آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

راهنمای خرید بلیط اتوبوس


راهنمای خرید بلیط اتوبوس

راهنمای خرید بلیط اتوبوس

اگر چه سیستم های حمل و نقل مدرن سال هاست که به ناوگان حمل و نقل جهانی و کشور ما افزوده شده اند، اما همچنان بسیاری از مسافران به خرید بلیط اتوبوس علاقه نشان می دهند. به همین دلیل استفاده از راهنمای خرید بلیط اتوبوس برای آن دسته از مسافرانی که ترجیح می دهند مسیر سفر خود را با این وسیله ی نقلیه ی سنتی طی کنند، توصیه می شود.

در خرید بلیط اتوبوس به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر تصمیم دارید با خرید بلیط اتوبوس به سفر بروید، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • ببینید بلیط شما از کدام اتوبوسرانی خریداری می شود. شهرت و میزان اعتبار اتوبوسرانی ها در کیفیت سفر و امنیت آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

  • نوع اتوبوسی که در سفر مورد استفاده قرار خواهد گرفت، را چک کنید. اتوبوس های قدیمی و فرسوده احتمال خرابی در مسیر را داشته و طبیعتا ریسک های بالاتری را به همراه دارند.

  • سرویس های داخلی و خدماتی که با خرید بلیط اتوبوس ارائه می شوند را در نظر بگیرید.

به علاوه هنگام خرید بلیط اتوبوس دقت نمایید که صندلی شما در کدام بخش اتوبوس قرار دارد و در صورت تمایل صندلی در جایگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در وب سایت آسمان پرستاره پرشیا می توانید قیمت بلیط های اتوبوس از خطوط متفاوت اتوبوسرانی را مشاهده نمایید. در اینجا امکان سنجش اتوبوسرانی های مختلف و امکاناتی که به وسیله ی هر یک ارائه می شود را خواهید داشت. همین طور ساعات حرکت اتوبوس ها از ترمینال های گوناگون نیز قید شده است.

راهنمای خرید بلیط اتوبوس
راهنمای خرید بلیط اتوبوس

با خرید بلیط اتوبوس از طریق آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا، می توانید هزینه ی سفر خود را به صورت آنلاین پرداخت نموده و بدون نیاز به مراجعه ی حضوری بلیط الکترونیکی خود را دریافت کرده و پرینت نمایید.

خوشبختانه سیستم خطوط اتوبوسرانی در کشور ما کاملا گسترده بوده و در بیشتر مسیرها، چندین خط یا حداقل یک خط اتوبوس وجود دارد. با این همه مسافرانی که برای سفرهای تفریحی به خصوص تورهای تفریحی یک روزه، به دنبال خرید بلیط اتوبوس هستند، بهترین خط اتوبوس را جستجو می نمایند.

زیرا در سفرهای طبیعت گردی یک روزه، قسمت بزرگی از مدت زمان سفر را در اتوبوس به سر برده و در واقع حرکت در مسیر با اتوبوس بخشی از سفر گردشگری را تشکیل خواهد داد. به همین علت، راحتی، آسایش و امکانات ارائه شده که با خرید بلیط اتوبوس به مسافران ارائه می شود، نقش مهم و پررنگی در شکل دادن یک سفر داخلی یک روزه خواهد داشت.

خرید بلیط اتوبوس
خرید بلیط اتوبوس

به جز این برای سفرهای طولانی تر نیز امنیت سفر با بلیط اتوبوس بسیار مهم می باشد. برخی از جاده های کشور فوق العاده خطرناک و حادثه خیز هستند، و برای استفاده از خطوط اتوبوسرانی جاده ای نیازمند انتخاب بلیط از میان شرکت های معتبر هستیم.

همان طور که پیشتر گفتیم، نوع اتوبوس های به کار گرفته شده در این خطوط، و البته راننده ها و میزان مهار و تعهد آن ها فوق العاده اهمیت دارد.

آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا با احترامی که به حقوق مسافران گذاشته و حساسیتی که نسبت به حفظ جان و سلامت آن ها دارد، تنها به ارائه ی بلیط اتوبوس از شرکت های معتبر می پردازد و به هیچ وجه امکان خرید بلیط اتوبوس رانی هایی که نسبت به امنیت مسافران کمترین لغزشی داشته باشند، را فراهم نمی سازد.

خرید بلیط اتوبوس از آسمان پرستاره پرشیا
خرید بلیط اتوبوس از آسمان پرستاره پرشیا

خرید بلیط اتوبوس از آسمان پرستاره پرشیا

برای خرید بلیط اتوبوس از آسمان پرستاره پرشیا می باید مبداء و مقصد سفر خود را در قسمت های مربوط وارد کرده و تاریخ حرکت را نیز اعمال نمایید.

کلیه ی مسیرهای حرکت اتوبوس، قیمت ها و ترمینال ها به شما ارائه خواهد گشت و می توانید خط اتوبوس مورد نظر خود را انتخاب کرده و بلیط را خریداری نمایید.

قوانین و مقررات بلیط قطار

رزرواسیون بلیط داخلی و خارجی

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته