آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

مدت سفر

نوع سفر

بودجه سفر (تومان)


ایرلاین

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

تورهای لبنان


تور لبنان 8 روزه نوروز

350دلار+4.000.000تومان

تور لبنان

110دلار+3.100.000تومان

تور لبنان

1

از 2 شب و 3 روز

1398-12-01

تور لبنان سوریه

3.000.000 تومان + 150دلار

تور لبنان سوریه

1

7 شب و 8 روز

1398-12-04

تور لبنان

3.000.000 تومان + $190

تور لبنان 98

1

از 5 و 7 شب

1398-08-01

تور لبنان 8 روزه

110دلار+3.100.000تومان

تور لبنان 8 روزه

1

از 2 شب و 3 روز

1398-11-01

تورهای لبنان

تورهای لبنان که لقب عروس خاورمیانه را به خود اختصاص داده است،با داشتن جاذبه های گردشگری منحصر به فرد یکی از مقاصد گردشگری در تورهای آسیایی به شمار می رود.
شهر بیروت دیدنی ترین شهر در تور لبنان،نام پاریس خاورمیانه را با خود به دوش می کشد.در اینجا اکثر مردم به زبان های عربی،فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند و شما مرتبا عبارت habibi به معنای عزیز من را اینجا و آن جا خواهید شنید.

موقعیت جغرافیایی لبنان

سرزمینی بلند و کوهستانی که در کرانه شرقی مدیترانه واقع شده،لبنان یکی از کوچکترین کشورها در جهان است که مساحتی حدود 10452 کیلومتر مربع را شامل میشود .و از لحاظ بزرگی رده 166 بین کشور ها را به خود اختصاص داده است.همچنین بیشتر قسمت های این کشور کوهستانی بوده.جمعیت این کشور حدودا برابر با 5/4 میلیون نفر است.

موقعیت جغرافیایی لبنان

آب و هوای لبنان

این کشور دارای اقلیم مدیترانه ای می باشد که باعث میشود هوای بخش ساحلی در فصل زمستان سردو بارانی و در تابستان ها گرم و شرجی باشد.همچنین در بخش کوهستانی و مرتفع  زمستان ها بارش برف مشاهده میشود و دمای زیر صفر درجه و باقی نقاط کشور دارای تاسبتان گرم و خشک است.در شمال شرق لبنان به علت وجود قله های مرتفع کوه های غرب راه ابرهای بارانی که از سمت مدیترانه میوزد بسته شده و تقریبا بارشی ندارد.

زبان و خط در لبنان

زبان و خط رسمی در لبنان عربیست اما زبان دوم این کشور فرانسویست.

دین مردم لبنان

دین مردم این کشور اسلام و مسیحیت است و بنا ب تنوع مذهبی موجود در این کشور دارای دین رسمی نمی باشد. از بین 18 فرقه مذهبی در این کشور 12 مذهب مسیحی،5 مذهب اسلامی و یک مذهب یهودی وجود دارد.

دین مردم لبنان

واحد پول

واحد پول رسمی این کشور پوند لبنانی یا لیره است

صادرات در لبنان

صادرات این کشور عمدتا تنباکو ،مواد غذایی،لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد

صنایع دستی لبنان

حصیر بافی ، منبت کاری با چوب ، خوشنویسی و… می باشد

صنایع دستی لبنان

جاذبه های گردشگری با تورهای لبنان

خارج از شهر بیروت به غاری به نام جیتا می رسید.
تحیرآورترین بازمانده های باستانی که در تور لبنان می بینید، در شهر بعلبک در دره ی بقاع می باشد.در اینجا می توانید بازمانده ی معبد باکوس را مشاهده کنید.در همین شهر بعلبک می توانید به مسجد راس امام حسین (ع) نیز رفته و از آن دیدن نمایید.اگر به دیدن فضاهای تاریخی علاقه مند هستید، شهر باستانی بیبلوس را نیز در تور گردشگری لبنان از دست ندهید.این شهر بندری جاذبه های گردشگری خاص خود را برای عرضه به مسافران خواهد داشت.برای گذراندن یک شب خاص و ویژه به محله ی حمرا در شهر بیروت بروید.
اگر در سفر به لبنان به شهر صیدا نیز رفتید، حتما از خیابان فنیقی ها دیدن کرده و سری به قلعه ی خان الفرنج بزنید.از شاهکارهای معماری در لبنان، قصر بیت الدین یادگار مانده از قرن 19ام میلادی ست.

برای اطلاع از فهرست کامل جاذبه های گردشگری لبنان می توانید به بخش دیدنی های سایت آسمان پرستاره پرشیا مراجعه نمایید.
در صورت تمایل به دریافت اطلاعات و راهنمایی در خصوص تور لبنانبا مشاوران ما در آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا تماس بگیرید.