آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

توسعه صنعت گردشگری


توسعه صنعت گردشگری

توسعه صنعت گردشگری


دولت به دنبال توسعه صنعت گردشگری است.

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: دولت تدبیر و امید در حوزه گردشگری سرمایه گذاری قابل توجهی انجام داده و به دنبال توسعه صنعت گردشگری است.

حسینعلی امیری عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از اماکن گردشگری همدانافزود: ویژگی های منحصر به فرد همدان در حوزه گردشگری باعث شده تا یکی از مهمترین محورهای توسعه این استان صنعت گردشگری باشد.

وی ادامه داد: استان همدان جاذبه های گردشگری فراوانی از جمله تاریخی، طبیعی و فرهنگی دارد و ویژگی های گردشگری این استان منحصر به فرد است.

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: کمتر استانی همچون همدان جاذبه های فرهنگی، تاریخی و طبیعی را همزمان با هم دارد و این یک مزیت بسیار بزرگ برای این همدان است که با توجه به موقعیت جغرافیایی می تواند سالانه میزبان گردشگران چشمگیری باشد.

امیری با بیان اینکه استاندار و مسئولان همدان به درستی روی توسعه صنعت گردشگری دست گذاشته اند ادامه داد: با طراحی برنامه های بسیار خوب در آینده شاهد توسعه گردشگری این استان هستیم.

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: این توسعه در حوزه گردشگری علاوه بر جذب گردشگران ، اقتصاد این استان را نیز رونق می بخشد.

وی افزود: برگزاری همایش های بین المللی متعدد در سال جاری به میزبانی همدان می تواند یکی از راه های توسعه صنعتگردشگری استان باشد.

امیری ادامه داد: توسعه زیرساخت های سخت افزاری و راه های ارتباطی و فرهنگی برای توسعه صنعت گردشگری در استان همدان ضروری است.

وی در بازدید از پیاده راه اکباتان خطاب به کسبه این پیاده راه گفت: شاید در کوتاه مدت این پیاده راه کسب و کار را کاهش دهد اما در سال های آینده با حضور گردشگران در این مکان بازار کار رونق می گیرد.

استان همدان حدود یک هزار و 800 اثر تاریخی، فرهنگی و توریستی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته