ماله

ماله

ماله

یکی از تورهای بسیار جذاب گردشگری، تور ماله است. این شهر که در مجمع الجزایر مالدیو قرار گرفته است، مبدا گردشگری در این جزیره محسوب می شود. چنانچه قصد سفر به این شهر را دارید با ما همراه باشید تا با این شهر آشنا شوید.

ماله کجاست؟

ماله پایتخت مالدیو، شهری کوچک می باشد که یکی از بهترین مقاصد گردشگری در دنیا محسوب می شود. در این شهر، خیابان هایی با شیب های محتلفی وجود دارد که در نهایت همه به ساحل ختم می شوند. اینجا همان جایی است که مسافران می توانند از بازارهای محلی دیدن کنند و از فروشگاه های آن سوغاتی بخرند.

مسافران این تور در این شهر می توانند از مسجد جامع با گنبد طلایی دیدن کنند. همین طور با قایق های کوچک به این طرف و آن طرف بروند.

شهر خرید و نوشیدنی و خوراکی است. محصولات خوشمزه ی تازه با نوشیدنی های فوق العاده برای مسافران سرو می شود. به علاوه مسافران از این شهر است که می توانند رهسپار جزایر دیدنی مالدیو شوند.

البته مسافران ماله اینجا را جایی برای اقامت رویایی در مالدیو نمی شناند. گردشگران جزایر مالدیو را برای اقامت انتخاب می کنند و برای خرید به ماله می آیند.

خبابان های باریک، خانه های رنگارنگ و احساس جمعی قوی ممکن است توقف مسافران در این شهر را طولانی کند.

این شهر به اندازه ای کوچک است که یک ساعته تمام مساحت آن را با قدم زدن، خواهید دید. تمام مناظر در ساحل شمالی متمرکز شده که در فاصله ی 15 دقیقه ای از ایستگاه کشتی قرار گرفته است.

جاذبه های گردشگری ماله

مسجد جمعه، میدان اسلامی، میدان جمهوری، پارک و موزه ملی سلطان از مهم ترین جاذبه های گردشگری ماله هستند.

چنانچه قصد سفر به این شهر را دارید، می توانید بهترین تور ماله را از آسمان پر ستاره خریداری نمایید.

تور مالدیو