آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

مدت سفر

نوع سفر

بودجه سفر (تومان)


ایرلاین

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

تورهای ژاپن


تورهای اروپا نوروز

11.990.000 تومان + 1690یورو

تور ژاپن نوروز

3190 دلار + نرخ پرواز

تور ژاپن نوروز 99

1

9 شب و 10 روز

1398-10-11

تور کره جنوبی و ژاپن

5990000 تومان + 6190 دلار

تور کره جنوبی و ژاپن

1

14 شب و 15 روز

1398-06-15

تور کره جنوبی ژاپن نوروز

179990000تومان+6690دلار

تور کره جنوبی و ژاپن

5990000تومان+6790دلار

تورهای ژاپن

راهنمای سفر نهایی ژاپن: همه چیزهایی که برای اولین بازدید خود باید بدانید

اگر خواب دیدن سفر به ژاپن را داشته اید و می خواهید برنامه ریزی تعطیلات خود را شروع کنید ، این راهنمای مسافرتی با تمام نکات و اطلاعاتی که قبل از سفر به “سرزمین طلوع خورشید” باید بدانید بسته بندی شده است.

از غذاهایی که در ژاپن امتحان می کنیم ، چقدر پول برای بودجه ، چه وسایل مسافرتی برای بسته بندی ، بهترین کارهایی که باید در ژاپن انجام دهیم ، همه چیز را پوشش می دهیم. و منظورم همه چیز است !

اولین چیزی که باید در مورد ژاپن بدانید

حمل و نقل در ژاپن بسیار کارآمد و راحت است ، اما ارزان نیست! برای صرفه جویی بیشتر در هزینه ، یک JR Pass 7 روزه خریداری کنید  و پشیمان نخواهید شد. اگر قصد بازدید از بیش از 1 منطقه را دارید ، پاس سریع هزینه خود را پرداخت می کند – فقط یک رفت و برگشت از کیوتو به توکیو کافی است تا قیمت تند را انتخاب کنید.

*خرید JR Pass قبل از ورود به کشور بسیار ساده تر است. حداقل یک هفته به خود اختصاص دهید تا کوپن به شما منتقل شود.

بهترین زمان سال برای بازدید از ژاپن

اگر قصد سفر به ژاپن را دارید ، احتمالاً تعجب می کنید که بهترین زمان بازدید کدام فصل از سال است. نکته جالب این است که هر فصل زمان بسیار خوبی برای بازدید از ژاپن است و شما یک تجربه کاملاً بی نظیر خواهید داشت.

به طور خلاصه ، واقعاً زمان بدی برای بازدید از ژاپن وجود ندارد. هر فصل دارای نکات برجسته مختلف مانند شکوفه های گیلاس در بهار شکوفه می گیرد ، کوه فوجی در تابستان برای کوهنوردی باز می شود ، برگ ها در پاییز و البته فصل اسکی در زمستان تغییر رنگ می دهند.

با این حال ، هنگام برنامه ریزی برای اولین سفر خود موارد زیر را در خاطر داشته باشید

قبل از سفر به ژاپن در فصل بهار ، این را بدانید…

به نظر بسیاری از افراد به دلیل داشتن دمای مناسب ، شکوفه های گیلاس و احتمال باران کم ، زمان بسیار خوبی برای بازدید از ژاپن است. نکته ای که باید از آن آگاه باشید ، به اصطلاح “هفته طلایی” است که در بهار می افتد و از 4 تعطیلات ملی تشکیل شده است که در یک دوره 7 روزه قرار دارند. این بدان معناست که بسیاری از ژاپنی ها نیز به این کشور سفر می کنند و اقامت و تورها اغلب از قبل رزرو می شوند.

هفته طلایی در تاریخ ژاپن

2018: 28 آوریل – 6 مه

2019: 27 آوریل – 12 مه (تعطیلات گسترده تر است)

آیا من به بیمه مسافرتی برای ژاپن احتیاج دارم؟

در حالی که نیازی به ورود به کشور نیست ، ما همیشه توصیه می کنیم قبل از هر سفر بیمه مسافرتی را خریداری کنید. پرداخت هزینه برای آرامش ذهنی که می دانید در صورت بروز اورژانس یا سرقت از هر چیز دیگری تحت پوشش قرار می گیرید ، هزینه ای اندک است.

حقایق جالب در مورد ژاپن

این حقایق شروع کننده مکالمه خوبی با سایر مسافران یا حتی افراد محلی خواهد بود! بنابراین آن یخ را بشکنید و حقایق جالب درباره ژاپن را به آنها بدهید.

 • ژاپن هر سال به طور متوسط ​​1500 زمین لرزه دارد.
 • 6.852 جزیره کشور ژاپن را تشکیل می دهد.
 • بیش از 200 آتشفشان در ژاپن وجود دارد.
 • ماشین آلات ویندوز در ژاپن بسیار محبوب هستند
 • بیش از 5.5 میلیون از آنها در سراسر کشور وجود دارند و همه آنها را از میان وعده ها گرفته تا تخم مرغ تازه گرفته تا کاغذ توالت توزیع می کنند.
 • میزان سواد در ژاپن نزدیک به 100٪ است. ما به آنها احتیاج داریم تا راه های خود را به بقیه آموزش دهند!
 • اولین جیشاها مرد بودند. (کلمه “geisha” به معنی شخص هنر است.)
 • آیا برای بازدید از ژاپن به ویزا توریستی نیاز دارم؟
 • شهروندان بسیاری از کشورها (از جمله ایالات متحده آمریکا ، انگلیس ، کانادا و استرالیا) از ویزا توریستی 90 روزه (شامل رایگان) ویزا توریستی دریافت می کنند ، مشروط بر اینکه در ژاپن کار نکنند.
 • سایر کشورها برای مدت زمان 15 روز یا کمتر ویزای موقت توریستی دریافت می کنند.

ژاپن چقدر امن است؟

در کل ژاپن بسیار بی خطر است و جرم و جنایت کم است. من یک بار با دختری آشنا شدم که معلم انگلیسی در توکیو بود و او گفت که کیف پول خود را در ایستگاه قطار گذاشت. در آنجا نشسته بود ، دست نخورده ، و روز دیگر وقتی او مراحل خود را پس گرفت.

اما اگرچه سرقت در فرهنگ ژاپنی رایج نیست ، این بدان معنی نیست که نمی تواند برای شما اتفاق بیفتد. مانند هر جای دنیا ، همیشه از محیط اطراف خود آگاه باشید و از عقل سلیم استفاده کنید. و ما همیشه توصیه می کنیم از بیمه مسافرتی اطمینان حاصل کنید که در صورت سرقت هر چیزی یا اینکه در مواقع اضطراری دیگری سرقت کنید ، تحت پوشش بیمه قرار بگیرید.

ارز در ژاپن چقدر است؟

در ژاپن ، ارزش ین (¥) است.

آیا کارتهای اعتباری در ژاپن پذیرفته می شوند؟

بله، اما نگه دارید … کارت های اعتباری عمده به طور معمول در زنجیره های هتل بزرگ، رستوران های خوب و یا مغازه ها در شهرستانها بزرگ پذیرفته می شود، اما شما می خواهید برای پول نقد در دست را برای استفاده در رستوران ها، بازار و یا در شهرهای روستایی بیشتر . هنوز جاهای زیادی وجود دارد که کارتهای اعتباری پذیرفته نمی شوند ، بنابراین ایده خوبی است که به تنهایی روی کارت اعتباری خود اعتماد نکنید.

آیا قبل از سفر به ژاپن باید از بانک خود پول دریافت کنم؟

این سوالی است که ما همیشه از آن استفاده می کنیم. جواب واقعاً به ترجیح شخصی شما می رسد ، اما ما هرگز از قبل پول نمی گیریم.

هر وقت وارد یک کشور جدید می شویم ، دقیقاً از پیشخوان های “صرافی” می گذریم (آنها بیشتر اوقات به یک ارز بزرگ تبدیل می شوند!) و برای برداشت پول نقد به یک دستگاه خودپرداز می رویم . بهترین نرخ ارز ممکن را در دستگاه خودپرداز دریافت خواهید کرد.

اگر فکر حضور در یک کشور جدید و بدون پول در دست ، دستان شما را عرق می کند ، به هیچ وجه این توصیه را نادیده بگیرید و قبل از ترک مقداری ین از بانک خانه خود بگیرید.

اما من می گویم که فرودگاه ها همیشه دارای ATMS هستند ، و در ایستگاه های قطار و همچنین در 7-یازدهم و خانواده های پیاده روی در اکثر شهرهای بزرگ ژاپن به راحتی پیدا می شوند. قبل از عزیمت به یک شهر روستایی ، حتماً در صورت عدم یافتن دستگاه خودپرداز ، پول نقد بگیرید.

نکات سفر در مورد کارت اعتباری

حتماً قبل از موعد مسافرت خود را به بانک خود هشدار دهید تا بدانید معاملات شما تقلب نیست.

همچنین ، در صورتی که مشکلی با یکی از آنها دارید ، حمل بیش از یک کارت خوب است. و آنها را در دو مکان مختلف حمل کنید – به عنوان مثال یکی در کیف پول و دیگری در کوله پشتی خود ، بنابراین در ذخیره یکی از بین رفته یا سرقت شده ، هنوز به دیگری دسترسی دارید.

ژاپن چقدر هزینه دارد؟

ما می دانیم که می توان فهمید که چقدر چیزهای خاص هزینه می کنند تا ایده ای در مورد میزان پرداخت شما به شما بدهند ، بسیار مفید است. همه اینها قیمت متوسط ​​در توکیو است و این فقط به این معنی است که شما یک مبنای پایه را ارائه می دهید. می توانید این موارد را ارزان تر پیدا کنید یا می توانید مبلغ بیشتری بپردازید. همچنین قیمت ها در سراسر کشور متفاوت خواهد بود.

متوسط ​​هزینه ها در توکیو

بودجه: 3000 ین برای تختخواب خوابگاه (حدود 27 دلار)

فاصله متوسط: 5،000 – 10،000 ین برای یک اتاق خصوصی در یک مهمانخانه یا هتل ارزان (45 دلار – 90 دلار آمریکا)

قیمت بالا: 10،000 ین – 30،000 برای هتل با سبک غربی یا ریوکان لوکس تر (90 دلار – 270 دلار)

کاسه رامن: 800 ین در یک رستوران (7 دلار آمریکا) ، 300 ین در یک فروشگاه راحتی (2.75 دلار آمریکا)

از کیوتو به توکیو قطار: 13.080 ین یک طرفه (120 دلار آمریکا) اکنون می بینید که چرا همه از پاس راه آهن ژاپن می شوند .

