آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

مدت سفر

نوع سفر

بودجه سفر (تومان)


ایرلاین

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

تور جمهوری چک


تورهای اروپا نوروز

11.990.000 تومان + 1690یورو

تور دور اروپا 29 روزه

3990000 تومان + 3990 یورو

تور دور اروپا 29 روزه

1

28 شب و 29 روز

1398-05-24

تور مجارستان اتریش چک آلمان

11.990.000 تومان + 3090 یورو

تور مجارستان اتریش چک

3990000 تومان + 1790 یورو

تور مجارستان اتریش چک

1

9 شب و 10 روز

1398-05-22

تور چک اتریش نوروز

1390 یورو + 9950000

تور چک اتریش نوروز 99

1

7 شب و 8 روز

1398-10-01

تور چک ایتالیا نوروز

1590 یورو + بلیط

تور چک ایتالیا نوروز 99

1

9 شب و 10 روز

1398-09-21

تور چک مجارستان نوروز

1190 یورو + بلیط

تور مجارستان اتریش چک آلمان نوروز 98

3990000تومان + 2990 یورو

تور جمهوری چک

آشنایی با تور جمهوری چک

جمهوری چک کشوری در اروپای مرکزی که به عروس اروپا مشهور است و میتوان آن را محل تلاقی تمدن های اروپایی دانست که در دهه 1990 میلادی از کشور چکسلواکی جدا شد.پایتخت و همچنین بزرگترین شهر آن پراگ نام دارد.این کشور از غرب با آلمان ، از جنوب با اتریش ، از شرق با اسلواکی و از شمال شرقی با لهستان همسایه است.

جغرافیای کشور چک

این کشور به نوعی محصور شده در خشکی است و دارای آب و هوای معتدل با بارندگی های مناسب است.بیشتر مرزهای این کشور کوهستانی است.مساحت این کشور کمتر از 80 هزار کیلومتر مربع است بلندترین قسمت در این کشور کوه اساسنزکا با ارتفاعی حدود 1600 متر و پست ترین ناحیه آن با ارتفاع 17 متر از دریا واقع شده .

آب و هوا و بهترین زمان سفر با تور جمهوری چک

همانطور که گفتیم این کشور دارای آب و هوای نسبتا مناسبی است که تا حدودی رطوبت دارد و دارای زمستان های سرد و تابستان های گرم است.بیشترین بارش در این کشور در فصل پاییز رخ میدهد اما در تمام فصول این منطقه بارش دارد.بنابراین بهترین فصل سفر به این کشور بهار و پاییز است .

آب و هوا و بهترین زمان سفر با تور جمهوری چک

دین و مذهب مردم در جمهوری چک

بیشتر مردم این کشور مسیحی هستند که 39 درصد آنها از کاتولیک ها تشکیل شده . باقی مردم ارتدکس و پروتستان میباشند.این کشور از دسته کشورهای چند فرقه ایست که به علت کمونیستی بودن هیچ یک از مردم حق اعلام دین خود را ندارند.

شهرهای معروف جمهوری چک

این کشور دارای شهرهای تاریخی با جاذبه های ارزشمند زیادی است که از مهمترین این شهرها میتوان به پراگ، برنو، بوهم، بلژن، اوستراوا، لیبرتس، اولوموتس اشاره کرد.

پراگ پایتخت جمهوری چک

پراگ پایتخت جمهوری چک ، دارای مناطق دیدنی و گردشگری بسیار زیادیست همچنین پایتخت سیاسی جمهوری چک می باشد و میتوان گفت عوامل مربوط به حکومت و سیاست در این شهر انجام میگیرد.

پراگ پایتخت جمهوری چک

شهر برنو تور جمهوری چک

این شهر به علت ساختار مدرن و همچنین داشتن مراکز گردشگری و تاریخی بین مردم و مسافران این کشور معروف می باشد.این شهر از قرن 5 میلادی قابل سکونت شده است در صورتیکه تبدیل آن به شهر از 700 سال قبل انجام گرفته است.

شهر برنو تور جمهوری چک

اوستراوا

این شهر در شرق کشور جمهوری چک قرار دارد و سومین شهر بزرگ این کشور محسوب میشود.درواقع در نزدیکی مرز لهستان قرار گرفته است. این شهر با کشف و استخراج ذغال سنگ پیشرفت گسترده ای کرد.

اوستراوا

هتل های تور جمهوری چک

این کشور دارای هتل های زیادی با خدمات عالی است هتل های لوکس و هتل های ساده هر دو در این کشور یافت میشود.یکی از بهترین هتل های جمهوری چک هتل هیلتون است با امکانات عالی برای مسافران است که سبب توجه بیشتر مسافران به آن میشود.همچنین بهترین هتل های پایتخت این کشور در بافت تاریخی شهر وجود دارند و اصالت تاریخی خود را حفظ کرده اند.

هتل های تور جمهوری چک

جاذبه های تورهای جمهوری چک

جاذبه های تورهای جمهوری چک

منطقه آهکی موراویا

این دیدنی جذاب در شهر برنو جمهوری چک قرار دارد در منطقه ای حفاظت شده و طبیعی و در شمال این شهر قرار دارد.مجموعه عظیمی از غارهای زیرزمینی و دره های آهکی در مساحتی حدود چند هزار کیلومتر.در این منطقه دره ی ماکوچا با عمقی حدود 138 متر قرار دارد . همچنین در این منطقه مسیرهای دوچرخه سواری و پیاده روی مناسبی طراحی شده است.

قلعه کارلستاین

این مکان در فاصله 30 کیلومتری شهر پراگ قرار گرفته است قلعه ای که به سبک گوتیک ساخته شده و سکونتگاه امپراتور روم چارلز چهارم بوده است.ساخت این قلعه به عنوان دژ جنگی ، انبار غنائم و مکان سکونت افراد سلطنتی در زمان های متفاوت که در سه سطح تراس دار طراحی شده که هرکدام نام مخصوص خود را دارد .نام های این سطح ها به ترتیب از پایین به بالا عبارتند از کاخ امپراتوری ، برج ماریان و برج بزرگ که امپراتور و شوالیه ها در کاخ امپراتور سکونت داشتند،برج ماریان متعلق به شاهزاده خانم و کاخ بزرگ مربوط به پرستش و عبادت بود.

قلعه کارلستاین

رودخانه ولدآوا

این رودخانه از مرکز شهر پراگ پایتخت کشور جمهوری چک عبور میکند و درواقع پراگ را به دو بخش تقسیم میکند.مسافران میتوانند با استفاده از قایق های موجود کناره رودخانه در مسیر این رودخانه عبور کرده و از مناظر هر دو طرف شهر لذت ببرید.

رودخانه ولدآوا

پل چارلز پراگ

این پل به نوعی لندمارگ و مشخصه شهر پراگ محسوب میشود.این پل محل ارتباط سه منطقه شهر قدیم،شهر کوچک و محله ی قلعه می باشد.

پل چارلز پراگ