آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تورهای شمال


تورهای شمال

تورهای شمال 

شهرهای شمالی کشور دارای جاذبه های گردشگری مختلفی می باشند که برای مسافران بسیار لذت بخش است.این شهرها دارای آب و هوای خوب و طبیعت زیبا هستند و همجواری با دریا، بر جذابیت آن ها می افزاید. تورهای شمال از بهترین تورهای گردشگری محسوب می شوند.برای سفر به شمال کشور، مقاصد مختلفی وجود دارد. 

جنگلهای مازندران را تا ۱۵ سال دیگر از دست می‌دهیم | بهداشت نیوز

تورهای شمال شامل تورهای جنگل گردی، دیدن از ارتفاعات و گشت های ساحلی همگی جز تورهای گردشگری به شمال کشور محسوب می شوند. یکی از این مقاصد فوق العاده، جنگل الیمستان است.بسیاری از تورهای گردشگری به این منطقه یک روزه برگزار می شود.

الیمستان جنگلی با دریاچه ای زیباست که با درختانی بلند پوشیده شده است. بی شک این منطقه یکی از بهترین مناطق گردشگری در شمال کشور برای تورهای شمال محسوب می شود.یکی دیگر از مقاصد گردشگری در شمال کشور، ماسوله است.

تورهای ماسوله جزو تورهای شمال عموما یک روز و نیمه هستند تا مدت زمان مناسبی را برای گشت و گذار فراهم سازند.ماسوله یکی از بکرترین روستاهای شمال ایران محسوب می شود.با سفر به این منطقه خانه ها را با معماری بسیار زیبا و محلی خواهید یافت.

نام مقصد گردشگری دیگر در تورهای شمال، ارتفاعات فیلبند است.فیلبند منطقه ای مرتفع است که با بازدید از آن در میان ابرها قرار خواهید گرفت.این روستا از توایع شهرستان بابل است و در استان مازندران قرار گرفته است.

اینجا چشم انداز فوق العاده ای را به مسافران ارائه میدهد و اغلب اوقات دریای ابر را به نمایش میگذارد.از سایر مقاصد گردشگری می توان به نمک آبرود، ماسال، مرداب هسل، ساحل گیسوم و … اشاره کنیم.
همان طور که در ابتدا گفتیم، تورهای شمال کشور از جمله محبوب ترین تورهای گردشگری محسوب می شوند.

چناچه قصد دارید از این مناطق فوق العاده دیدن کنید، تور گردشگری را با قیمت مناسب از ما خریداری کنید.برای خرید این تور با کانتر تور های داخلی آژانس آسمان پرستاره پرشیا نماس حاصل نمائید .

رزرواسیون بلیط ارزان و آنلاین شمال  از آپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدن  همه هتل های شمال 

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته