دیدنی های گوآنگجو

 • معرفی کوتاه
 • زمان مطالعه: 1 دقیقه
  دیدنی های گوآنگجو

  دیدنی های گوآنگجو

  نماد شهر یعنی برج کانتون، یکی از نخستین مکان هایی ست که باید در تور چین گوانگجو از آن دیدن نمایید. این برج ارتفاعی نزدیک به 459 متر دارد و از بلندترین برج های جهان محسوب می شود. برای بازدید از برج کانتون باید بین فاصله ی ساعت های 9 صبح تا 22 شب مراجعه نمایید.

  در جادبه ی یید و میدان هاییژو به کلیسای مشهور قلب مقدس می رسید. کلیسای جامع قلب مقدس یکی از معروف ترین کلیساهای جهان است که ساخت آن به وسیله ی دو معماری مشهور فرانسوی انجام شده است. کلیسای جامع قلب مقدس در زمینی به مساحت 2754 متر مربع احداث شده است. اگر می خواهید به سراغ موزه ها بروید، موزه ی هنر عامه گوانگ دانگ واقع شده در منطقه ی لیوان از موزه های دیدنی شهر به شمار می رود. در این موزه می توانید هنرهای دستی مردم این سرزمین را مشاهده کرده و با فرهنگ و سنن آن ها بیشتر آشنا شوید.

  برای گردش در یکی از بهترین فضاهای سبز، به سراغ باغ گیاه شناسی بروید. باغ گیاه شناسی در بخش شمال شرقی منطقه واقع شده است و زمان افتتاح آن به سال 1929 میلادی بازمی گردد. این باغ دارای مساحت 300 هکتار است و چیزی بیش از 6هزار گونه ی گیاهی در آن قرار دارد. تفرج در باغ گیاه شناسی علاوه بر لذت بردن از سرسبزی و حال و هوای بی نظیر آن، شناخت نسبت به گونه های گیاهی را نیز به همراه دارد.

  از دیگر جاذبه های گردشگری می توان به پارک سافاری زیانگ جیانگ، کوهستان زیبای بایون، جزیره ی شامیان، تالار موسیقی زینگ های، منطقه ی تفریحی چایم لانگ و … اشاره کرد.

  رزرو بلیط  برچسب: در صورتی که بدنبال تورهای مشابه این تور می باشید، می توانید از لینکهای زیر استفاده کنید.