دیدنی های ساموئی

 • معرفی کوتاه
 • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  جاذبه دیدنی ساموئی

  جاذبه دیدنی ساموئی

  جاذبه های توریستی جزیره ساموئی

  یکی از بزرگترین و گیرا ترین جاذبه دیدنی ساموئی طبیعت آن است. بهترین مکان برای لذت بردن از این طبیعت، سواحل این منطقه است. سواحل واقع در بخش شمالی و همین طور بخش غربی از بهترین سواحل جزیره ساموئی هستند. ساحل چاوانگ که خود متشکل از دو ساحل است و طولانی ترین ساحل جزیره است، ساحل منام در شمال جزیره واقع شده و توریست ها تمایل زیادی برای شنا در آن دارند، ساحل لامای، ساحل شمالی جزیره به نام باپت که پر از رستوران است، ساحل بودای بزرگ در شرق جزیره، همگی زیبایی های این مکان را به نمایش می گذارند. در کنار سواحل، انواع ورزش های آبی نظیر غواصی، شنا، قایق رانی، فلای بورد، اسکی روی آب، جت اسکی و غیره نیز برای گردشگران در دسترس است.

  طبیعت داخلی جزیره ساموئی نیز زیبایی های خود را دارد. از جمله بازدید از کوه کائوپوم، آبشار های هین لات و نامونگ برای گردشگران اوقات مفرحی را رقم می زند. پارک ملی دریایی آنگ تونگاین که مشتکل از 42 جزیره است و دیدنی های زمین شناسی و زیست شناسی حیوانی زیادی دارد در نزدیکی جزیره ساموئی قرار گرفته است. در ساحل لامای صخره ای وجود دارد به نام پدربزرگ و مادربزرگ (هین تا و هین یای) که در داستان های محلی نمادی از پیرمرد و پیرزنی غرق شده است که آب آن ها را به ساحل آورده و این صخره ها را شکل داده است.

  کمپ فیل ها، مزرعه تمساح ها، تئاتر میمون ها، مزرعه مارها، باغ وحش و باغ پروانه ها از دیگر اماکنی است که توریست ها زمان خود را به بازدید از آن می گذرانند. همچنین می توانید به پارک سافاری ناموانگ، ورودی باغ مخفی بودا، آکواریوم سامویی نیز سر بزنید.

  طبیعت زیبای جزیره ساموئی و زیر ساخت های مطلوب گردگشری سبب استقبال عمومی به این مناطق شده است و در این راستا آژانس آسمان پر ستاره پرشیا ،تورهای ساموئی و تورهای تایلند را برای متقاضیان با برنامه های کامل تدارک دیده است.

  رزرواسیون بلیط   برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.