تور گوانجو

 • راهنمای سفر
 • زمان مطالعه: 3 دقیقه
  تور گوانگجو

  گوانجو کجاست ؟

  تور گوانجو که قدمتی 2200 ساله دارد. در حال حاضر با جمعیتی معادل دوازده میلیون نفر سومین شهر پر جمعیت چین است. تاریخ عظیم این شهر و قرار داشتن آن در مسیر جاده ابریشم فرهنگ و تمدن ژرف را به این شهر اهدا کرده که آثار آن تا به امروز در گوشه و کنار این شهر قابل مشاهده است. علاوه بر فرهنگ غنی تور گوانجو، این شهر یکی از قطب های عرضه و فروش انبوه کالا در چین است که تقریبا تمام محصولات ساخت چین را می توان در آن یافت.

  مراکز خرید عمده در تور گوانجو

  اگر یکی از مهمترین اهداف شما از تور گوانجو خرید کردن است گوانجو مقصد بسیار مناسبی برای شماست. شما می توانید اکثر محصولات چینی را از قبیل چای، داروهای گیاهی، پوشاک، ساعت، لوازم الکترونیکی، اسباب بازی و غیره را در این شهر تهیه کنید. وقتی در بازارهای این شهر قیمت اصلی محصولات چینی را ببینند از سودی که فروشندگان شهر خودتان روی کالاهایشان می کشند شوکه می شوید.

  مراکز خرید عمده در تور گوانجو

  فصل تور گوانجو

  بهترین زمان برای تور گوانجو ماه های اکتبر و نوامبر است. تور گوانجو دارای هوای نیمه گرمسیری است و رطوبت هوا در تابستان به حداکثر خود می رسد. فصل طوفانی این شهر نیز از ماه ژوئن تا سپتامبر است که در آن طوفان های استوایی شهر تور گوانجو را غافلگیر می کند. توجه داشته باشید که بزرگترین نمایشگاه تجاری چین به نام کانتون هر ساله از اواسط آوریل تا اوایل ماه مِی و از اواسط اکتبر تا اوایل نوامبر برپا می شود پس اگر می خواهید هم از هوای مناسب و هم از این نمایشگاه پربار لذت ببرید این ماه ها را برای تور گوانجو انتخاب کنید.

  جشنواره ها و رویدادها

  نمایشگاه تجاری واردات و صادرات چین:

  این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه تجاری چین است که هرساله دو بار در گوانجو در ماه های آوریل تا می اکتبر تا نوامبر برگزار می شود. دربین نمایشگاهای بزرگ چین این نمایشگاه بیش ترین تنوع محصولات بیش ترین شرکت کننده و بالاترین میزان خرید و فروش را دارد و به این دلیل است که معمولا برگذاری تور گوانجو رونق پیدا کرده است.

  جشنواره بین المللی غذای تور گوانجو:

  این جشنواره که درماه های نوامبر برگزار می شود محلی از نمایش غذا های و غربی است و یکی از دلایل محبوبیت گوانجو میان مسافران آسیای شرقی میباشد.

  غذاهای تور گوانجو

  غذا نیز یکی دیگر از ارکان اصلی تور گوانجو است. این شهر در غرب به عنوان مهد غذای چینی شناخته می شود و تقریبا اکثر افرادی که تور گوانجو به جای دیگر شهرهای چین انتخاب میکنند به این دلیل است.

  بهترین غذاهای گوانجو

  1.سوپ غذاهای دریایی 2.تخم مرغ آپ پزچینی 3.فراید رایس 4.نودل مرغ 5.ژالیانگ 6.لابستر با زنجبیل و پیازچه 7.چو مین 8.مرغ سرخ شده ترد 9.کبوتر سوخاری 10.تفو سرخ شده با میگو

  بهترین مراکز خرید گوانجو کجاست ؟

  1.مرکز خرید تایکوهوای 2.منطقه خرید خیابان بیجینگ 3.بازار سیتی میتینگ 4.خیابان کامپیوتر 5.مرکز خرید ژوجیانگ نیوسیتی 6.خیابان شانگژیا جیو 7.تاینهای مال 8.مرکز خرید چاینا 9.مرکز خرید بین المللی وان لینک 10.ردتری

  بهترین مراکز تفریحی گوانجو کجاست ؟

  1.سیرک بین المللی چانگ لانگ  2.پارک حیات وحش چیملانگ ژیانگ جیانگ  3.خانه اپرای گوانجو  4.کروزشبانه بر روی رودخانه پرل  5.بازی لیزر گالاکتیکا  6.خیابان بیجینگ رود  7.پارک کر وکدیل گوانجو   8. سالن کنسرت ژینگهای 9.پارک ژوجیانگ

  تیم فوتبال گوانجو

  تیم گوانجو اورگراند:

  بی شک وقتی نام گوانجو را میشنویم اولین چیزی که به ذهن فوتبال دوستان میرسد یکی از تیم های محبوب و پرافتخار آسیا یعنی گوانجو اورگراند است. تیمی که سال 1954 تاسیس شد و 8 قهرمانی سوپرلیگ چین و 2 قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا بدست آورده است که قطعا بخشی از این افتخارات و اعتبار در آسیا را مدیون ستارگان برزیلی خود یعنی هالک و اسکار است.

  گوانجو اورگراند


  برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.