دیدنی های هانگزو

 • معرفی کوتاه
 • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  دیدنی های هانگزو

  دیدنی های هانگزو

  در تور هانگزو باید از دریاچه ی وست دیدن کنید. این دریاچه در مساحتی نزدیک به 6 کیلومتر مربع گسترده شده است و کمی دورتر تپه های کوتاهی را مشاهده می کنید. روی این دریاچه دو گذرگاه ساخته شده است که باعث می شود تا کل مساحت دریاچه به 5 بخش تقسیم بندی شود. این تقسیم بندی ها با نام های Wai Hu، Beili Hu،، Xili Hu، Xiaonan Hu و Yue Hu شناخته می شود.

  همین طور در دریاچه ی وست باید از معبد مشهور یوفی نیز دیدن نمایید. این دریاچه در سال 1221 میلادی ساخته شد و سازه ای فوق العاده دیدنی می باشد. در این معبد مجسمه هایی را مشاهده خواهید کرد که هر یک نمادی به خصوص هستند.

  دیگر معبد دیدنی که در تور هانگزو امکان بازدید از آن را پیدا خواهید کرد، معبد لینگین می باشد. این معبد قدمت تاریخی طولانی داشته و زمان ساخت آن به سال 326 میلادی بازمی گردد. در این معبد فرصت پیدا می کنید تا از یک مجسمه ی بودای طلایی دیدن کنید.

  اما شهرت دیدنی های هانگزو از مزارع چای آن گرفته شده است. چای هانگزو را می توانید به عنوان بهترین سوغاتی این شهر خریداری کنید. مزارع چای خوش عطر و بوی هانگزو در بخش شمال غربی دریاچه ی وست واقع شده است. بیشترین مساحت این مزارع چای در روستای لانگجین قرار دارند و اگر بتوانید به این منطقه سفر کنید، از تماشای مزارع لذت خواهید برد. به علاوه تماشای کشت و برداشت چای و مردمی که در این مزارع مشغول به کار هستند، نیز فوق العاده خواهد بود.

  دیگر شهرت شهر هانگزو به ابریشم این شهر بازمی گردد. به همین علت در تور دیدنی های هانگزو به موزه ی ملی ابریشم چین که در این شهر واقع است، نیز سر بزنید. شاید پیش از این مطالبی درباره ی ابریشم هانگزو شنیده باشید، اما در موزه ی ملی ابریشم چین برترین و ناب ترین ابریشم های تولید شده در شهر هانگزو را از نزدیک دیده و لطافت و زیبایی خیره کننده ی آن ها، مجذوبتان خواهد ساخت.

  اما در 50 کیلومتری شمال غربی هانگزو به کوهستان موگان Mogan می رسید. حتی اگر اهل کوهنوردی نیستید، حتما به این کوهستان رفته و از حال و هوای آن لذت ببرید.  در کوهپایه ی کوهستان موگان چندین رستوران و اقامتگاه کوهستانی وجود دارد که می توانید یک نیم روز جذاب و فرح بخش را در میان آن ها سپری کنید.

  اگر از مردم محلی درباره ی بهترین جاذبه ی گردشگری هانگزو بپرسید، آن ها چشمه ی ببر را به شما نشان خواهند داد. این چشمه در نزدیکی دریاچه ی وست قرار گرفته است و پس از طی 5 کیلومتر به آن خواهید رسید. علت نامگذاری این چشمه، به نام چشمه ی ببر چندین مجسمه ی ببر است که چسبیده به آن ساخته شده است. این ببرها و راهبی که میان آن ها می بینید، افسانه ای زیبا در پشت خود دارند که حتما باید درباره ی آن از بومیان بپرسید.

  رزرواسیون بلیط   برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.