تور کویر مصر

تور کویر مصر

تور کویر مصر

تور کویر مصر نگین درخشان قلب ایران

اگر می خواهید به مرموزترین منطقه در ایران سفری داشته باشید، تور کویر مصر را به شما پیشنهاد می کنیم. ایران دارای کویرهای متعددی است که هر کدام به نوعی جذابیت و زیبایی بی حد و حصر را در خود جای داده اند، اما کویر مصر را می توان نگین درخشان تورهای کویرگردی دانست.

کویر مصر کجاست؟

برای سفر به کویر مصر نیز مانند تور کویر مرنجاب باید به حوالی استان اصفهان بروید. 45 کیلومتر دورتر از شهر جندق در استان اصفهان به کویر بی نظیری به نام کویر مصر می رسیم.

تور کویر مصر برای دو روز و نیم به طول می انجامد و در این مدت فرصت خواهید داشت تا دیدنی های جادویی این کویر را از نزدیک دیده و مجذوب آن ها شوید.

کویر مصر کجاست؟
کویر مصر کجاست؟

وقتی با خرید تور کویر مصر به این کویر چشم نواز و شن های روان طلایی رنگ آن می روید، خود را در میان دریایی از نور و اعجاز خواهید یافت. تا چشم کار می کند طیف رنگ های زرد و طلایی روی هم انباشته شده اند و زمانی که ساعت به ظهر و چند ساعت بعد از آن می رسد، در دوردست ها مرز بین زمین و آسمان را گم خواهید کرد.

این وضعیت در زمان طلوع ستاره ها نیز به شکلی دیگر تکرار می شود. در این وقت که شن ها به سردی گراییده و گرمای آفتاب از تن کویر برداشته شده است، دیگر چیزی جز آسمان نخواهید دید. ستاره ها به قدری زنده و انبوه هستند که فاصله ی بین زمین و آسمان برداشته شده و خود را در آغوش آن ها احساس خواهید کرد.

جاذبه های گردشگری در تور کویر مصر
جاذبه های گردشگری در تور کویر مصر

شما می توانید رو به آسمان دراز کشیده و تا چشم کار می کند ستاره ها را دنبال کنید. شاید اینجا برق یک ستاره ی دنباله دار بتواند نوید اتفاقی نیک یا برآورده شدن آرزویی دیرهنگام را همراه داشته باشد.

جاذبه های گردشگری در تور کویر مصر

اگر در مورد جاذبه های گردشگری که با خرید تور کویر مصر به آن ها دعوت می شوید، بپرسید؛ پیش از هر چیزی باید گفت که این کویر به قدری زیباست که اگر هیچ جاذبه ی گردشگری هم در خود جای نداده بود، باز هم یک مقصد کویرگردی بی نظیر محسوب می شد.

قدم زدن روی شن های کویر مصر و تماشای بی انتهای آن، طوری ست که گویی در جهانی دیگر چشم گشوده اید و هیچ چیز از آن جهان شلوغ و پرهیاهوی آهنی را پیش از این تجربه نکرده اید.

شترسواری در کویر مصر
شترسواری در کویر مصر

اینجا زمان متوقف شده و همه چیز در ابعادی طلایی رنگ گم می شود. شترسواری به گردشگران نهیب می زند که تا چه اندازه از طبیعت دور افتاده بودند و در تور سافاری هیجانی که همیشه دنبالش بودید، را تجربه خواهید کرد.

در تور کویر مصر به روستای گرمه خواهید رفت و بافت روستایی این منطقه شما را به خود مجذوب خواهد ساخت. روستای بیاضه و ارگ تاریخی بیاضه از گنجینه هایی هستند که در این تور کویرگردی خواهید دید. این ارگ یک جلوه ی فوق العاده از بناهای کویری ست و تمام المان های آن را در خود جای داده است.

ارگ بیاضه قلعه ای ست که در چند طبقه بنا شده است و خندق آن نیز به لحاظ شکل ساخت، گویای مدل حفاری در مناطق کویری محسوب می شود.

سافاری هیجانی در کویر مصر
سافاری هیجانی در کویر مصر

این تور کویرگردی به مدت دو روز و نیم به طول خواهد انجامید و در این مدت برای استراحت در هتل سه ستاره ی بیاضه ساکن خواهید شد.

تور کویر مصر چهارشنبه ها ساعت 20:00 برگزار می شود و توصیه می کنیم اگر تا به حال تجربه ی کویرگردی را نداشته اید، با انتخاب این تور خود را به یک تور داخلی بی همتا میهمان نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *