دیدنی های پاتایا

 • معرفی کوتاه
 • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  دیدنی های پاتایا

  دیدنی های پاتایا

  شکم گردی در پایاتا

  همان طور که گفتیم، با خرید تور پاتایا این امکان برای شما فراهم می شود تا بتوانید غذاهای مختلفی را میل کنید و با طعم های جدیدی آشنا شوید. اما لازم به ذکر می باشد که ممکن است برخی از غذاهای این منطقه برای تمامی افراد جذاب نباشد، پس پیشنهاد می کنیم قبل از سفارش، از محتویات غذا آگاهی داشته باشید.

  چنانچه به مناطق شمالی شهر بروید طعم غذاها را تند و شور خواهید یافت، در حالی که در مرکز می توانید غذاهای شیرینی نیز بیابید. از غذاهای محبوب پاتایا می توانیم به کائو فاد، ماهی سی ‌باس کریسپی گنگ خیو وان کای، کوآی تیو یا سوپ نودل اشاره کنیم.

  جاذبه های گردشگری پاتایا

  پاتایا همانند سایر شهرهای جذاب تایلند، دارای طبیعت فوق العاده و جاذبه های گردشگری بسیاری است که می تواند مسافران را از سراسر جهان به خود بکشاند و تجربه ای لذت بخش را برایشان فراهم سازد. از بهترین جاذبه های گردشگری پاتایا می توانیم به ساحل جامتین، باغ گرمسیری نونگ نوچ، ساحل ناکلوآ، ساحل وانگ آمات، ساحل کوه لارن، ساحل دانگتان، ساحل بانگ سارای، دهکده فیل ها، باغ وحش ببرها، جزیره مرجانی، مجسمه بودای بزرگ و … اشاره کنیم.

  چند نکته درباره ی پاتایا

  • با خرید تور دیدنی های پاتایا، حتما به بازارهای محلی شهر بروید و چرا که می توانید اجناس بسیاری را با قیمت مناسب خریداری کنید.

  • پاتایا یکی از شهرهای امن برای سفر است اما پیشنهاد می کنیم اجناس گرانقیمت خود را در هتل جا نگذارید.

  • در دیدنی های پاتایا تا می توانید تفریح کنید و لبخند بزنید چرا که مردم این شهر بسیار خوش رو و پر شور و نشاط هستند.

  • برای دیدن از معابد، بهتر است پوشش مناسبی را انتخاب کنید و مطابق با قوانین موجود، وارد معابد شوید.

  بی شک پاتایا یکی از بهترین مقاصد گردشگری در تایلند محسوب می شوند و رقابت تنگاتنگی با سایر شهرهای این کشور دارد. چنانچه قصد بازدید از این شهر را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم، تور پاتایا را از آژانس مسافرتی آسمان پر ستاره خریداری کرده و از سفر خود لذت ببرید.

  رزرواسیون بلیط  برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.