آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

جزایر پرهنتیان کوالالامپور


جزایر پرهنتیان کوالالامپور

جزایر پرهنتیان کوالالامپور

افرادی که اهل لذت بردن از جزایر و سواحل طلایی که در آبی های شفاف وزلال در هم Hمیخته می شوند، هستند، جزایر پرهنتیان کوالالامپور یکی از گزینه های ایده آل در تور کوالالامپور است. این جزایر که نام آنها در زبان محلی به صورت محل و نقطه توقف (ایستگاه) معنی شده است شامل دو بخش است.

یکی از این قسمت ها پرهنتیان بزرگ و دیگری پرهنتیان کوچک خوانده می شوند. زیبایی های طبیعی این جزایر و آب های فوق العاده تمیز و شفاف سبب شده در میان گردشگران، شهرتی برای خود دست و پا نمایند. این منطقه در سواحل شمال شرقی مالزی واقع شده است.

در جزایر پرهنتیان کوالالامپور مرکز اقامتی و تفریحی که بتواند رضایت خاطر مسافران را تامین کند تدارک دیده شدهاست. ورزشهای آبی نظیر غواصی، شنا، ماهیگیری، قایقرانی و گشت و گذار در زیست دریایی این منطقه طرفدارانی دارد.

از دیگر فعالیتهایی که در این جزایر می تواند انجام شود کمپینگ، طبیعت گردی، پیاده روی در ساحل و جنگل و همین طور موتور سواری است. در کل مناظر بسیار خوش نقشی که در این جزایر ازدیده مسافران گذر می کند، جاذبه اصلی این مکان به شمار می رود.

یکی از دیدنی های جزایر پرهنتیان لاک پشت های عظیم الجثه سبز رنگ هستند که در ماه های ژوئن تا سپتامبر برای افرادی که کمی بخت و اقبال دارند قابل رویت هستند.  این جزایر بخشی از پارک ملی دبیایی مالزی است و قوانین حفاظت از محیط زیست در آن جدی گرفته می شود.

این مکان یک هدف ایده آل برای گذراندن تعطیلات و سفری در آرامش، با همه امکانات، در دل طبیعت زیبای مالزی است. افرادی که تمایل به استفاده از تور کوالالامپور و تور مالزی دارند می توانند از برنامه های خاص آسمان پرستاره پرشیا اطلاعات لازم را کسب نمایند. لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.

تور کوالالامپور

رزرواسیون انلاین 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته