آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تورهای یک روزه


تورهای یک روزه

تورهای یک روزه

ایران پر از جاذبه های گردشگری زیبا است که ارزش بازدید را دارد. اگر زمان سفر شما به ایران کوتاه است ، یا شما با هدفی غیر از سرگرمی مانند سفرهای تجاری و نمایشگاهی به ایران سفر کرده اید و حتی اگر یک مسافر بسته هستید و می خواهید بدون داشتن هیچ بسته تور برنامه ریزی شده ای به ایران سفر کنید ، پیشنهاد می کنیم بسته های تور روزانه ما در شهرهای مختلف ایران. می توانید تعداد روزهای سفر این بسته را به آن اضافه یا کم کنید و آن را برای خود سفارشی کنید.

تورهای یک روزه

بسته های تور روزانه در شهرهای مختلف ایران را می توانید بر اساس علاقه خود انتخاب کنید. ما به غیر از جاذبه های اصلی ، گزینه های زیر را به شما معرفی می کنیم: بسته های ویژه تورهای غذایی محلی ، سافاری ، اسکی ، تور اکو ، موسیقی ، عشایر و جاذبه های جدید تاریخی که حتی اگر قبلاً تجربه سفر به ایران را داشته باشید ، قبلاً چنین تورهایی را نداشته ام. تجربه جدید سفر به ایران را با ما داشته باشید.

نکات برجسته: موزه ملی ، موزه سرامیک ، موزه جواهرات ، موزه فرش ، موزه هنرهای معاصر حمل و نقل: مترو ، پیاده روی سفر شامل: یک راهنمای انگلیسی زبان ، حمل و نقل ، هزینه های ورودی ، همچنین سایر زبانهای راهنمای صحبت در دسترس است.با موزه ملی باستان شناسی ، موزه فرش ، کاخ گلستان ، موزه جواهرات و بازار بزرگ تهران از قسمتهای مرکزی پایتخت دیدن کنید.

تورهای یک روزه موزه ملی ایران

موزه ملی ایران با بیش از 70 سال قدمت ، حاوی 300000 شی موزه در مساحتی بیش از 20000 متر مربع ، نه تنها بزرگترین موزه تاریخ و باستان شناسی کشور است ، بلکه به عنوان یکی از معدود موزه های معتبر کشور شناخته می شود.

جهان از نظر حجم عظیم ، تنوع و کیفیت بناهای عظیم خود. در سنت موزه ایران ، این موزه مادر ایران محسوب می شود ، هدف آن حفظ آثار گذشته برای انتقال به نسل های بعدی ، تقویت درک بهتر در بین مردم و ملت های جهان ، کشف و نشان دادن نقش های ایرانی در شکل دادن فرهنگ و تمدن جهان و تلاش برای افزایش دانش عمومی در بسته های تورهای روزانه تهران شما می توانید از این موزه بسیار زیبا در تهران لذت ببرید.

تورهای یک روزه ظروف شیشه ای و موزه سرامیک

این ساختمان در باغی با مساحت 7000 متر مربع واقع شده است و خود قوام تا سال 1953 از آن استفاده می كرد. بعداً ساختمان به عنوان محل جدید سفارت مصر به مصریان فروخته شد و به مدت هفت سال در اختیار آنها بود. سال ها.

هنگامی که روابط در زمان عبدالناصر و متعاقب تعطیلی سفارت مصر در ایران بین ایران و مصر تیره شد ، بانک تجارت این ساختمان را خریداری کرد. اما در سال 1976 به دفتر فرح پهلوی فروخته شد و توسط سه گروه معمار ایرانی ، اتریشی و فرانسوی به موزه تبدیل شد.

این موزه در سال 1980 افتتاح شد و در سال 1998 در فهرست میراث ملی به ثبت رسید. اداره موزه های شیشه و سرامیک توسط سازمان میراث فرهنگی ایران انجام می شود. در بسته تورهای روزانه تهران می توانید از این موزه زیبا در تهران لذت ببرید.

تورهای یک روزه موزه جواهرات

پیشینه جواهرات ملی ایران به دوران صفویه برمی گردد که در آن تصمیم گرفته شد جواهرات ملی متعلق به خزانه داری دولت ملی هستند ، به غیر از خصوصیات شخصی حاکم. مجموعه های ارزشمند این موزه شامل الماس رنگی صورتی دریا (182 قیراط) ، تخت طاووس یا تخت طاووس است که در زمان فتحعلی شاه ساخته شده است و شامل دوازده قطعه مختلف (به هم پیوسته) و 26،733 قطعه جواهر متصل به آن.

یک کره ی طلایی ناصیرالدین شاه ، با 34 کیلوگرم طلای خالص ، دارای 51،366 قطعه جواهر و وزن 3،656 گرم. جنوب شرقی آسیا و انگلیس در این اطلس یا کره طلایی به وضوح با الماس و هند با یاقوت مشخص شده اند. از تکه های فیروزه ای مجسمه سازی شده فیروزه و مرواریدهای بزرگ خلیج فارس نیز برای تزئین این کره زمین استفاده شده است. در بسته تورهای روزانه تهران می توانید از این موزه زیبا در تهران لذت ببرید.

تورهای یک روزه موزه فرش ایران

قالی بافی بدون شک یکی از بارزترین مظاهر فرهنگ و هنر ایران است که از دوران مفرغ شروع می شود ، اما با گذشت زمان مواد استفاده شده در فرش ها از جمله پشم و پنبه به گرد و غبار تبدیل می شود ، باستان شناسان نمی توانند هر گونه کشف خاص در حین کاوش های باستان شناسی. آنچه از سنین اولیه به عنوان مدرک فرش بافی برای ما باقی مانده است ، چند قطعه فرش فرسوده نیست.

چنین قطعاتی به شناخت ویژگیهای قالیبافی دوره قبل از سلجوقیان (قرن 13 و 14 میلادی) کمک زیادی نمی کند. از قدیمی ترین قطعات کشف شده می توان به مواردی اشاره کرد که در ترکستان شرقی وجود دارد و قدمت آن به قرن سوم تا پنجم میلادی باز می گردد و همچنین برخی از دست بافته های سلجوقیان آسیای صغیر در نمایشگاه های مسجد علاالدین قونیه و مسجد اشرفوغلو در بیشهیر ، بوقلمون.

این قطعات در اوایل این قرن مورد توجه محققان قرار گرفت و اکنون در موزه هنرهای ترکی و اسلامی استانبول و موزه مولانا در قونیه نگهداری می شود. در بسته تورهای روزانه تهران می توانید از این موزه زیبا در تهران لذت ببرید.

تورهای یک روزه موزه کاخ گلستان

کاخ مجلل گلستان شاهکاری از دوره قاجار است که تجسم موفقیت آمیز صنایع دستی و معماری ایرانی پیشین با تأثیرات غربی است. کاخ دیواری ، یکی از قدیمی ترین گروه های ساختمان در تهران ، به مقر حکومت خاندان قاجار تبدیل شد ، که در سال 1779 به قدرت رسید و تهران را به پایتخت کشور تبدیل کرد.

تورهای یک روزه

ویژگی های برجسته و زیور آلات غنی کاخ که در اطراف باغی با استخرها و همچنین مناطق کاشته شده ساخته شده ، مربوط به قرن نوزدهم است. این مرکز به مرکز هنرها و معماری قاجاری تبدیل شد که نمونه بارزی از آن است و تا امروز نیز منبع الهام هنرمندان و معماران ایرانی بوده است.

این نشان دهنده سبک جدیدی است که شامل هنرها و صنایع دستی سنتی ایرانی و عناصر معماری و فناوری قرن 18 است. در بسته تورهای روزانه تهران می توانید از این موزه زیبا در تهران لذت ببرید.

تورهای یک روزه بازار تهران

بازار بزرگ یک بازار تاریخی است که در پایتخت ایران ، تهران واقع شده است. در طول تاریخ خود ، علاوه بر مغازه ها ، بازار بزرگ شامل بانک ها و سرمایه داران ، مساجد و مهمانسراها است.

رزرواسیون بلیط ارزان و آنلاین کیش از آپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدن  همه هتل های کیش

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته