تور پوکت

تور پوکت

اگر بخواهیم به شما یکی از زیباترین مقاصد گردشگری در جهان را پیشنهاد کنیم، می بایست به پوکت که شهری فوق العاده در تایلند است، اشاره کنیم. بی شک تور پوکت یکی از بهترین تورهای گردشگری محسوب می شود که سالانه افراد زیادی را به خود جذب می کند. با ما باشید تا شما را با این شهر فوق العاده آشنا کنیم.

پوکت کجاست؟

پوکت، مروارید آندامان، بزرگترین جزیره تایلند است، با یک خط ساحلی پیچیده و سواحل فوق العاده بین شبه جزر و مد شبیه سازی شده و سنگ های صخره ای آن حیرت تمامی مسافران تور پوکت را بر می انگیزد.

پوکت یکی از زیباترین شهرهای تایلند است و جالب است بدانید برای سفر و گردشگری، گران ترین شهر این کشور نیز محسوب می شود. این شهر چیزی در حدود 550 کیلومتر مساحت دارد و دارای طبیعت بسیار زیبایی است.

سواحلی با شن های سفید رنگ، صخره های مرجانی که نمونه هایش در سایر نقاط جهان کمتر به چشم می خورد.

درست است که تایلند مدت هاست که یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جهان محسوب می شود، اما هنوز هم مسافران می توانند در تله های گردشگری به دام افتند.

برای جلوگیری از این تله های گردشگری خوب است که با یک راهنمای تور همراه باشید.

سواحل پوکت روز به روز بیشتر برای جذب مسافر مهیا می شوند و با ساخت هتل های بسیار زیبا و هیجان انگیز در خط ساحلی، جذابیت های این ناحیه افزایش می یابد.

به سمت شمال که حرکت کنید، به پارک Khoa Sok که یک پارک بین المللی است می رسید، این جا می توانید تجربه ای هیجان انگیز از جنگل گردی داشته باشید، فیل ها و خانه های درختی و رودخانه هایی که به آرامی در جریان هستند، جذابیت این پارک بین المللی را دو چندان می کند.

از سویی زیباترین جزیره ی شهر، فی فی نام دارد که با سوار شدن در قایق می توانید در میان صخره های مرجانی هیجان انگیزی که از آب سر بیرون آورده اند، دیدن کنید.

غواصی در آب های فی فی، تجربه ای فوق العاده از تماشای دنیای زیر آب را نصیبتان می کند.

آب و هوای پوکت چگونه است؟

به طور کلی باید بگوییم که آب و هوای پوکت داغ و مرطوب است. چنانچه دوست داشته باشید در فصل های خشک و بدون باران به این شهر سفر کنید، می بایست تور پوکت را در ماه آذر تا اردیبهشت خریداری نمایید.

بارش ها در این شهر از ماه خرداد آغاز می شود تا آبان ماه ادامه میابد. در کل بهترین زمان خرید تور پوکت، بین ماه های آذر تا اسفند می باشد.

بهترین جاذبه های گردشگری پوکت

درست است که این شهر به داشتن سواحل بسیار زیبا معروف است، اما شما با سفر به آن می توانید از جاذبه های گردشگری مختلفی دیدن کنید.

جزیره فی فی،جزیره‌ی فانگ انگا،پارک موضوعی پوکت فانتاسی‌آ،بودای بزرگ،زیپ لاین و پرواز هانومان،ساحل پاتونگ،جاده‌ بنگلا،رستوران لاگریتا،تورهای سافاری وحش سیام،دماغه‌ی فرامپ‌سِپ، جزیره جیمز باند پوکت، آکواریوم پوکت،منطقه قدیمی پوکت، باغ‌ وحش پوکت،ساحل لائم سینگ از بهترین جاذبه های گردشگری پوکت هستند.

شکم گردی در پوکت

به پوکت که سفر کردید، حتما از دکه های خیابانی چیزی خریداری کرده و میل کنید، چرا که در این دکه ها می توانید خوراکی ها و غذاهای بسیار خوشمزه ای را امتحان کنید.

در پوکت شما می توانید انواع و اقسام رستوران ها را بیابید که هریک از آن ها ویژگی های منحصر به فردی دارند؛ رستوران های ساحلی، رستوران های جنگلی، رستوران های روی پشت بام و حتی رستوران های ایرانی برای کسانی که طعم خوشمزه ی غذاهای ایرانی را حتی در سفر از دست نمی دهند.

چنانچه قصد سفر به این شهر را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم برای اطمینان خاطر از سفر و بهترین قیمت تور، تور پوکت را از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره خریداری نمایید و روزهای خوشی را برای خود و همراهانتان رقم بزنید.

رزرواسیون بلیط