تور اصفهان در کنار راسته حجره های قلم زنی و میناکاری
برایتان جذابیت دیگری خواهد داشت.

تور بهاری به سرزمین خنک تبریز و یا سفر به همدان، زنجان، کردستان و زیارت از حرم امام رضادر تور مشهد نیز انتخاب عالی برایتان خواهد بود. می توانید راهنمای سفر به ایران و شهرهای جادویی اش را در این فرصت باقی مانده مطالعه کردهو سپس برای مقصدتان تصمیم بگیرید. شک نکنید ایرانگردی در این چند روز برایتان لذت بخش خواهد بود،

از شلوغی شهرها نترسید بلکه در میان قومیت های مختلف هم میهنی می توانید خاطراتی خوش رقم بزنید.نوروز زمان خوشگذرانی است و آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا ضمن تورهای خارجی و تورهای داخلی نوروز 99 که برایتان آماده کرده است،سالی خوش، پر برکت، پر از سلامتی و شور بختی و حتی پر پول برایتان آرزومند است.

 

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته