تور دریاچه آویدر

تور دریاچه آویدر

تور دریاچه آویدر

تور دریاچه آویدر در محل سد آویدر برگزار می شود. سد خاکی آویدر و دریاچه ی آویدر به اندازه ی 30 کیلومتر دورتر از بخش شرقی شهر نوشهر قرار گرفته اند. زمانی که با تور دریاچه آویدر به این ناحیه سفر می کنید، علاوه بر گشت و گذار در ساحل دریاچه آویدر؛ فرصت گردشگری در پارک جنگلی سیسنگان را نیز به دست خواهید آورد.

به جز این روستاهای صلاح الدین کلا، تاج الدین کلا و ملا کلا نیز در نزدیکی همین دریاچه قرار دارند. این روستاها فضایی بسیار کوچک دارند، اما به لحاظ ارزش های گردشگری و توریستی می توان به آن ها امتیاز بالایی داد.

معرفی دریاچه آویدر

دریاچه آویدر مأمن پرندگان آب و هوای مرطوب است و طبیعت اطراف آن به سان تکه ای از بهشت روی زمین خودنمایی می کند.

در اینجا آلاچیق هایی را مشاهده می کنید که برای راه اندازی پیک نیک بسیار عالی هستند و وسوسه ی برپا کردن بساط کباب را در توریست ها ایجاد می کنند.

معرفی دریاچه آویدر
معرفی دریاچه آویدر

شما می توانید در دریاچه ی آویدر به قایق سواری بپردازید. قایق های پدالی برای ذره ذره لمس زیبایی و آرامش دریاچه انتخابی مناسب هستند. همین طور با قایق های موتوری فرصت دارید تا به تمام منظره ی این منطقه و چشم انداز آن تسلط داشته باشید.

اگر به ماهی گیری علاقه مند هستید، دریاچه ی آویدر با سخاوتمندی انواع و اقسام ماهیان را برای ماهی گیری در اختیارتان قرار می دهد. در صورتی که پیش از این ماهی گیری را تجربه نکرده اید، نیز اینجا می توانید شانس خود را آزموده و با فراغت بال به صید بپردازید.

به سوارکاری علاقه مند هستید، اما تا به حال فرصت آن پیش نیامده است؟ خب، در ساحل دریاچه ی آویدر می توانید به اسب سواری مشغول شده و در حالی که طبیعت زنده زیر سم های اسب را طی می کنید، خود را به بهشتی از رنگ و نور بسپارید.

ساحل دریاچه ی آویدر
ساحل دریاچه ی آویدر

در ساحل دریاچه آویدر حتما به سراغ دکه های غذاهای خیابانی بروید و از طعم غذاهای محلی این منطقه لذت ببرید. همین طور شما می توانید به رستوران های محلی نیز سر زده و منوی غذاهای شمالی را امتحان کنید.

ساحل و جنگل سیسنگان

در تور یک روزه دریاچه آویدر، زمانی را نیز برای گردشگری در ساحل و جنگل سیسنگان اختصاص داده ایم. پارک جنگلی سیسنگان در بخش جنبی خود به رشته کوه های البرز می رسد. همین طو شمال این جنگل دریای خزر واقع شده است. در قسمت شرقی روستای صلاح الدین کلا قرار دارد و در جانب غربی آن نیز روستایی فوق العاده زیبا و سرسبز به نام روستای توسکاتک را می بینید.

جنگل سیسنگان مساحتی نزدیک به 602 کیلومتر مربع دارد و یکی از بزرگترین پارک های جنگلی در شمال کشور می باشد.

جنگل سیسنگان
جنگل سیسنگان

در این جنگل زیبا و بی پایان درختان سر به فلک کشیده را خواهید یافت که برخی عمری نزدیک به 50 سال یا بیشتر دارند.

یکی از بهترین و هیجان انگیزترین تفریحاتی که در ساحل سیسنگان می توانید به سراغ آن بروید، پیست کارتینگ آن خواهد بود.

در این پیست لحظات پرهیجانی را تجربه کرده و آدرنالین خونتان بالا می رود.

اگر به داشتن یک هیجان واقعی در تور یک روزه دریاچه آویدر مایل هستید، می توانید جت اسکی را امتحان نمایید. جت اسکی های ساحل سیسنگان با شرایط خاصی که حتما باید مورد توجه قرار بگیرند، بخش هیجان انگیز و جذاب این تور یک روزه طبیعت گردی را به خود اختصاص می دهند.

اما اگر به حد کافی شجاعت برای سوار شدن جت اسکی ندارید، می توانید از آن گذشته و با قایق سواری سرگرم شوید.

تور طبیعت گردی یک روزه دریاچه آویدر در شمال کشور، برای توریست هایی که به دنبال سفرهای کوتاه مدت و کم هزینه هستند، انتخابی مناسب به شمار می رود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *