آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

دیدنی های ساموئی


مجسمه بزرگ بودا ساموئی

مجسمه بزرگ بودا ساموئی

مجسمه بزرگ بودا ساموئی جزیره ساموئی از مناطق دیدنی و گردشگر پذیر در کشور تایلند است. مسافران زیادی این مقصد را برای گذران وقت و سیاحت انتخاب می نمایند. اما باید قبل از سفر در مورد آنچه خواهند یافت تحقیق کنند. یکی از دیدنی ...

ادامه مطلب
دیدنی های ساموئی

جاذبه دیدنی ساموئی

جاذبه های توریستی جزیره ساموئی

یکی از بزرگترین و گیرا ترین جاذبه دیدنی ساموئی طبیعت آن است. بهترین مکان برای لذت بردن از این طبیعت، سواحل این منطقه است. سواحل واقع در بخش شمالی و همین طور بخش غربی از بهترین سواحل جزیره ساموئی هستند. ساحل چاوانگ که خود متشکل از دو ساحل است و طولانی ترین ساحل جزیره است، ساحل منام در شمال جزیره واقع شده و توریست ها تمایل زیادی برای شنا در آن دارند، ساحل لامای، ساحل شمالی جزیره به نام باپت که پر از رستوران است، ساحل بودای بزرگ در شرق جزیره، همگی زیبایی های این مکان را به نمایش می گذارند. در کنار سواحل، انواع ورزش های آبی نظیر غواصی، شنا، قایق رانی، فلای بورد، اسکی روی آب، جت اسکی و غیره نیز برای گردشگران در دسترس است.

طبیعت داخلی جزیره ساموئی نیز زیبایی های خود را دارد. از جمله بازدید از کوه کائوپوم، آبشار های هین لات و نامونگ برای گردشگران اوقات مفرحی را رقم می زند. پارک ملی دریایی آنگ تونگاین که مشتکل از 42 جزیره است و دیدنی های زمین شناسی و زیست شناسی حیوانی زیادی دارد در نزدیکی جزیره ساموئی قرار گرفته است. در ساحل لامای صخره ای وجود دارد به نام پدربزرگ و مادربزرگ (هین تا و هین یای) که در داستان های محلی نمادی از پیرمرد و پیرزنی غرق شده است که آب آن ها را به ساحل آورده و این صخره ها را شکل داده است.

کمپ فیل ها، مزرعه تمساح ها، تئاتر میمون ها، مزرعه مارها، باغ وحش و باغ پروانه ها از دیگر اماکنی است که توریست ها زمان خود را به بازدید از آن می گذرانند. همچنین می توانید به پارک سافاری ناموانگ، ورودی باغ مخفی بودا، آکواریوم سامویی نیز سر بزنید.

طبیعت زیبای جزیره ساموئی و زیر ساخت های مطلوب گردگشری سبب استقبال عمومی به این مناطق شده است و در این راستا آژانس آسمان پر ستاره پرشیا ،تورهای ساموئی و تورهای تایلند را برای متقاضیان با برنامه های کامل تدارک دیده است.

رزرواسیون بلیط