آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

مدت سفر

نوع سفر

بودجه سفر (تومان)


ایرلاین

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

تور صباح


تور کوالا سنگاپور پرواز ماهان

7.370.000 تومان

تور کوالا صباح

8120000 تومان

تور کوالا صباح

1

7 شب و 8 روز

1398-05-07

تور کوالالامپور و بالی

10.622.000 تومان

تور کوالالامپور و بالی

1

7 شب و 8 روز

1398-07-19

تور صباح

تور صباح

آیا شما جز علاقه مندان سفر به جزیره هستید؟ ما به شما خرید تور صباح را پیشنهاد می کنیم. بی شک صباح یکی از بهترین مناطق گردشگری در مالزی است که مقصد توریستی بسیاری از مسافران از سراسر جهان می باشد. با ما همراه باشید تا با این جزیره زیبا آشنا شوید.

سفر به صباح

صباح یکی از 13 جزیره ی ساحلی در مالزی است و دومین ایالت این کشور محسوب می شود که در آن سه گروه قومی بزرگ زندگی می کنند. این یعنی با سفر به صباح، قرار است با فرهنگ های مختلف و جذابی آشنا شوید.

در این جزیره ی زیبا، شما می توانید تلفیق فوق العاده ای از جنگل های استوایی به همراه شن های نرم و آب های شفاف ببینید، چیزی شبیه به کارت پستال های بسیار زیبایی که برای دوستان خود ارسال می کردید.

جالب است بدانید که تور صباح یکی از بهترین تورهای گردشگری در مالزی محسوب می شود و پتانسیل های آن، به صنعت توریستی این کشور کمک شایانی کرده است. ذکر این خالی از لطف نیست که بگوییم صباح به دلیل طبیعت فوق العاده و ماسه های شنی اش، به مالدیو مالزی معروف است، چرا که با یک نگاه ساده به تصاویری از این جزیره، درخواهید یافت که صباح بسیار شبیه به مالدیو می باشد.

در صباح شما می توانید گونه های بسیار زیبایی از انواع جانوران را مشاهده کنید، پرندگان گرمسیری که در هیچ جای دیگر ندیده اید، لاکپشت های زیبا، خرچنگ های بزرگ و عجیب که نمونه های نادری هستند؛ همگی برای شما تجربه ای لذت بخش را فراهم می کنند.

موقعیت مکانی صباح

جزیره صباح، با آب های دریای چین جنوبی، سلبز و دریاهای سولو محاصره شده و در شمال شرقی مالزی قرار گرفته است.

همان طور که مشاهده کردید، تور جزیره صباح می تواند یکی از بهترین تورهای گردشگری برای به آرامش رسیدن شما باشد. چنانچه قصد دارید به این جزیره سفر کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم با خرید تور جزیره صباح از آژانس آسمان پر ستاره، با اطمینان خاطر به این مقصد زیبا سفر کنید.

رزرواسیون بلیط