آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

دیدنی های کرابی


معبد غار ببر کرابی

معبد غار ببر کرابی

معبد غار ببر کرابی معبد غار ببر کرابی در نزدیکی شهر کرابی و در فاصله سه کیلومتری آن واقع شده است. اگر بخواهیم یک آشنایی کلی از محیط این مکان ارائه دهیم باید خاطر نشان کنیم که این معبد متشکل از تعداد زیادی ...

ادامه مطلب
دیدنی های کرابی

جاذبه دیدنی کرابی

جاذبه های گردشگری کرابی

یکی از مهم ترین جاذبه های کرابی، طبیعت بکر و چشم اندازهای رویایی آن است. جایی که صخره های بلند و آب های نیلگون به هم میرسند و شن های طلایی زیر نور آفتاب جلوه گری می کنند. البته به غیر از این موارد جاذبه های دیگری هم در این منطقه وجود دارد که به معرفی تعدادی از آن ها خواهیم پرداخت. رستوران های فرآوان با غذاهای تایلندی و فرهنگ جنوب شرقی آسیا خود می تواد از عواملی باشد که تورسیت های خارجی را به این منطقه میکشاند.

غار ها و سواحل ریلی: سواحل ریلی واقع در منطقه کرابی پر از غارهای سنگی است که تنها به وسیله قایق ها می توان از آن ها بازدید کرد. این امر سبب دست نخورده باقی ماندن این مناطق شده است.

معبد غار ببر: این جاذبه متشکل از چندین غار تو در توی درارتفاعات است که محل عبادت، معابد و زندگی راهبان است. براساس افسانه ها و داستان های محلی زمانی در این غارها ببری می زیسته است که بودا بسیار به آن توجه داشته است.

پارک جنگلی تانگ تیائو: این پارک جنگلی در منطقه کرابی سرشار رنگ های سبز و آبی است. استخر های آب در کنار جنگل های انبوه استوایی و همین طور آبشار های فرآوان، منظره روح نوازی را برای گردشگران و عکاسان طبیعت گرد هم آورده است.

شهر کرابی: این شهر نیز می تواند به عنوان یکی از دیدنی ها منطقه کرابی مورد بازدید قرار گیرد. فرهنگ تایلندی ها و مراکز مختلف تفریحی و رستوران های شهر می تواند برای خارجی ها جذاب جلوه کند.

گورستان صدف کرابی: در این منطقه صدف های بسیاری در ابعاد مختلف که بر روی هم انباشته شده اند وجود دارند که چشم اندازی حیرت آور از تاریخ زمین شناسی را به نمایش می گذارند. قدمت این منطقه به 40 میلیون سال قبل می رسد.

برخی دیگر از جاذبه های کرابی عبارتند از:

  • جزایر فی فی

  • چشمه آب گرم کلانگ تام

  • ارتفاعات کائو کاناب نام

  • جزیره کولانتا

  • ساحل آئونانگ

  • بازارهای شبانه کرابی

  • ساحل فرانانگ

  • فیل سواری