آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

قطار گردشگری عقاب طلایی وارد فارس شد


قطار گردشگری عقاب طلایی وارد فارس شد

قطار گردشگری عقاب طلایی وارد فارس شد.


قطار گردشگری عقاب طلایی با 66 گردشگر و خدمه خارجی بامداد یکشنبه در آغاز سفر یکروزه به استان فارس وارد ایستگاه سعادت شهر شد.

مدیرکل راه آهن استان فارس روز یکشنبه گفت: در این قطار، گردشگرانی از کشورهای آمریکا، آلمان، استرالیا، روسیه، مالزی، ایتالیا و سنگاپور حضور دارند.
غلامحسین ولدی افزود: گردشگران این قطار امروز از آثار تاریخی پاسارگاد، تخت جمشید و نقش رستم بازدید می کنند و پیش از ظهر با اتوبوس به سمت شیراز حرکت خواهند کرد.
وی ادامه داد: گردشگران خارجی این قطار در شیراز از اماکن تاریخی این شهر مانند آرامگاه حافظ، سعدی و ارگ کریم خان بازدید می کنند و شامگاه یکشنبه، شیراز را به مقصد اصفهان ترک خواهند کرد.
مدیرکل راه آهن استان فارس ادامه داد: واگن های این قطار متعلق به شرکت روسی است و گردشگران خارجی آن 15 مهرماه جاری از مرز سرخس وارد ایران شدند. در مسیر خود از شهرهای مشهد، تهران، کرمان،راین، سعادتشهر، شیراز، اصفهان، کاشان، قم،اراک، شوشتر،شوش، گرمسار، پل ورسک و پل سفید بازدید می‌کنند و 27 مهرماه به سفر خود پایان خواهند داد.
مدیرعامل شرکت پاسارگاد تورز که هماهنگی این تور گردشگری را برعهده دارد با بیان اینکه امسال تاکنون سه قطار گردشگری توسط این شرکت وارد ایران شده است، گفت: از سال 93 تاکنون 17 قطار گردشگری تحت عنوان عقاب طلایی را راهی کشورمان کرده ایم .
ابراهیم پورفرج افزود: در این مدت 10 تور هنری نیز به وسیله قطار گردشگری از کشورهای اروپایی با هدف بازدید از جاذبه های طبیعی گردشگری توسط این شرکت وارد ایران شده که با احتساب قطارهای عقاب طلایی تاکنون این شرکت 27 قطار گردشگری وارد ایران کرده است.
وی ادامه داد: پیش بینی می شود تا پایان امسال سه قطار گردشگری عقاب طلایی دیگر وارد ایران شود.
فعال گردشگری بخش خصوصی اظهار داشت: هفته گذشته دو گروه 35 نفره از اساتید دانشگاه هاروارد آمریکا توسط این شرکت از جاذبه های فرهنگی و تاریخی استان فارس بازدید کردند.
پورفرج با اشاره به اینکه سفر استادان دانشگاه هاروارد به استان فارس سه روزه بود، گفت: تور گردشگری این اساتید به ایران 14 روزه بود که این گردشگران در این مدت از جاذبه های استانهای فارس، اصفهان و یزد بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات

  • انتشار در: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ,
  • نویسنده: سمیه موسوی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=84118
  • اشتراک این مطلب:
  • فیسبوک کلوب فیسنما لینکدین توییتر

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته