تورهای نوروز 99

 • راهنمای سفر

 • تورهای نوروز 99

  در ایام نوروز بازار تورهای گردشگری مثل همیشه داغ خواهد بود و خیلی ها ترجیح می دهند به جای سفر شخصی،سفر خود را به صورت گروهی انجام دهند و برای این هم گزینه ای قابل اعتمادتر از تورهای نوروزی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا پیدا نخواهید کرد!
  چرا که آسمان پرستاره با نیروهایی حرفه ای و پرانرژیضمن پایبندی به انجام تعهدات خود و راهنمایی شما جهت به دست آوردن بهترین اطلاعات از مقصد انتخابی،سفر شاد و لذت بخشی را برای شما و همسفرانتان فراهم خواهد کرد.

  شما می توانید مقصد سفر نوروزی خود را از یکی از پکیج های تورهای ایرانگردی و جهانگردی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره انتخاب نمایید تا زیبایی های ایران عزیز و جهان را در اقلیم های مختلف تجربه کنید و یا بسته به میزان بودجه خود همراه یکی از پکیج های تورهای خارجی آسمان پرستاره به جهانگردی بپردازید.

  تورهای نوروز 99

  نوروز عید باستانی ایرانیان

  به راستی چقدر در خصوص نوروز، این جشن و آیین باشکوه ایرانیان می دانید؟ما شما را با این سنت دیرینه ایرانیان آشنا خواهیم کرد.نوروز واژه ای است که در خاطره ها ماندنی و در دل ها طراوت بخش می باشد.نوروز در حکایات شیرین و اشعار طرب انگیز، نوروز در آداب و رسوم زنده و حتی در روایات معتبر است.روزی که برای ایرانیان رنگی شاعرانه، بویی خوش و طعمی هوس انگیز دارد و برای فارسی زبانان از جان هم زنده تر است و برای خیلی از مردم دنیا محترم.

  بعضی ها آن را با نفس های کودکی فهمیده اند و برخی در خاطره بازی های مادربزرگ.بعضی ها با یکی بود و یکی نبودهای قصه ها و دیگران با آیه های منور یاسین و الرحمن.هر کسی با نام نوروز یک جور دلش جوانه می زند.نوروز فقط ضیافت رنگین کمانی طبیعت نیست،فقط لبخند شکوفه ها و چهره های بارانی لبخندهای از ته دل نیست،فقط صورت گل نگون چادر زمستان و آوای بیداری هستی نیست.نوروز انعکاس نور در هزارتوی آینه کاری خاطره هاست که هر بار گوشه ای از ذهن را به یاد یکی از لحظه های خوشش نورانی می کند.

  نوروز عید باستانی ایرانیان

  نوروز فراتر از یک آیین ملی و تاریخی معنای زندگی است و تفسیر آفرینش بر جامه حیات،تعبیر خواب ارغوانی گل هاست به آهنگ موازی پرواز؛ پرواز پروانه ای خیال.نوروز بهاری ترین فصل خاطره هاست.نوروز این بهارین صفت یادگارهای کهن،این سبزینه پوش تمدنی شگرف حالا در بیش از 10 کشور جهان و توسط 300 میلیون نفر جشن گرفته می شود.نوروز فراتر از یک آیین ریشه دار، نوروز یک دوره کامل جامعه شناختی است و رمزگشایی از تاریخ شگرف و پرقصه اش بهتر از هر روایتگر دیگری گویای ریشه های روان شناختی،انسان شناسی و غنای اخلاقی و تمدنی ایران است.

  نوروز در تاریخ و آثار باستانی ایران

  نشانه های نوروز در نگاره ها، مسکوکات، سنگ نبشته ها و آثار دوره های مختلف تاریخی از هخامنشی و اشکانی و ساسانی تا پس از اسلام و دوران معاصر به وضوح دیده می شود.اغلب این آثار بیانگر دانش، فرهنگ، قدرت و فناوری برتر و همچنین اندیشه های خیرخواهانه و منش صلح طلبانه ی ایرانی ها می باشد.

  اما در دوران سلجوقیان اتفاق مهم تری افتاد.جلال الدین ملکشاه سلجوقی دستور داد تا تعدادی از ستاره شناسان ایرانی از جمله خیام برای بهبود بخشیدن به گاهشمار ایرانی دور هم جمع شوند. این گروه دانشمند و خبره روز اول بهار را به عنوان نوروز انتخاب کردند و جایگاه آن را تثبیت نمودند.

  در دوران معاصر آیین های نوروزی به عنوان یک میراث فرهنگی همچنان ادامه دارد و در فلات پهناور ایران توسط اقوام مختلف هر ساله برگزار می شود.دیگر مراسم و آیین های نوروز، خانه تکانی، سفره هفت سین، کاشتن سبزه،زیارت اهل قبور در پنج شنبه آخر سال و کمک به فقراست و همه آنها میان ایرانی ها همچنان متداول است.

  سفر با تورهای نوروز99

  صدای پای بهار به گوش می رسد و سفرهای نوروز99 در حال برنامه ریزی و شروع شدن است.هر ساله بیش از 3 میلیون سفر از طریق ریلی،جاده ای و هوایی در ایام نوروز انجام می شود و بیش از 20 دستگاه و نهاد مختلف وظیفه تسهیل مسافرت برای مردم را بر عهده دارند.
  سفرهای نوروزی از این جهت که خانواده ها کنار هم هستند فرصت بسیار بزرگی است تا فارغ از مسائل کاری یک ساله خود ، به تفریح و شادی بگذرانند.

  تورهای داخلی نوروز 99

  تورهای ایرانگردی و گردشگری داخلی از جمله سفرهای محبوب ایرانیان در ایام نوروز است.جدای از اینکه شما می توانید با ماشین شخصی و یا به صورت انفرادی از جاذبه های گردشگری داخلی دیدن کنید،سفر گروهی و استفاده از تورهای داخلی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا به شما در هدفمند بودن سفر و هزینه هایتان کمک می کند.با استفاده از تور لیدرهای مجرب این آژانس،شما با اماکن دیدنی و تاریخچه آن ها آشنا خواهید شد و با حضور در این تورها از تخفیفات ویژه و کاهش هزینه های اقامت و هتل و حمل و نقل بهره مند می گردید.همه ی این ها در کنار لذت سفر گروهی و شادی جمعی و پیدا کردن دوست های خوب سفری خاطره انگیز برای شما رقم خواهد زد.

  تورهای خارجی نوروز 99

  اگر فکر می کنید که جاذبه های اصلی گردشگری داخلی را دیده اید و تحمل ماندن در ترافیک جاده ای نوروز خصوصا در جاده شمال را ندارید!
  و مهم تر از همه این ها اندوخته مالی خود را به حدی رسانده اید که بتوانید از فرهنگ و جاذبه های گردشگری دیگر کشورها دیدن کنیدخوب جایی را انتخاب کرده اید.ما جهانگردان را نیز دوست می داریم!
  آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا افتخار این را دارد که با کامل ترین پکیج تورهای نوروز خارجی از آسیا و آمریکا گرفته تا تورهای ترکیبی اروپا دیدنی های دنیا را برای شما قابل دسترس کند.

  تورهای اسپانیا نوروز 99

  اسپانیا کشوری زیبا، جالب و پویا است که دارای تنوع منطقه ای زیاد و در عین حال منحصر بفردی است.مادرید و بارسلونا شهرهایی با انرژی و پررونقی هستند.اسپانیایی ها عاشق توریست ها،میزبان غریبه ها،نوشیدن نوشیدنی های خوب،خندیدن در یک وعده غذایی خوب و لذت بردن از زندگی هستند.مردم اسپانیا عجله ندارند.تورهای اسپانیا به مدت 8 و 11 روزه برگزار میشود.

  تورهای پاریس نوروز 99

  پایتخت فرانسه برای قرن ها است که بازدید کنندگان را به خود جلب می کند.از بناهای تاریخی شگفت انگیز تا غذاهای استثنایی آن، مقصدی متفاوت با هر چیز دیگری است.در موزه ها، کافه ها، بازارهای کشاورزان، باغ های زیبای آن گردش کنید و از عاشقانه های شهر پاریس لذت ببرید.تورهای پاریس به صورت 5روزه و 8 روزه برگزار می گردد.

  تورهای سوئیس نوروز 99

  مردمان سوئیس بسیار با فرهنگ و قانون مدار هستند.همچنین مردم این کشور نسبت به میراث بزرگان خود تعصب خاصی دارند و فرهنگ بومی و مرتبط با آن را زعایت میکنند و به آن احترام میگذارند.تورهای سوئیس در مدت های 4شب و 6 شب به مقصدهای زوریخ و لوگانو برگزار میگردد.

  تورهای ایتالیا نوروز 99

  تور ایتالیا یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین تورهای توریستی جهان است.که پیشنهاد میکنیم فرصت گردش در این کشور را در تور ایتالیا نوروز 99 از دست ندهید.در این کشور می توانید از شهرهای زیبایی چون روم ، میلان، ونیز،فلورانس دیدن کرده و اوقات خوشی را سپری کنید.تور ایتالیا به صورت 8 روز – 11 روز و 14 روز برگزار میشود.

  تور اتریش نوروز 99

  گردشگری در اتریش یک صنعت اصلی و منبع مبادله و تامین ارز محسوب می شود،و با توجه به این موضوع حتما انتظار داریم که جاذبه های گردشگری در اتریش بسیار جذاب و دیدنی باشند.بزرگترین جاذبه ی توریستی اتریش کوهستان آلپ می باشد.تور اتریش به صورت 5روزه برگزار میگردد.

  تورهای نوروز ترکیبی اروپا

  از جمله تورهای نوروز پرطرفدار آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا تورهای اروپایی این آژانس می باشد که در ایام نوروز به مقاصد گردشگری اروپا برگزار می گردد.در اینجا لیستی از تورهای نوروزی اروپا را مشاهده می کنید:

  تور دور اروپا نوروز 99 ترکیبی فرانسه، آلمان، اتریش، ایتالیا، یونان، ترکیه

  این تور 24 روزه شامل اقامت در پاریس،استراسبورگ،مونیخ،اینسبورک،ونیز،رم،1 شب کشتی،آتن،تسالونیکی،استانبول می باشد.

  تور ترکیبی فرانسه ایتالیا اسپانیا نوروز 99

  این تور شامل اقامت در پاریس، ونیز (فلورانس)، رم و بارسلون است و به صورت 12 و 14 روزه برگزار میشود.

  تور ترکیبی فرانسه ایتالیا سوئیس نوروز 99

  این تور 11 روزه شامل شهرهای پاریس میلان زوریخ میشود.

  تور ترکیبی فرانسه اسپانیا ایتالیا نوروز 99

  تور 12 روزه که شامل اقامت در شهرهای پاریس – بارسلون – ونیز – میلان میشود.

  تور ترکیبی فرانسه بلژیک هلند نوروز 99

  این تور شامل 11 روز اقامت در پاریس، بروکسل،آمستردام است.

  تور ترکیبی فرانسه اسپانیا پرتغال نوروز 99

  کشور اسپانیا به دلیل همسایگی با قاره آفریقا(کشور مراکش)، فرانسه و پرتغال از تنوع فرهنگی بسیار بالایی برخوردار است.فرهنگ غنی، سواحل زیبا، جشنها و کارناوالهای متعدد از جمله دلایل انتخاب این تور برای تعطیلات بی نظیر به خصوص در فصل بهار می باشد.اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که در منطقه غرب این قاره سرسبز واقع شده است.ترکیب بی نظیر این سه کشور تور فرانسه اسپانیا پرتغال را به توری متفاوت و پرطرفدار تبدیل نموده است. این تور 12 روزه شامل بازدید از نیس -مارسی – مادرید و لیسبون میشود.

  تور ترکیبی فرانسه اسپانیا نوروز 99

  این توربه صورت 9 و 11 روزه برگزار می شود که شامل اقامت در پاریس و بارسلون می باشد.

  تور ترکیبی فرانسه آلمان نوروز 99

  این تور شامل 11 روز اقامت در پاریس،مونیخ (هایدلبرگ) و فرانکفورت میباشد.

  تور ترکیبی فرانسه هلند نوروز 99

  تور فرانسه و هلند با ورود به پاریس، عروس شهرهای اروپا آغاز می‌شود. خاطره در پاریس را با قدم زدن در خیابان شانزه لیزه، بازدید از برج ایفل، موزه لوور و دروازه پیروزی، ماندگار کنید.سپس رهسپار آمستردام شوید اما در میان راه توقفی کوتاه در بروکسل، پایتخت بلژیک داشته باشید تا از زیبای بنای اتومیوم به وجد بیاید.این تور به مدت 7 روز می باشد.

  تور ترکیبی فرانسه هلند آلمان نوروز 99

  تور 9 روزه که شامل اقامت در شهر های پاریس آمستردام و فرانکفورت میشود .

  – تور ترکیبی سوئیس آلمان اتریش نوروز 99

  این تور شامل 12روز اقامت در ژنو (برن)، زوریخ،  مونیخ (سالزبورگ) و وین می باشد.

  – تور ترکیبی اسپانیا ایتالیا فرانسه نوروز 99

  این تور شامل 12روز اقامت در بارسلون، رم و پاریس است.

  تور ترکیبی فرانسه ایتالیا نوروز 99

  این تور شامل 11 روز اقامت در پاریس، ونیز (فلورانس) و رم می باشد

  تور ترکیبی فرانسه اسپانیا نوروز 99

  این تور شامل 11روز اقامت در پاریس، مادرید و بارسلون است.

  تور دور سوئیس نوروز 99

  این تور شامل 9 روز اقامت در ژنو (میلان)،  لوگانو (لوسرن) و زوریخ میباشد.

  تور ترکیبی دور سوئیس آلمان نوروز 99

  این تور شامل 14روز اقامت در ژنو (میلان)، لوگانو (لوسرن)، زوریخ، مونیخ (هایدلبرگ) و فرانکفورت می باشد

  تور ترکیبی دور سوئیس ایتالیا نوروز 99

  سوئیس، کشور شکلات ها را باید یکی از بهترین مقاصد گردشگری در قاره سبز دانست.اگر به دیدن جاذبه های گردشگری، طعم های مختلف و هر آن چیزی که برای یک توریست جذاب باشد، علاقه مند هستید؛سوئیس می تواند گزینه ای عالی برای شما به حساب بیاید.تور ایتالیا یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین تورهای توریستی جهان است .در این کشور می توانید از شهرهای زیبایی چون روم ، میلان، ونیز،فلورانس دیدن کرده و اوقات خوشی را سپری کنید.این تور به مدت 9 روز است.

  تور سوئیس ایتالیا آلمان نوروز 99

  با سفر به اروپا نسبت به کشورهای پیشرفته‌ی این سرزمین دید بهتری پیدا خواهید کرد.کشورهای معروفی چون فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و… که دیدنی‌های فوق‌العاده‌ای دارند در همین قاره هستند.این تور 14 روزه شامل اقامت در ژنو، لوگانو، زوریخ، مونیخ،فرانکفورت میباشد.

  تور ترکیبی اروپا نوروز 99 سوئیس آلمان (لوکزامبورگ) فرانسه (بلژیک) هلند

  این تور شامل 15 روز اقامت در زوریخ، (اشتوتگارت)، فرانکفورت،(لوکزامبورگ) پاریس، (بروکسل) و آمستردام است

  تور ترکیبی ایتالیا اسپانیا نوروز 99

  این تور  12 روزه شامل اقامت در ونیز، (پیزا) فلورانس، رم و بارسلون می شود.

  تور ترکیبی مجارستان اتریش جمهوری چک آلمان نوروز 99

  این تور 13 روزه شامل اقامت در بوداپست، وین، پراگ و برلین می شود.

  تور جمهوری چک نوروز 99

  این تور 11 روزه شامل اقامت در پراگ و تپلیسیه می شود.

  تور چک اتریش نوروز 99

  پراگ همان عروس اروپا و پایتخت جمهوری چک را بسیاری رمزآلودترین شهر اروپا می دانند!شهری اغواگر که به عروس اروپا نیز مشهور است و شاید بتوان از آن بعنوان یکی از ۳ مقصد برتر گردشگری در اروپا نام برد.این تور به مدت 7 شب و 8 روز برگزار میگردد.

  تور چک لهستان نوروز 99

  چک از شمال با اسلواکی، از شمال‌غرب با اتریش، از غرب با اسلوونی، از جنوب‌غرب با کرواسی، از جنوب با صربستان، از شرق با رومانی و از شمال‌شرق با اوکراین همسایه است. آب و هوای چک معتدل به شمار می‌رود و رود دانوب از میان آن عبور می‌کند.مدت زمان این تور 8 روز می باشد.

  تور چک ایتالیا نوروز 99

  چک از شمال با اسلواکی، از شمال‌غرب با اتریش، از غرب با اسلوونی، از جنوب‌غرب با کرواسی، از جنوب با صربستان،از شرق با رومانی و از شمال‌شرق با اوکراین همسایه است.تور ایتالیا یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین تورهای توریستی جهان است.در این کشور می توانید از شهرهای زیبایی چون روم ، میلان، ونیز،فلورانس دیدن کرده و اوقات خوشی را سپری کنید.مدت زمان این تور 10 روز است.

  تور چک مجارستان نوروز 99

  تور مجارستان به دلیل جاذبه‌های طبیعی و آثار تاریخی، یکی از مقاصد اصلی گردشگری به شمار می‌رود.پایتخت مجارستان بوداپست نام دارد و از دیگر شهرهای مهم کشور می‌توان به دبرسن، سگد، میشکولتس، پچ و گیور اشاره کرد.این تور به مدت 8 روز می باشد.

  تورهای نوروز جهانگردی

  پکیج تورهای نوروز آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا علاوه بر تورهای معرفی شده،شامل تورهایی با مقاصد گردشگری در تمامی نقاط جهان از جمله اروپا، آسیا، اقیانوسیه، آفریقا و آمریکا می باشد.لیست تورهای جهانگردی به شرح زیر است:

  تور ترکیبی برزیل آرژانتین نوروز 99

  این تور 15 روزه شامل اقامت درسائوپائولو،ریودوژانیرو،فوزدو ایگواسو، پوئرتوایگوازو و بوئنوس آیرس می باشد

  – تور آفریقای جنوبی نوروز 99

  این تور  11 روزه شامل اقامت در ژوهانسبورگ، سان سیتی، پارک جنگلی و کیپ تاون می باشد

  – تور ترکیبی کره جنوبی و ژاپن نوروز 99

  این تور 15 روزه شامل اقامت در سئول، 2 شب جیجو،4 شب اوزاکا و 5 شب توکیو،

  – تور استرالیا نوروز 99

  این تور 13روزه شامل 3 شب اقامت در ملبورن، 4 شب سیدنی و 5 شب گلدکست (بریزبین)،

  تورهای ویتنام نوروز 99

  تورهای ویتنام شامل شهرهای کامبوج – هانوی – هوشی مین – هالونگ و …. می شود.و مدت تورهای ویتنام نوروزی 8 روز و 9 روز و 15 روز میباشد.

  تور دور هند نوروز 99

  این تور 16 روزه شامل اقامت در جیپور، آگرا،  دهلی، گوا و بمبئی،

  تور لبنان نوروز 99

  تورهای لبنان که لقب عروس خاورمیانه را به خود اختصاص داده است،با داشتن جاذبه های گردشگری منحصر به فرد یکی از مقاصد گردشگری در تورهای آسیایی به شمار می رود.لبنان یک کشور کوچک در امتداد مدیترانه است و تورهای آن 3 روزه و 8 روزه می باشد.

  تور فیلیپین نوروز 99

  این تور شامل 3 شب اقامت در مانیل و 5 شب پالاوان است

  تور ژاپن نوروز 99

  این تور شامل 5 شب اقامت در توکیو و هاکونه، 4 شب اوساکا، کیوتو و نارا،

  – تورکره جنوبی ژاپن نوروز 99

  این تور شامل 3 شب اقامت در سئول، 2 شب جیجو، 4 شب اوزاکا و 5 شب توکیو،

  – تورهای چین نوروز 99

  این تورها شامل شهرهای پکن، شانگهای، هانگزو، هنگ کنگ، ماکائو و…  می شود.

  تورهای ترکیه نوروز 99

  تورهای ترکیه نوروز عبارتند از تورهای استانبول – تورهای ترکیبی استانبول آنتالیا – تورهای کوش آداسی – تورای مارماری – تورهای ازمیر- تور آنتالیا زمینی -تور آلانیا و…

  – تور های کشتی کروز نوروز 99

  1-تور کشتی کروز 8 روزه اقامت درکشتی MSC GRANDIOSA با صبحانه نهار و شام
  رم،پالرمو،والتا،بارسلون،مارسی،جنوا،ناپل
  2-تور کشتی کروز 12 روز اقامت در کشتی MSC GRANDIOSA با صبحانه نهار و شام و امکانات تفریحی با نمایش های دیدنی در آمفی تئاتر و سالن های لوکس کروز به صورت رایگان
  میلان ، جنوا ، رم ، پالرمو ، والتا ، بارسلون ، مارسی ، پاریس
  3- تور کشتی کروز 15 روز اقامت در هتل 4 ستاره میلان، 7 شب کابین کروز،3 شب پاریس و 3 شب آمستردام،
  ایتالیا مالتا اسپانیا فرانسه بلژیک هلند

  جهت اطلاع از جزئیات تورهای نوروزی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا و یا رزرو تور با شماره 02122887100 تماس حاصل فرمایید.