پاس مترو برای روز: 700 ین برای هر نفر (6.40 دلار آمریکا)

قهوه: 300 پوند (2.75 دلار آمریکا)

چگونه به ژاپن برسیم

یکی از گرانترین بخش ها در مورد سفر در ژاپن ، حمل و نقل است. قطارها و متروها در ژاپن برخی از تمیزترین و کارآمدترین جهان هستند.

بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه در قطارها ، خرید گذرگاه ریلی ژاپن است . من می دانم ، که قیمت زیادی برای پرداخت هزینه های مقرون به صرفه است ، اما ما تمام محاسبات را انجام داده ایم و به راحتی می گوییم: اگر قصد بازدید از توکیو و کیوتو را دارید ، خرید گذرگاه باعث صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد.

همچنین در شهرهای بزرگ ، بعضی اوقات “معاملات بسته بندی” در مورد حمل و نقل وجود دارد. در توکیو فهمیدیم که گذر 24 ساعته مترو به خوبی قیمت دارد و در کیوتو گذرگاه اتوبوس تمام روز یک خرید صرفه جویی در پول است.

عبارات و کلمات ژاپنی برای یادگیری

هنگام مسافرت ، همیشه سعی می کنیم یک عبارات مهم را با هم یاد بگیریم. این نشان می دهد محلی که شما در حال تلاش برای یادگیری در مورد کشور خود هستید و همچنین می تواند سرگرم کننده باشد!

این عبارات عبارتهایی هستند که ما در هر مکانی که بازدید می کنیم مفیدترین آنهاست:

 • سلام: کنینیوا
 • ممنون: آریگاتو
 • خیلی ممنون: دومو آریگاتو
 • به سلامتی :کانپای
 • حمام: بصورومو
 • چقدر: ایکورا
 • خوشمزه: اوشی
 • زیبا: کیرینا

رفتارها و آداب و رسوم در ژاپن

هنگام مسافرت در کشوری غیر از خود ، همیشه ایده خوبی است که کمی تحقیق درباره آنچه مودبانه است انجام دهید تا به طور اتفاقی افرادی را مانند این مورد اذیت نکنید.

در اینجا روش های زوج هایی وجود دارد که باید هنگام مسافرت به ژاپن در خاطر داشته باشید:

خوردن غذا در حین راه رفتن لکه دار و ناپسند محسوب می شود. درعوض ، مکانی برای نشستن و لذت بردن از میان وعده خود پیدا کنید.

اشاره به نظر بی ادب است. در عوض ، از یک دست باز برای ایجاد حرکات استفاده کنید.

دمیدن بینی شما در ملاء عام می تواند بی ادب تلقی شود. ژاپنی ها غالباً به داخل حمام می روند تا بینی خفیف خود را بکشند.

در یک مترو یا قطار شلوغ ، مودبانه است که کوله پشتی خود را برداشته و آن را در دستان خود نگه دارید.

رشته فرنگی های نازک نه تنها هنگام غذا خوردن آنها را خنک می کنند بلکه نشان دهنده این است که وعده غذایی خوشمزه است. بنابراین کم کم دور شوید ، این کار مؤدبانه است!

پیش از ورود به مکانهای مختلف ، کنار گذاشتن کفش های شما مفتخر است. اگر کف در در ورودی بلند شده است ، نشانگر این است که باید کفش های خود را جدا کنید.

فرهنگ اوج در ژاپن چیست؟

آیا باید در رستوران های ژاپن نوک بزنم؟ این سوالی است که ما همیشه پس از رسیدن به یک کشور جدید ، همیشه از خود می پرسیم ، و هرگز مطمئن نیست که چه کاری باید از آن محافظت کنیم.

در ژاپن نکاتی انتظار نمی رود و حتی می توان آنها را بی ادعا دانست. و حتی اگر سرور توهین نکند ، احتمالاً اشتباه می شوند.

دین در ژاپن چیست؟

بودیسم و ​​شینتو ادیان اصلی در ژاپن هستند ، گرچه امروزه آنها نقش زیادی در زندگی بسیاری از ژاپنی ها ندارند.

در سرتاسر کشور ، برای درک بهتر دین و فرهنگ می توانید از معابد و زیارتگاه ها بازدید کنید. شما حتی می توانید اقامتگاه معابد را انجام دهید  تا واقعاً در مورد بودیسم تفرج کنید و یاد بگیرید.

غذاهایی که در ژاپن امتحان می شوند

غذاهای ژاپنی بسیار فراتر از روشی های سوشی است که ما با آنها در این کشور ارتباط برقرار کرده ایم. (اگرچه حتما در هنگام ژاپن باید سوشی را از منبع آن امتحان کنید.)

تورهای سفر جادویی دارای تورهای غذایی بسیار با درجه بندی در سراسر ژاپن هستند ، بنابراین باید آنها را بررسی کنید. اینجا تور غذای شینجوکو در توکیو است.

سفر در ژاپن با آلرژی

سفر با محدودیت های رژیم غذایی می تواند چالش برانگیز باشد ، اما غیرممکن نیست. در اینجا اطلاعاتی در مورد آلرژی ها و محدودیت های خاص وجود دارد که می تواند به شما در برنامه ریزی زمان خود در ژاپن کمک کند.

گلوتن فری در ژاپن

به نظر می رسد غذاهای ژاپنی روی گندم سنگین نیستند ، بنابراین ممکن است شما را متعجب کند که یاد می گیرید گلوتن در بسیاری از غذاهای ژاپنی یافت می شود. بسیاری از سس های اصلی (از جمله سس سویا و میزو) دارای گندم در آنها هستند.

بسیاری از ژاپنی ها با خوردن گلوتن نا آشنا هستند ، بنابراین پیدا کردن مواد غذایی که برای شما مفید است اگر نتوانید گلوتن بخورید ، کمی دشوار است.

گیاهخواری / وگان در ژاپن

رستوران های گیاهی و گیاهی در مناطق کیهانی ژاپن به طور فزاینده ای رایج می شوند ، اما اگر ژاپنی را نخوانید ، حرکت در منوها بسیار دشوار است.

آلرژی یا سایر محدودیت های غذایی در ژاپن

اگر محدودیت رژیم غذایی دارید ، بهتر است این کارتها را چاپ کنید و آنها را در طول سفر خود در ژاپن با خود حمل کنید. آنها محدودیت های رژیم غذایی شما را به زبان ژاپنی توضیح می دهند ، بنابراین کارکنان در هر رستوران مطمئناً می دانند چه مواد تشکیل دهنده ای را می توانید و نمی توانید بخورید.

آیا در ژاپن به مبدل برق نیاز دارم؟

در ژاپن ولتاژ استاندارد 100 ولت است.

سوکت همان مورد استفاده در آمریکای شمالی است ، اما ولتاژ آن پایین تر است ، بنابراین بله به یک مبدل برق برای لوازم الکترونیکی که از قبل مبدل ندارند نیاز خواهید داشت.

حمام ها مانند ژاپن چیست؟

این ممکن است یک سوال شرم آور باشد که با صدای بلند از آن بپرسید ، اما من قول می دهم شما تنها کسی نیست که به آن فکر کنید. اگر اولین بار است که از ژاپن بازدید می کنید ، احتمالاً تصوری ندارید که در مورد حمام ها چه چیزی را انتظار داشته باشید.

خبر خوب این است که بسیاری از حمام ها در سراسر کشور بسیار زیبا و کاملاً لوکس هستند . در سرویسهای بهداشتی بهتر ، توالت های مجهز به یک توالت داخلی برای پاشش کردن آهک شما پیدا خواهید کرد. و بعضی از توالت ها حتی دارای دکمه هایی هستند که برای سرپوش گذاشتن موسیقی یا صداهای بارانی پخش می کنند .

اگر چه هشدار داده شده است كه در برخی ایستگاه های قطار یا بیشتر مناطق روستایی كشور ، ممكن است توالتهای ایرانی شبیه به مواردی كه در بسیاری از مناطق اطراف آسیا می یابید پیدا كنید.

نحوه دریافت خدمات تلفن همراه در ژاپن

ابتدا می گویم که در سفر خود به ژاپن لازم نیست سیم کارت دریافت کنید. WiFi رایج است ، و شما آن را در بیشتر هتل ها یا خوابگاه ها ، و همچنین در چندین کافی شاپ و رستوران در سراسر کشور پیدا خواهید کرد.

در حالی که در WiFi هستید ، می توانید به راحتی با دوستان و خانواده در خانه از طریق برنامه هایی مانند Skype و Facebook Messenger صحبت کنید و می توانید با استفاده از WhatsApp با افراد محلی ارتباط برقرار کنید .

گفته می شود ، اگر شما واقعاً می خواهید با یک برنامه دیتا خدمات سلولی دریافت کنید ، بنابراین همیشه به اینترنت دسترسی دارید ، خرید سیم کارت ژاپنی امکان پذیر است . (شما باید مطمئن شوید که قفل گوشی شما قفل شده است و توانایی پذیرش سیم کارت خارجی را دارد!)

ایده جایگزین: اگر تلفن شما قفل نشده است یا نمی خواهید یک سیم کارت ژاپنی دریافت کنید ، اجاره یک دستگاه WiFi جیب را در نظر بگیرید. این امر به شما امکان می دهد تا هر کجا که بروید ، یک کانون مهم با خود داشته باشید تا بتوانید مسیرها را جستجو کنید ، برنامه قطار را بگیرید یا رستوران های منطقه را جستجو کنید. به علاوه ، به نظر ما می توانید حداکثر 10 دستگاه را به هم متصل کنید که این امر باعث می شود که از سیم کارت برتر باشد.

بهترین شهرهایی که برای اولین بار در ژاپن بازدید می کنید

ژاپن کشوری عظیم است و اگر همه شهرهای قابل توجه را برای بازدید از آن عبور کنیم ، یک لیست گسترده خواهد بود. اما اگر برای اولین بار از ژاپن بازدید می کنید ، شهرهای پایان نامه مکان مناسبی برای شروع هستند زیرا آنها به شما طعم خوبی از فرهنگ این کشور می بخشد و دسترسی به آنها از آنجا بسیار آسان است.

توکیو – این کلان شهر بزرگ به احتمال زیاد جایی است که شما به آن پرواز می کنید و از آن خارج می شوید ، و این یکی از جالب ترین شهرهایی است که از هر نقطه جهان بازدید کرده ایم. از تجربه های عجیب و غریب ، گرفته تا غذاهای شگفت انگیز ، توکیو مطمئناً مدتی را در برنامه سفر شما ارزش دارد. دوست ما ، نیکول ، در دختر کولی Wee یک لیست عالی از کارهای منحصر به فرد در توکیو دارد .

کیوتو – بسته بندی شده با تاریخ ، معابد مهم ، معماری زیبا و فضایی جذاب ، این شهر مورد علاقه بسیاری از برنامه های سفر ژاپن است. اگر با بچه های کوچک خود سفر می کنید ، در كیوتو با كودكان چیزهای زیادی وجود دارد.

اوزاکا – یکی دیگر از مراکز مهم دیگر برای پرواز در داخل و خارج از ژاپن ، اوزاکا ارزش بازدید دارد . سرشار از تاریخ و غذا است و یک شهر خوب برای داشتن یک شب در کنار دوستان است. و اگر می خواهید چه کاری انجام دهید ، این لیست از کارهایی را که باید در اوزاکا انجام دهید ، بررسی کنید .

هاكون – در پله کوه. فوجی ، هاكون عقب نشینی مسالمت آمیز از شهرهای بزرگ ژاپن و فرصتی برای استراحت در یكی از آن ها و خوابیدن در ریوكان است.

جاهای دیدنی برای اولین بار در ژاپن

کوه فوجی – معروف ترین کوه ژاپن ، می توانید هنگام مسافرت در هاکون ، از این زیبایی چشمگیر شوید.

Fushimi Inari Taisha حرم – که به عنوان “دروازه های نارنجی” به گردشگران مشهور است ، هزاران دروازه پرتقال پرتقال وجود دارد که یک پیچ و خم از مسیرهای منتهی به حرم را پوشش می دهند.

Arashiyama – Arashiyama  واقع در لبه غربی کیوتو ، منطقه ای است که پر از معابد و زیارتگاه ها است ، اما جاذبه اصلی آن مجموعه باغ بامبو Arashiyama است.

معابد در ژاپن – البته معابد در لیست شما برای دیدن ژاپن قرار خواهند گرفت. غرفه طلایی  در کیوتو با تنظیم باغ و بازتابی از حوضچه خیره کننده است.

تقاطع Shibuya – مشهور به عنوان “شلوغ ترین تقاطع جهان” که از خیابان عبور می کند در اینجا کاملاً یک تجربه است.

توجه:  بازدید کنندگان قادر به تغذیه گوزن ها با کراکرهایی هستند که برای فروش در سایت هستند. ما به طور معمول مخالف تغذیه حیوانات وحشی هستیم

تجربه های بی نظیر در ژاپن

یکی از دلایل بسیاری که ژاپن چنین مکان شگفت انگیزی برای بازدید از آن دارد ، تجربه های بی نظیر بسیاری است که فقط در این کشور می توان تجربه کرد. در اینجا فقط چند مورد از کلمات ژاپنی وجود دارد.

در اونسون خیس کنید – به لباس روز تولد خود بروید و در یک وان داغ خیس کنید تا زمانی که شما را لکه دار کنید. نگران نباشید ، آنها از نظر جنسیتی جدا شده و برخی حتی خصوصی هستند. بهترین موردی که در آن غرق شدیم در منطقه هاکون بود .

عکس خود را در یک غرفه عکس بگیرید – با دوستان خود یکی از این موارد را پاپ کنید و چند مورد فوری بگیرید. سپس ، فوراً عکس های خود را ویرایش کنید ، چشمان خود را تقویت کنید ، سرخ شوید یا لاغر گونه های خود را نشان دهید. این سلفی کار را به یک سطح کاملاً جدید می برد.

گوزن های نارا را مشاهده کنید – فقط کمی راه خارج از اوزاکا ، یک پارک (و بخشی از شهر) وجود دارد که به معنای واقعی کلمه با گوزن های خال خال ناز پر شده است. آنها کاملاً اهلی هستند ، اما لطفا حیوانات وحشی را تغذیه نکنید .

میمون های برفی جیگوکودانی – در فاصله چند مایلی با ناگانو ، پارک وجود دارد که میمون های محلی ماکاکا در یک وان با آب گرم بهار آغشته می شوند و در برف بازی می کنند.

در Ryokan بمانید – یک مسافرخانه سنتی به سبک ژاپنی را تجربه کنید و در ریوکان بمانید تا در مهمان نوازی و آرامش ژاپنی لذت ببرید.

نگاهی به یک کلاس پخت و پز ژاپنی – یاد بگیرید چگونه به سوشی مناسب و یا رامش سنتی به تحت تاثیر قرار دادن دوستان خود در خانه. (بخوانید که چرا ما عاشق کلاس های آشپزی در سفرهای خود هستیم !) یا مانند یک تور غذای کیوتو از Magical Trip ، یک تور غذا بخورید.

خواب در معبد – معمولاً به عنوان عقب نشینی انجام می شود تا بدن و ذهن خود را تازه کنید یا درک دین را عمیق تر کنید ، اقامتگاه های معبد یک تجربه منحصر به فرد است که فراموش نخواهید کرد.

کافه های مضمون – از کافه های خون آشام گرفته تا کافه های باتلاق گرفته تا رستوران های با مضمون زندان ، کافه های عجیب و غریبانه برای هر علاقه ای وجود دارد. همچنین کافه های حیوانات مانند کافه سگ و گربه نیز وجود دارد.

نکته سفر مسئول: در مورد گردشگری حیوانات محتاط باشید. به نظر می رسد کافه های حیوان خانگی (مانند کافه های سگ یا گربه) از حیوانات خود مراقبت می کنند. اما برای کافه های حیوانات غیر اهلی ، مانند کافه های جغد ، فقط کمی از دیدن آنها دریغ خواهیم کرد.

برو شکار گیشا – در خیابان قدیمی کیوتو ، جیشا از یک رویداد به واقعه دیگر پیچید. سعی کنید نگاهی اجمالی به آنها بیندازید ، یا بهتر است هنوز سعی کنید تصویری بگیرید.

رستوران تم – این یکی از دیوانه ترین شام هایی بود که تا به حال در آن شرکت کرده بود! شام را بخورید زیرا روبات ها درست در مقابل شما می جنگند تا موسیقی تکنو و چراغ های تنبلی را انجام دهند. این یک تجربه فراموش نشدنی است.

هر روز صبح حراج ماهی را مشاهده کنید – حدود ساعت 3 صبح (بله ، صبح زود) هنگام ورود ماهیگیران به بندر و فروش ماهی های خود در بازار ماهی Tsukiji نشان دهید . سپس یک مغازه پیدا کنید و تازه ترین سوشی را که تا به حال می خورید ، تهیه کنید.

اسکی یا اسنوبورد بروید – ژاپن به برخی از بهترین استراحتگاه های اسکی و کوهستان های جهان می پردازد. اگر فرصتی برای زدن به دامنه ها دارید ، دریغ نکنید.

یک مسابقه کشتی سومو را تماشا کنید: هر سال 6 مسابقه سومو برگزار می شود. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در زمان مناسب در آنجا هستید ، فرصت را از دست ندهید! سه مسابقه در توکیو (ژانویه ، می و سپتامبر) و هر یک در اوزاکا (مارس) ، ناگوایا (جولای) و فوکووکا (نوامبر) برگزار می شود. در Ryogoku یک تور کشتی سومو را برگزار کنید و با فرهنگ Sumo آشنا شوید.

کارهایی در ژاپن (به صورت ارزان!)

ژاپن ارزان ترین مقصد سفر نیست ، اما برخی از فعالیت های رایگان و ارزان وجود دارد که می توانید از آنها برای خوشحال کردن کیف پول استفاده کنید!

تورهای پیاده روی رایگان: شما با مسافران دیگر ملاقات خواهید کرد و داستانها و اطلاعاتی را یاد می گیرید که هرگز به تنهایی نمی توانید آنها را بیابید! شما می توانید تورهای پیاده روی در شهرهای بزرگتر مانند تور پیاده روی رایگان کیوتو ، تور پیاده روی رایگان اوزاکا و تور پیاده روی رایگان توکیو پیدا کنید .    بازدید از معابد: بسیاری از معابد برای ورود و کاوش رایگان هستند.

پارک ها: حرم میجی با توکیو فاصله چندانی ندارد و ورود به آن رایگان است. بیشه بامبو Arashiyama در کیوتو نیز به صورت رایگان می توانید به تنهایی کاوش کنید.

عضویت در جلسه ملاقات: تعداد زیادی گروه ملاقات وجود دارد که می توانید بصورت آنلاین پیدا کنید. به سادگی Google “جلسات در _____ را ملاقات کنید.” اینجا سایت Meetup برای توکیو است .

کاوش بازارها: هزاران بازار در سراسر ژاپن وجود دارد. شما نمی توانید بازار ماهی Tsukiji در توکیو یا بازار نیشیکی در کیوتو را از دست بدهید. پیاده روی خیابان / رستوران پناهگاه در منطقه Dotonbori در اوزاکا.

جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی در ژاپن

در ژاپن ، جشنواره ها “matsuri” خوانده می شوند و در تمام طول سال برگزار می شوند. این لیستی از برخی از جشنواره های بی نظیر در ژاپن است.

15 ژانویه: جشنواره آتش نوزاوا ، در ناگانو ، ژاپن

5-12فوریه: ساپورو یوکی ماتسوری (جشنواره برف) ، ساپورو ، هوکایدو

اواخر مارس: کشتی بهار باشو ، اوزاکا ، کشتی آزاد سومو است

اوایل ماه ژوئن: مراسم افتتاح بندر Kaiko Kinenbi ، بندر یوکوهاما (مسابقات قایق(

جولای: Shunan Hiratsuka Tanabata Matsuri)جشنواره ستاره( ، Hiratsuka

اواخر ژوئیه: Tenjin Matsuri )جشنواره خدایان) ، اوزاکا

اکتبر: جشنواره Warai (جشنواره خندیدن) ، Wakayama

ایده های سفر ژاپن بر اساس علاقه شما

ژاپن بیش از توکیو است. اگر اولین بار است که به “سرزمین طلوع خورشید” سفر می کنید ، مطمئناً بازدید از پایتخت آن و همچنین برخی از مکانهای شناخته شده دیگر مانند کیوتو و اوزاکا را توصیه می کنیم.

اما ، اگر “آن کار را انجام داده اید” ، یا زمان زیادی برای بازی کردن دارید ، در اینجا ایده هایی برای سفر متناسب با علاقه های شما آورده شده است.

ژاپن برای خانواده ها

اگر با کودکان به ژاپن سفر می کنید ، ایده هایی برای خانواده هایی با بچه ها در هر سنی ارائه می شود:

پارک نارنجی نارا: 1200 گوزن شایان ستایش و دوستانه را که بصورت آزاد در اطراف این پارک می چرخید ، ببینید.

پارک تفریحی (ها): انتخاب های زیادی وجود دارد ، از جمله DisneySea توکیو ، دیزنی لند توکیو و استودیوی جهانی (که شامل دنیای جادوگری هری پاتر) می شود.

پارک ساحلی هیتاچی: در بین خانواده ها برای میلیون ها گل که در تمام طول سال شکوفا می شوند ، چرخ فریس ، گلف های توپی و مسیرهای دوچرخه ، محبوب است و این می تواند یک سفر خوب روزانه از توکیو باشد.

مزرعه Koizumi Bokujo – از یک مزرعه لبنیات ژاپنی بازدید کنید که خانواده شما بتواند در مورد حیوانات و طبیعت اطلاعاتی کسب کند. حتی اگر دوست دارید می توانید گاوها را تغذیه یا شیر دهید. اوه و فراموش نکنید که قبل از عزیمت مقداری بستنی از فروشگاه مزرعه تهیه کنید.

ژاپن برای زوج ها

بسته به مقصدی که شما انتخاب می کنید ، ژاپن در واقع می تواند مکانی فوق العاده عاشقانه باشد.

اوکیناوا: اگر به دنبال استراحت ساحل عاشقانه هستید ، ممکن است این فقط چیزی باشد که به دنبال آن هستید!

شیراکاوا: در کوههای ژاپن مرکزی واقع شده ، این دهکده تاریخی یونسکو خیره کننده است.

کوراشیکی: گاهی اوقات به دلیل کانال های خود و معماری جذاب از آن به عنوان “آمستردام ژاپن” یاد می شود ، به راحتی می توان جذابیت عاشقانه این شهر را دید.

هتل پارک هایت در توکیو: در هتل گمشده در ترجمه ، یک نوشیدنی بنوشید . این منظره باورنکردنی مشرف به یکی از بزرگترین شهرهای جهان است. شما می توانید بیل موری و دیگری اسکارلت یوهانسون را وانمود کنید.

ژاپن برای دوستداران طبیعت

با وجود داشتن برخی از بزرگترین و شلوغ ترین شهرهای جهان ، طبیعت زیادی وجود دارد که می توان در ژاپن به خصوص در کوهستان مورد کاوش قرار داد. مسیرهای پیاده روی باورنکردنی زیادی در سراسر ژاپن وجود دارد ، بنابراین مطمئن شوید که چکمه های پیاده روی خود را بسته اید.

کوه فوجی: نماد ژاپن برای پیاده روی در فصل اوج ژوئیه و آگوست که کلبه های کوه باز است باز است.

:Tateyama Kurobe Alpine Route برای سفر از طریق این منطقه ، بازدید کنندگان باید 8 حالت مختلف حمل و نقل از جمله اتوبوس برقی ، کابلی و تشییع جنازه را در پیش بگیرند تا همگی آنچه را “پشت بام ژاپن” می نامند ، ببینند. در زمان تابستان می توانید از کوه پیاده روی کنید. تاتایاما ، اما در بهار می توانید کنار دیوار برفی 7 متری قدم بزنید.

:Gorach Takachihoپیاده روی و یا حتی قدم زدن در میان تنگه سبز خاردار در منطقه میازاکی جزیره کیوشو. آبشار Tatsuzawa Fudo no Taki ، مسیر 1 کیلومتری نزدیک یک معبد بودایی را به پایان می رساند.

خیابان سرو در هاكون: این منطقه یك قسمت حفظ شده از جاده تاریخی توكیدو است ، این منطقه دارای بیش از 400 درخت سرو است كه از طبقه جنگل بالا می روند.

تپه های ماسه ای Tottori: این تپه ها با قدم زدن بیش از 2 کیلومتر و تا ارتفاع 45 متر ارتفاع دارند ، با یک موزه مجسمه سازی ماسه ای یک جاذبه معروف است.

کوه تاتایاما: این کوه دارای بالاترین قله کوه های Toyama است و پس از کوهستان یکی از سه کوه مقدس ژاپن است. فوجی و هاكوزان.

ژاپن برای جستجوی فرهنگ

در Ryokan باشید: از میهمان نوازی سنتی ژاپنی در اتاق ریوکان با کاغذ دیواری هنگام خوابیدن بر روی یک کفش راحت روی زمین لذت ببرید. سرویس همیشه عالی است و همینطور وعده های غذایی.

Geisha Experience : در حوالی شام در کیوتو در اطراف منطقه جیون آویزان شوید تا یک غشایی را که در آن شب به مسافرت با رویدادهایش سفر می کند ، مشخص کنید. آنها معمولاً دوست ندارند که مورد زحمت قرار بگیرند ، بنابراین فقط از دور مراقب باشید. می توانید در یک نمایش گیشا شرکت کنید ، اما حتماً قبل از موعد رزرو کنید.

مراسم چای : برای ایجاد یک فنجان کامل چای یک شکل هنری خاص وجود دارد و ژاپنی ها این کمال را به وجود آورده اند. احتمالاً بهترین فنجان چای شما تا به حال.

معبد هوپینگ: هزاران معبد در سراسر ژاپن وجود دارد. برخی در قلب شهر و برخی دیگر بر قله کوهها استراحت می کنند. سعی کنید تاریخچه هر معبدی که بازدید می کنید را بفهمید و از تعداد افرادی که در آن خدمت کرده اند هشیار باشید.

ایده های سوغات در ژاپن

اگر می خواهید چیز خاصی از ژاپن بیاورید ، اما نمی خواهید به موارد معمولی و کلیشه ای مانند عینک شلیک شده ، زنجیره های کلیدی یا آهن ربا متوسل شوید ، در اینجا ایده هایی برای شما وجود دارد! ما همچنین یک مقاله کامل در مورد چه چیزی را در ژاپن بخریم ، با ایده های بیشتر.

پنکه ابریشم: با انتخاب بسیاری از طرح های زیبا ، انتخاب تنها یک مورد ممکن است کار سختی باشد! یکی از اولین فروشگاه های سوغاتی را که می بینید ، خریداری نکنید. بدانید که کیفیت بسیار متفاوت است ، و برخی از ارزان آن ممکن است بسیار خوب در چین ساخته شود ، بنابراین برخی از خریدهای اطراف را انجام دهید!

مجموعه چای سرامیکی: درباره سوغاتی صحبت کنید که سالهای آینده از آن قدردانی خواهید کرد. نمی توانید یک مجموعه کامل را بسته بندی کنید؟ چرا چند فنجان چای زیبا را انتخاب نکنید. فقط مطمئن باشید که از آنها درخواست می کنید که در بسته بندی حباب پوشانده شوند!

چای : اگر عاشق چای هستید ، چرا بعضی از وسایل خوب را به خانه نمی آورید ؟! این یک سوغات عملی است و همچنین یک هدیه عالی می بخشد.

:Chopsticks در سراسر ژاپن می توانید شیپور خاموشی زیبا پیدا کنید. برخی از مغازه ها حتی نام شما را بر روی یک مجموعه حک می کنند تا همیشه “شیب” داشته باشید!

گلدان سرامیکی: یکی از آنها را در هر بازار کاردستی پیدا کنید ، مناسب برای چند گل برای روشن تر کردن یک اتاق.

کیمونو: یکی از آن را راحت و راحت تهیه کنید که مانند لباس تان از دوش پوشیده شود! (یادآوری اشمیت از “دختر جدید”! شخص دیگری؟)

:Sakeیک بطری یا دوتایی را با دوست خود در خانه به اشتراک بگذارید تا به آنها طعم ژاپنی بدهد.

اثر هنری: یک قطعه هنری را به خانه بیاورید که باعث شود هر زمان که به آن نگاه کنید ، به زمان خود در ژاپن فکر کنید.

کیت خوشنویسی: نقل قول مورد علاقه خود را که توسط یک متخصص انجام می شود دریافت کنید ، یا اینکه چرا با مجموعه خودتان این کار را نکنید.

چیزهای ناز: ژاپن پر از سلام زن سبک و جلف و همه چیز زیبا است. یک چیز کوچک شیطانی را انتخاب کنید تا با خود به خانه برگردید.

غذاهای جالب: انواع و اقسام طعم های جالب “جالب” از میان وعده های رایج را خواهید یافت ، مانند کیت Kats طعم دار چای سبز و چیپس سیب زمینی طعم دار.

دایزو: اگر بودجه سختی دارید اما می خواهید سوغاتی (یا 3!) را انتخاب کنید به سمت Daiso ، یک “فروشگاه دلار” ژاپنی که دارای موارد فوق العاده زیبا و تصادفی است که سوغاتی های زیادی را با بودجه به دست می آورند.

مشاغل برای خارجی ها در ژاپن

اگر به ژاپن آمده اید و فقط نمی خواهید مرخصی کنید ، چند روش وجود دارد که می توانید اقامت خود را تمدید کرده و درآمد کسب کنید و یا با اتاق و تخته جبران شوید.

تدریس انگلیسی: مشابه آموزش انگلیسی در کره جنوبی ، ژاپن سازمانی با نام  JET دارد که زبان آموزان بومی انگلیسی را در مدارس ژاپنی برای آموزش زبان انگلیسی قرار می دهد. و پرداخت بسیار خوب است!

HelpX و :WorkAway هر دو سازمان هستند که شما را با افراد محلی با مشاغل مرتبط می کنند که به طور معمول در ازای اتاق و تخته به کمک نیاز دارند. بیشتر مشاغل در صنعت هتلداری و مهمانخانه یا خدمات انگلیسی صحبت هستند اما احساس راحتی می کنید به اطراف خود نگاه کنید.

:VIPKIDاگر می خواهید از ویزای توریستی موقت 90 روزه خود نهایت استفاده را ببرید ، اما نمی خواهید که خراب شوید ، درآمد کمی کسب کنید! آموزش زبان انگلیسی از طریق گپ تصویری به کودکان در چین شغلی است که می توانید از هر جای دنیا کار کنید ، ساعات شخصی خود را تنظیم کرده و درآمد زیادی کسب کنید! می توانید در طول روز در ژاپن اکتشاف کنید و عصرها درآمد کسب کنید. این مقاله دقیقاً چقدر پول کسب می کند و به شما نشان می دهد که چگونه با   VIPKID شروع به تدریس کنید!