آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

مدت سفر

نوع سفر

بودجه سفر (تومان)


ایرلاین

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

تورهای کوالالامپور


تور کوالالامپور لنکاوی نوروز

11920000 تومان

تور کوالالامپور نوروز

9.990.000 تومان

تور کوالا سنگاپور پرواز ماهان

7.370.000 تومان

تور مالزی سنگاپور

7.150.000 تومان

تور مالزی سنگاپور

1

7 شب و 8 روز

1398-07-03

تور کوالالامپور 8 روزه

5.260.000 تومان

تور کوالالامپور 8 روزه

1

7 شب و 8 روز

1398-10-20

تور مالزی و لنکاوی

7.160.000 تومان

تور مالزی و لنکاوی

1

7 شب و 8 روز

1398-07-03

تور مالزی بالی 98

12770000 تومان

تور مالزی بالی 98

1

7 شب و 8 روز

1397-12-25

تور دور آسیا 98

6990000 تومان + 690 دلار

تور دور آسیا 98

1

14 شب و 15 روز

1397-12-25

تور سنگاپور بالی نوروز 98

8800000 تومان + 780$

تور سنگاپور بالی نوروز 98

1

11 شب و 12 روز

1397-12-25

تور مالزی سنگاپور پوکت نوروز 98

5500000+650$ تومان

تور کوالالامپور و پنانگ 8 روزه

6240000 تومان

تور کوالالامپور هتل سانی

3950000تومان

تور کوالا و لنکاوی

6.930.000 تومان

تور کوالا و لنکاوی

1

7 شب و 8 روز

1398-08-10

تور کوالا پاتایا

7.640.000 تومان

تور کوالا پاتایا

1

7 شب و 8 روز

1398-08-11

تور کوالا صباح

8120000 تومان

تور کوالا صباح

1

7 شب و 8 روز

1398-05-07

تور کوالالامپور سنگاپور

6130000تومان

تور كوالا لنكاوی

6740000تومان

تور كوالا لنكاوی

7 شب و 8 روز

1397-08-05

تور کوالالامپور و پنانگ

6.080.000 تومان

تور کوالالامپور و بالی

10.622.000 تومان

تور کوالالامپور و بالی

1

7 شب و 8 روز

1398-07-19

تورهای کوالالامپور

تورهای کوالالامپور سفر به شهری مملو از تضادهای شگفت انگیز و یکی از پر جنب و جوش ترین شهرهای قاره آسیا.برج های دوقلوی پتروناس که نماد معروف و جهانی مالزی به شمار میروند.به محض ورود مسافران به این شهر خوشامد میگویند. بناهای باستانی مربوط به پیش از جنگ این مکان تاریخ و گذشته غنی را به نمایش میگذارند که در یک همنشینی خیره کننده با محیطی مدرن در یک جا کنارهم سر به آسمان می کشند.فضای سبز باشکوه و پارک هایی که با دقت آراسته شده اند،جاذبه یک باغ بزرگ نشاط آور را به شهر می دهد.

آشنایی با کوالالامپور

کوالالامپور که به اختصار کی ال خوانده می شود با ترکیبی از نژادها و فرهنگ های گوناگون و رنگارنگ،شهری هزار چهره با مکان هایی جذاب و دیدنی می باشد. این شهر سرشار از جاذبه های فراوان،پارک های متنوع،رویدادهای ورزشی در سطح جهانی،نمایش های فرهنگی و…می باشد.

تاریخچه کوالالامپور

تاریخچه این شهر به دهه ی 1850 برمیگردد که کاوشگران قلع این شهر را محل دادوستد خود قرار داده بودند و پس از سال های متمادی این شهر دیدنی به صورت مرکز تجاری این سرزمین درآمد.این شهر پس از استقلال کشور مالزی در سال 1957 به عنوان پایتخت برگزیده شد.رشد خیره کننده و موفقیت آمیز کوالالامپور باعث شد که این شهر در سال 1972 به عنوان یک شهر بزرگ معرفی شود دوسال بعد یعنی در اول فوریه 1974 این شهر توسط ایلت سلانگور به دولت فدرال انتقال یافت و به عنوان یک منطقه فدرال تثبیت شد.امروزه این شهر بزرگ دیدنی جمعیتی برابر با 1.5 میلیون نفر را در خود جای داده و نمونه کوچکی از مالزی مدرن است.

آشنایی با کوالالامپور

ابر شهر سبز باغ و پرندگان

کوا لامپور شهری است که از همان اول که پایتان را به داخل آن می گذارید تفاوت آن را با تجربه رنگی تان می بینید،یک مدل سبزی در آنجاست که با سبزهای ما فرق دارد،ازآن سبزها که فقط در جعبه مداد رنگی نمو نه اش پیدا می شود.یک جوری همه جا سبز هست که آدم فکر می کند ساختمان ها و برج ها مثل قارچ میان این سبزها در آمدند.در کوالالامپور به همه خوش می گذرد،بچه ها تفریح خودشان را دارند،بزرگترها هم همین طور،حتی برای جوانهای قدیم  نیز دراین شهر تفرج گاه های باشکوهی دارد.پس از کفتان رفته است.اگر بروید و حسابی بهتان خوش نگذرد.کوالالامپور زیباست،یک آنی دارد که آدم را می گیرد و آدم مجذوبش می شود،ترکیب طبیعت و تکنولوژی یک جورایی در این شهر جفت و جور شده است .باران و کوه و جنگل و سبز استوایی دست به دست هم داده،تاآدم را فریفته این پایتخت مالایی ها کند.

چرا برویم؟

این شهر فقفط دریا ندارد،جز این هم برای آرامش و سکون مناسب است و هم برای خرید و تفریح کردن و خوردن و شاد بودن.البته اگر گرمایی هستید و رطوبت و باران اذیتتان می کند،دراین زمینه جزء نمناک ترین شهرهای جهان است.

در چه فصلی

متوسط دما دراین شهر بین 25 تا 33 درجه است،ولی رطوبت و بارندگی در برخی ماه ها بیشتر و در برخی دیگر کمتر است. ماه ژوئن،جولای؛سپتامبر و اکتبر خنک ترین ماه های سال است و ماه آوریل گرمترین ماه سال است.البته گوشتان به این حرفها نباشید،هر وقط دلتان خواست بروید،سفر رفتن یک تصمیم آنی است ،آب وهوا سرش نمی شود.

زبان مردم

در این شهر زبان انگلیسی به صورت گسترده مورد استفاده قرار میگیرد و بازدید کنندگان میتوانند با تورهای سازمان یافته به هرجا بروند.یا این شهر را به دلخواه خود مورد جستجو و بازدید قرار دهند. از افتخارات این شهر شبکه جامع و فراگیر حمل و نقل شهری آن است که تجربه گردشگری شما را لذت بخش و بدون دغدغه می سازد.این دفترچه راهنما،نزدیک ترین و راحت ترین راه های حمل و نقل به مکان های گوناگون مورد علاقه شما را ارائه میکند.

غذاهای معروف

ناسی لیماک،تندوری چیکن،ساتای،روتی چانای،کاری پوف،چیکن کاری،سوپ سوتوآیام،می گورنگ،چندول،میوه های استوایی

جاذبه های تورهای کوالالامپور

با سفر به این شهر ویژگیهای دوران مدرن و در عین حال جاذبه های اشتیاق آمیز دنیای قدیم را تنها با یک سفر تجربه میکنید.در داخل کوالالامپور بگردید تا آسمان خراش های خیره کننده ای را ببینید که شانه به شانه بناهای افسونگر ما قبل جنگ ایستاده اند . این شهر مملو از شگفتی های معماری و عبادتگاه های مختلف می باشدبیشتر مناطق این شهر با استفاده از شبکه پیشرفته حمل و نقل شهری این شهر به راحتی قابل دسترسی می باشند. برج دو قلوی پتروناس ،آکواریوم کی ال سی سی،شهر پوتراجایا و مسجد پوترا،موزه ملی مالزی،دریاچه باغ های پردانا،پارک پرندگان،پارک پروانه ها،میدان مردکا،مسجد جامک،معبد باتو کیو غارهای باتو،معبد سری ماها ماریامان،محله چینی ها،معبد تیان هو از شگفتی های کوالالامپور هستند.

جاذبه ها

برج های دوقلوی پتروناس

این برج ها در مرکز شهر کوالالامپور (کی ال سی سی) ،برج های دوقلوی پتروناس باوقار تمام با ارتفاع 45/9 متر سر به فلک کشیده اند. اینها سمبل معروف مالزی جدید در سطح جهان می باشند.این فرصت را از دست ندهید که از پل معلق بین دو برج در طبقه 41 دیداری داشته باشید.این سازه زیبا و درخشان ساخته شده از فولاد و شیشه ،پس زمینه ای عالی جهت عکسبرداری در روز و شب است.این برج های دوقلو همچون جواهری در مرکز شهر می درخشد.که شامل  مرکز کنفرانس اجلاس کوالا ، مرکز خرید بزرگ سوریا،یک هتل 5 ستاره،منظره زیبا و دل انگیز پارک مرکزی میباشد.اینطقه مرکز اصلی توجه توریست ها و افراد محلیست.

برج کوالالامپور

این برج در خیابان پونکاک انتهای خیابان راملی قرار گرفته که جزء معروفترین بناهای برجسته و شناخته شده در این کشور است.این برج مخابراتی در بالای باکیت ناناس واقع شده و چهارمین برج مخابراتی بلند جهان است.همچنین تنها برج جهان جهان است که در منطقه حفاظت شده جنگلی واقع گشته . از تماشای چشم انداز زیبای کوالالامپور در ارتفاع حیرت آور 421 متری لذت ببرید.

برج کوالالامپور

بناهای باستانی

تاریخ متنوع و طولانی کوالالامپور مراثی از مکان های باستانی را به جا گذاشته که نقشی از تاثیرات خارجی گوناگون را در خود دارد.مناطق باستانی داخل شهر عبارتند از میدان مردکا،مارکت اسکور،چاینا تاون،خیابان تانکو عبدالرحمان.از مکان های تاریخی این شهر نیز میتوان به مرکز ام تی سی،استانا نگارا،ایستگاه راه آهن کوالالامپور،و مرکز میراث  فرهنگی اشاره داشت.

جاذبه های طبیعی تورهای کوالالامپور

پارک آهوان

این پارک روی بیش از 2هکتار زمین مواج و خاکی ساخته شده که در آن درختان سایه دار،چشمه ها و نهرهای آب وجود دارد.این مکان خانه ای امن برای آهوان خال دار هلندی است.

پارک پروانه ها

این باغ دارای بیش از 6000 پروانه و حدود 120 گونه می باشد.این پارک با داشتن گیاهان متنوع از منطقه گرمسیری و غنچه های الوان دارای محیطی طبیعی و مناسب زیستگاه پروانه ها است.

پارک پروانه ها کوالالامپور
پارک پروانه ها

پارک مرکزی شهر کوالالامپور

مکانی که برای زیباسازی و فضاسازی آن از 1900 درخت بومی و درختان نارگیل در 74 گونه و همچنین آب نماهای زیبا استفاده شده است.یکی از جاذبه های این پارک دریاچه سمفونی می باشد.که دارای دو فواره با 150 نوع نمایش رنگارنگ است.

پارک مرکزی شهر

باغ وحش ملی

این باغ وحش 13 کیلومتر با شهر کوالالامپور فاصله دارد.و در شمال شرقی شهر قرار گرفته.این باغ وحش دارای 200 نوع حیوان می باشد در این باغ وحش نمایش میمون ها فیلها و شیرهای دریایی را میتوانید ببینید همچنین دارای جانداران وحشی مثل ببرها،شیرها،و کرگدن های سوماترایی میباشد.یا از سوارشدن بر روی فیل ها ،اسب ها و شترها لذت ببرید.در هنگام شب نیز میتوانید سبک زندگی حیواناتی مانند ببر،خوک خرطوم دراز مالایا،جوجه تیغی و اسب آبی رود نیل را مشاهده کنید.

نمایش ها و اجراهای شهر

صحنه های نمایش هنری کوالالامپور در سراسر سال با گروه های نمایش و برنامه های هنری اشباع شده اند.برنامه ها شامل اجراهای فهنگی،تئاتر معاصر کنسرتها،نمایش های تک نوازی و باله می باشند.همچنین این شهر غالبا میزبان خوانندگان موسیقیدان ها و هنرمندان مشهور بین المللی می باشد.

جشنواره ها و رویدادها

فستیوال هاری رایا در پایان ماه رمضان عید فطر؛سال نوع چینی در ماه فوریه؛تاپیو سام در ماه ژانویه یا فوریه؛دیپاوالی در ماه اکتبر یا نوامبر،روز تولد حضرت محمد(ص) 13 تا 17 ماه ربیع الاول؛وساک در ماه می؛روز قلمروی فدرال در روز اول فوریه ؛روز ملی در روز 31 آگوست؛فستیوال کیک ماه در ماه سپتامبر

جشنواره ها و رویدادها

خرید در تورهای کوالالامپور

کوالالامپور بهشت بی چون و چرای خرید در منطقه است خریداران مشتاق از وجود فروشگاه های متنوع مطابق با هر نوع سلیقه ای و بودجه ای به شگفتی در می آیند.این شهر با داشتن بیش از 30 فروشگاه بزرگ فرصت های بیشمار خرید را برای خارجیان و افراد محلی ایجاد کرده است.همچنین بیشتر فروشگاه های بزرگ در نزدیکی هتل ها و تسهیلات حمل و نقل عمومی قرار دارند.ساعات کاری روزانه از 10 صبح تا 10 شب می باشد.که در روزهای حراج و فستیوال ها این ساعات افزایش می یابد.

پوشاک والبسته،ظروف نقره،صنایع دستی چوبی،پارچه باتیک،عروسک های چرم سایه ای،بادبادک های فانتزی،ماسک های افسانه ای،ادویه و میوه های استوایی.تقریبادر کل طول سال در کوالالامپور حراج است.هر مرکزخریدی به صورت خود جوش برای خودش برپا می کند،البته ژانویه و سال نوی چینی و عید فطر هم حراج های ویژه وجود دارد؛حراج فصل هم که اصولا معنی ندارد،چون این شهر فصلش هیچ وقت به آخر نمی رسد.

مناطق خرید اصلی شهر عبارتند از خیابان بوکیت بیتانگ،خیابان تونکو عبدالرحمان،خیابان امپانگ،خیابان تون رزاق،بانگسار و خیابان تون اچ اس لی.پاویلیون؛مید ولی مگامال؛کی ال سوگو؛مرکزخریدسوریا؛لات ده؛پلازالویات؛سان وی پیرامید؛برجایاتایمز اسکوئر.

مراکز تفریحی برتر

سرزمین تفریح گنتینگ هایلند،باغ وحش ملی؛دریاچه و باغ های پردانا(پارک های پرندگان،پروانه ها وارکیده)؛مجموعه شهر بازی سان وی لا گون؛شهر بازی برجایا تایمز اسکوئر؛کیدزانیا؛دریاچه و پل پوتراجایا؛پیست مسابقات فرمول 1سپانگ؛موزه دانش پتروساینس.

امنیت

کوالالامپور نسبت به شهرهای دیگر آسیایی امنیت بالایی دارد،البته در اماکن تفریحی خیلی مراقب جیب برها،میمون های سارق و شیادهایی باشید که شمارا دعوت به یک شب ویژه می کنند.از تبدیل کردن پول نیز در مکان های غیررسمی ویا خیابان خودداری کنید.ممکن است بعد از شمارش بفهمید که چند ده رینگیتی از روی پول شما غیب شده است.

بهداشت

نظام بهداشت و درمان در این شهر بسیار پیشرفته است،البته بیمارستان های خوب این شهر بسیار گران قیمت هستند،پس بیمه مسافرتی فراموشتان نشود.

اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار و مدارک شناسایی

برای خرید این تور بهتر است از یک ماه قبل اقدام کنید اما تا یک هفته قبل سفر میتوان این تور را خریداری نمود

ترانسفر فرودگاهی - رزرو هتل های مختلف -گشت شهری - بیمه مسافرتی و..

از نیمه بهار تا اواخر تابستان شما میتوانید تورهای کوالالامپور را با قیمت ارزان خریداری کنید

بهترین زمان سفر به این شهر دیدنی زمان فستیوال ها و برنامه های آن یعنی فصل پاییز تا اوایل بهار است.

پاویلیون * مگامال * برجایا تایمز اسکوئر * استار هیل گالری * گاردنز مال

پسیفیک اکسپرس سنترال * پسیفیک ریجنسی * کنکور و...