دیدنی های پکن

 • معرفی کوتاه
 • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  دیدنی های پکن

  دیدنی های پکن

  فراموش نکنید که حتما از معبد بهشت نیز در تور چین پکن دیدن نمایید. این معبد به سال 1420 برمی گردد و در مساحتی بزرگ ساخته شده است. خصیصه ی مشهور این معبد 9 سر اژدهایی ست که در محوطه ی داخلی آن نگهداری می شود. همین طور در بیرون از معبد و در شعاع اطراف آن، تا چشم کار می کند درختانی سر به فلک کشیده را خواهید دید.

  ستون های داخلی آن به رنگ های قرمز و طلایی بوده و در تمام محوطه ی داخلی همین رنگ ها را مشاهده می کنیم.

  معبد لاما دیگر معبد مشهور شهر پکن می باشد. این معبد در سال 1694 ساخته شده است و پیش از آن که به عنوان یک معبد مورد کاربری قرار بگیرد، کاخ سلطنتی یکی از پادشاهان سلسله ی کینگ محسوب می شد. به همین دلیل معبد لاما نسبت به دیگر معابد چین با فاکتورهای لوکس تر و سلطنتی تری ساخته شده است و عناصر معماری باشکوه تری در آن به کار گرفته شده اند.

  معبد لامای پکن دارای پنج سالن بزرگ به نام های سالن پادشاهان آسمانی، سالن برکات سرمدی، سالن شادی بی نهایت، سالن چرخ دراما و سالن هماهنگی و صلح می باشد.

  در تور دیدنی های پکن حتما باید از شهر ممنوعه نیز دیدن نماید. جو دی دومین از سلسله ی مینگ کسی بود که دستور ساخت این شهر را در سال 1406 میلادی صادر کرد و ساخت و ساز کامل آن نزدیک به 14 سال به طول انجامید. تا سال 1924 میلادی هیچ توریستی حق وارد شدن به شهر ممنوعه را نداشت، اما از آن زمان به بعد سالیانه دسته دسته گردشگران از نقاط مختلف جهان برای بازدید از شهر ممنوعه با تور چین پکن به این شهر زیبا سفر می کنند. در شهر ممنوعه ی پکن چندین قصر و دیدنی های فوق العاده ای وجود دارد و برای گردشگری در آن یک یا دو روز کامل را زمان احتیاج خواهید داشت.

  از دیگر دیدنی های پکن میتوات به جمله دریاچه ی هوهای، محله ی هوتونگ، پارک بین المللی پکن، کاخ تابستانی، معبد مینگ، میدان تیان آنمن، مسجد نیوجیه، پارک جینگ شان، پل مارکوپولو و … هستند.

  برای خرید تور پکن چین، با بخش فروش تورهای آسیایی آژانس مسافرتی آسمان پرستاره تماس بگیرید.

  رزرواسیون بلیط   برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.