آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تور جنگل الیمستان


تور جنگل الیمستان

تور جنگل الیمستان

مازندران به دلیل داشتن آب و هوای بسیار مطبوع و همجواری با دریا، مرطوب است و جنگل های زیادی را در دل خود جاده داده، جنگل هایی که گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند. یکی از سرسبزی های زیبا، جنگل الیمستان است. با ما باشید تا با آن آشنا شوید و بدانید با خرید تور جنگل الیمستان رهسپار کجا خواهید شد.

معرفی جنگل الیمستان

چنانچه مقصد سفر خود را مازندران در نظر بگیرید، لیستی از زیباترین جنگل ها و باشکوه ترین آن ها پیش روی شما پدید می آیند. جنگل الیمستان زیبایی های بسیاری را در خود جا داده است.

جنگل الیمستان کجاست؟

اگر به 20 کیلومتری جاده هراز به آمل و به شهرستان آمل بروید، می توانید به راحتی به روستای زیبای الیمستان دسترسی پیدا کرده و از آن جا از جنگل الیمستان دیدن کنید.

بهترین ماه سفر و بازدید از این جنگل فوق العاده، در اردیبهشت است، ماهی که روستا غرق در گیاه الیما می شود و سبزی منطقه به اوج خود می رسد. البته نباید از زیبایی رنگ و طبیعت فوق العاده ی آن در پاییز به راحتی عبور کنیم، فصلی که در آن جنگل به رنگ های سرخ، نارنجی و زرد در می آیند و بهترین مکان را برای ثبت خاطرات را ایجاد می کند.

علاوه بر جنگل زیبا، می توانید به قله ی الیمستان که در ارتفاع 2519 روستا قرار گرفته است، بروید.

در روستای الیمستان که قدم بگذارید، می توانید در جای جای آن با دیدنی های مختلفی رو به رو شوید. محلی ها شما را دعوت به بازدید از ” نقش پای رستم ” می کنند. این دیدنی در واقع دو حفره به عمق حدود 10 متر هستند که به وسیله ی برخورد شهاب سنگ ایجاد شده است. اما جالب است بدانید که برخی از محلی ها بر این اعتقادند که این حفره ها جای پای رستم است که در این منطقه زانو زده و آب نوشیده است. به همین دلیل است که این حفره ها به نقش پای رستم معروف هستند.

جنگل الیمستان کجاست؟
جنگل الیمستان کجاست؟

تور جنگل الیمستان، تور به سرسبزی های بکر

و اما جنگل الیمستان، جنگلی بکر است که برای قدم زدن بهترین منطقه می باشد. اینجا در پاییز می توانید در فضای مه آلود غرق شوید و صدای خش خش برگ های پاییزی را زیر پای خود حس کنید. جنگل الیمستان دقیقا همان جایی است که خود را غرق در طبیعت و بوی خوش درختان بیابید.

مسیر دسترسی به الیمستان از آمل است. از جاده ی هراز که به سمت هراز حرکت کنید، می بایست با دیدن تابلوی امام زاده قاسم یا امام زاده لهاش، مسیر خود را کج کرده و وارد فرعی شوید. بعد از رسیدن به این فرعی، دو راه پیش روی شما پدید می آید که می بایست از مسیر چپ به مسیر خود ادامه دهید. 7 کیلومتر را باید در مسیر پیچ در پیچ بگذرانید که به روستای لهاش رسیده و از آن عبور کرده و سپس به روستای الیمستان بروید. اینجا می توانید هر آن چه که از زیبایی طبیعت در نظر دارید را بیابید.

تور جنگل الیمستان، تور به سرسبزی های بکر
تور جنگل الیمستان، تور به سرسبزی های بکر

گردشگرانی که از این جنگل زیبا دیدن کرده اند، آن را شکوهی وصف ناپذیر دانسته اند و بسیاری دیگر را تشویق به بازدید از آن می کنند. بی شک بسیاری از مسافرانی که به مازندران می روند، حتما از جنگل های این استان دیدن می کنند که یکی از محبوب ترین ها، همین جنگل الیمستان است.

لازم به ذکر است که تور جنگل الیمستان معمولا به شکل تورهای یک روزه برگزار می شود. چنانچه قصد دارید آخر هفته ی خود را به گونه ای متفاوت بگذرانید، از شما دعوت می کنیم تا از آژانس آسمان پر ستاره، تور جنگل الیمستان را خریداری کرده و همگروهی های خود، یک روز به یاد ماندنی را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته