آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

مدت سفر

نوع سفر

بودجه سفر (تومان)


ایرلاین

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

تورهای مالدیو


تورهای مالدیو

تورهای مالدیو

تورهای مالدیو و مجمع الجزایر مالدیو از زیباترین نقاط گردشگری در جهان است پایتخت مالدیو شهر ماله است . مالدیو کشوری که 99% از مساحتش را آب تشکیل می‌دهد و تنها 1% آن خشکی‌ست! به همین جهت مالدیو پر از ورزش‌‌های آبی‌ست و مناسب غواص‌ها.

بیش از هزار جزیره در مالدیو وجود دارد، جزایری که مساحت آن‌ها از 1 یا 2 کیلومتر مربع تجاوز نمی‌کند. مالدیو یکی از بهترین  مقاصد گردشگری برای گذراندن ماه عسل است. ضمنا اگر دنبال ماجراجویی و غواصی در آب های فیروزه ای هستید، تور مالدیو بهترین گزینه برای شما خواهد بود. اما بد نیست که قبل از سفر، با نکات مهم سفر به مالدیو نیز آشنا شوید.

بهترین ماه برای خرید تورهای مالدیو

بهترین زمان برای سفر به مالدیو از نوامبر تا آوریل است. بهترین آب و هوا را در مالدیو به دلیل باران و آب و هوای گرم، در فصل نوامبر تا آوریل می بینید. مالدیو در ماه می تا اکتبر بارانی است اما در این فصول می توانید تور مالدیو را با قیمت بهتری خریداری کنید. 

این کشور در این ماه ها بسیار شلوغ و پر از مسافر است، به همین دلیل در این زمان نرخ تور مالدیو و نرخ رزرو هتل گران تر از سایر فصول می باشد. لازم به ذکر است که انتخاب شرکت هواپیمایی در هزینه های سفر شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

در مالدیو چه غذایی بخوریم؟

 غذاهای دریایی،نارگیل و نشاسته در بسیاری از رستوران ها و دکه های اغذیه فروشی برجسته هستند. انواع ماهی دریایی، samosas (غذایی از سیب زمینی و ادویه و سبزیجات)،کاری و ماهی سرخ شده تند از جمله غذاهای محبوب در مالدیو محسوب می شوند.

قوانین  ورود و خروج به مالدیو

در سفر به مالدیو به پاسپورتی با دست کم 6 ماه اعتبار از زمان ورود به این جزیره لازم دارید. برای خرید تور مالدیو به شما ویزای 30 روزه داده می شود که در صورت لزوم و تمایل می تواند تا 90 روز نیز افزایش یابد. اگر دوست دارید با قیمتی مناسب به این جزیره سفر کنید،از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره پرشیا،تور مالدیو با قیمت مناسب را درخواست کنید و بهترین تجربه ی سفر را تجربه کنید.

 انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) ارسال 60% کل هزینه تور زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

 

رزروبلیط ارزان و آنلاین مالدیو  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های مالدیو
هتل های مالدیو