دیدنی های بانکوک

 • معرفی کوتاه
 • زمان مطالعه: 1 دقیقه
  bangkok attraction

  بانکوک شهر فرشته هاست و دیدنی های بانکوک تمام نشدنی است. در دهه گذشته بانکوک که حالا 245 سال از انتخاب آن به عنوان پایتخت می گذرد، تحولات زیادی را به سمت نوگرایی پشت سر گذاشته است. اینجا جواهری بی رقیب در جنوب آسیاست. هتل های دست اول و مجلل آن در جهان رتبه نخست را دارند. مراکز خرید بسیار مدرن، بازارها و فروشگاه های بزرگ، برندهای مشهور دنیا را عرضه می کنند. شبکه حمل و نقل درون شهری بسیار کارآمد و قابل دسترس به هر نقطه ای از شهر برقرار است. 

  برای یک گردشگر امکان دسترسی آسان به انواع رستوران های محلی و بومی تا غذاهای پخت سریع مهیاست. معاب بی نظیر با راهبانی که پوشش زعفرانی دارند؛ خرده فروشان محلی همراه با تجربه بی نظیر قایقرانی در رودخانه چائوفرایا و سایر کانال های آبی منتهی به خارج شهر، تجربه گردشگری در بانکوک را معنای دیگری می بخشد. تنوع ملیت ها در این شهر بزرگ، امکان دسترسی به هر نوع خدماتی را امکان پذیر نموده و گردشگران زیادی از سرتاسر جهان را به خود جذب کرده است.

  همان طور که اشاره شد، آنچه که جذابیت بی نظیری به شهر پر جنب و جوش بانکوک بخشیده بافت در هم تنیده سنت و مدرنیته است که برای هر نوع سلیقه ای چیزی را در چنته دارد. چه برای کار، تفریح و یا خرید قصد سفر داشته باشید، بانکوک همواره مقصد ایده آلی به شمار می رود. در ادامه مطلب آسمان پرستاره پرشیا قصد دارد شما را با زیبایی های این شهر بیشتر انس دهد.  برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.