دیدنی های بدروم

 • معرفی کوتاه
 • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  دیدنی های بدروم

  دیدنی های بدروم

  کشور ترکیه با استفاده از امکانات طبیعی و تاریخی خود توسعه صنعت گردشگری را به انجام رسانده است و شهرها و مناطق مختلفی از جمله بدروم در این موقعیت ویژه نقش داشته اند.

  با آسمان پرستاره پرشیا به معرفی یکی از نقاط مهم در تور ترکیه یعنی شهر بدروم خواهیم پرداخت.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تور بدروم با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

  بودروم یا بدروم که در زبان یونانی هالیکارناسوس نامیده می شود، یک شهر بندری فوق العاده زیبا و تماشایی است.

  این شهر زیبا در بخش جنوب غربی کشور ترکیه و در کنار سواحل منطقه دریای اژه  و در استان موغله واقع شده است. زبان این شهر ترکی استانبولی است و واحد پولی آن نیز لیر ترکیه است.

  بدروم با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد از آب و هوای مدیترانه ای برخوردار است.

  تابستان های این شهر را گرم و طولانی می توان دانست، در حالی که پاییز و بهار بسیار دلنشین است و زمستان ها نیز خنک و کوتاه است.

  از ماه جولای تا اواسط ماه سپتامبر، گردشگران با توجه به وضعیت مطلوب آب و هوا در این شهر حضور داند و البته هزینه ها نیز کمی بالاتر می رود.

  جاذبه های فراوان گردشگری در بدروم سبب شده تا این شهر هیچ وقت برای مسافارن خارجی تکراری نشود.

  از جمله مهم ترین نقاط تماشایی و تفریحات این شهر باید به روستای گومبت، بازار روز، آرامگاه هالیکارناسوس، سالن آمفی تئاتر باستان، قلعه سنت پیتر، موزه دریایی، کارخانه کشتی سازی عثمانی، دروازه میندوس، ماهیگیری، گردش در دهکده ها، تور سافاری، حمام ترکی و غیره را مطرح نمود.

  غذاهای بدروم نیز برای مسافران بسیار دلچسب خواهد بود. آیران (دوغ)، چای و قهوه، مزه (خوراکی اندکی است که معمولا آن را به عنوان پیش‌غذا سرو می‌کنند)، دلمه، کباب ترکی، گوزلمه و غیره می تواند گردشگران را با آشپزی و همین طور انواع نوشیدنی های آن منطقه آشنا نماید.

  رزرواسیون

  تور بدروم



  برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.