آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تور شیراز نوروز 1400


تور شیراز نوروز 1400

تور شیراز نوروز 1400


بهترین فصل سفر به تور شیراز نوروز 1400

شهر شیراز در هر فصلی زیبایی های خاص خود را دارد. شهری پر از ادب و فرهنگ و هنر که هر فصل را به نوع خود جذاب جلوه گر است.  در فصل بهار عطر بهار نارنج و باغ های سرسبز و آب و هوای بهاری بی نظیر این شهر زبانزد عام است و این حال و هوا در اردیبهشت ماه دوست داشتنی تر می شود و میتوان گفت ایده آل ترین فصل سفر به این شهر جادویی و پر آرامش فصل بهار و بخصوص اردیبهشت ماه است البته باید به این نکته نیز توجه داشت که قیمت تور شیراز و بلیط شیراز و همچنین تور شیراز نوروز 1400 کمی از سایر ماه ها و فصل ها بالاتر است.

بهترین فصل سفر به تور شیراز نوروز 1400

تور شیراز تابستان و پاییز

در فصل تابستان نیز سفر به تور شیراز جذابیت خود را دارد اما با توجه به اینکه شیاز دارای آب و هوای گرم و خشک می باشد بهتر است در طول روز استراحت نموده و از بعد از ظهر به بعد به دیدن مناطق دیدنی شهر شیراز بروند و به همین جهت نرخ تور شیراز  در تابستان بهتر از تور شیراز نوروز و تور شیراز بهار  می باشد.

فصل پاییز با رنگ های خیره کننده و دلبرانه همیشه مورد توجه تمامی گردشگران برای سفر به نقاط مختلف ایران می باشد که از جمله مهمترین این مناطق پر سفر در این فصل میتوان به تور شیراز نیز اشاره داشت زیرا درختان پاییزی و بارش های ملایم این فصل در شهر شیراز بسیار دیدنیست و البته که نرخ این تور در فصل پاییز از بهار همچنان پایین تر است.

اطلاعات لازم برای مسافران تور شیراز نوروز 1400

طول پرواز از تهران تا شیراز حدودا برابر با 1 ساعت 30 دقیقه می باشد

پیش شماره شهر شیراز 071 بوده و برای سفر با تور شیراز نوروز حتما مدارک شناسایی برای اقامت در هتل به همراه داشته باشید.

تور شیراز تابستان و پاییز

معرفی شهر و تور شیراز

شیراز شهری جا مانده از تاریخ باستان ، شهری با معروفیت شراب هایش شهر باغ های سرسبز و شهر لسان الغیب معروف ، حافظ شیرازی …

مردمان شیراز معروفند به مهمان نوازی و خوشرویی همچنین غذاهای محلی این شهر از جمله لذیذترین و بهترین غذاهای ایران معرفی شده است همچنین وجود شاعران بزرگی مثل حافظ و سعدی باعث جذب دوست داران شعر و ادب فارسی به این شهر نیز شده است.

بهترین جاذبه های تور شیراز نوروز 1400

کوروش کبیر در تور شیراز نوروز 1400

اولین مورد از شاخصه های تور شیراز نوروز و  تور شیراز آرامگاه کوروش که تمام جهان او را به مهربانی و عدالت در زمان قدرتش می شناسند می باشد که در عین سادگی جزو جاذبه های شاخص ایرانی شناخته شده است.

باغ ارم تور شیراز نوروز 1400

در تور شیراز نوروز 1400 شما میتوانید از باغ ارم که جزو زیباترین باغ های نمادین و تاریخی ایران است بازدید نمایید باغی پر از عطر بهار نارنج و معماری رنگارنگ که هر بیننده ای را به وجد می آورد.

باغ ارم تور شیراز نوروز 1400

حمام وکیل تور شیراز نوروز 1400

این حمام تاریخی از زمان زندیه نیز یکی از جذابیت های شهر و تور شیراز بوده و هست. شهرت آن نیز به دلیل آهک بری و نگارگری هایش می باشد.

دروازه قرآن تور شیراز نوروز 1400

اولین شاخصه که در بدو ورود به شهر شیراز به آن برخورد خواهید کرد دروازه قرآن است که دارای معماری خاص خود است.

رستوران های تور شیراز 1400

رستوران صوفی : یکی از بهترین رستوران های شیراز که در سفر با تور شیراز نوروز 1400 میتوانید از آن استفاده کنید این رستوران دارای هر دو غذای فست فود و ایرانی و محلی شیراز بوده و که قدمتی 20 ساله داشته و برای هر سلیقه ای امکانات متفاوتی فراهم آورده است.

رستوران خانه پرهامی ها

خانه ای با قدمت 200 سال در کوچه های قدیم شیراز و صندلی و میز های چوبی در حیاط و دور تا دور حوض قدمی و با صفایش که حال هوای ایران قدیم و زمان کودکی را یادآور میشود.در این رستوران غذاهای سنتی سرو میشود.

رستوران باغ راز تور شیراز نوروز 1400

این مجموعه رستوران متشکل از 3 بخش بیرونی درونی و پشت بام است در این رستوران انواع غذاهای فست فود ، ایرانی و بین المللی موجود استکه در فضای جذاب این رستوران بسیار دلچسب است.

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته