تور مسکو

بدون شک تجربه سفری به معنای واقعی ماجراجویانه، تور مسکو است که با جذابیت های بی حد و حصرش توانسته به یکی از پر فروش تورهای دنیا تبدیل شود و در بین ایرانی ها هم پر طرفدار است. این شهر طلایی در روسیه یکی از دیدنی ترین شهرهای جهان و پایتخت پرهیاهو در اروپاست و آنقدر جاذبه و تفریحات دارد که می تواند ماه ها گردشگران را مشغول کند.

هرچند که با شنیدن اسم مسکو یاد زمستان های سرد و طولانی اش میافتیم اما در فصل تابستان سفری چند روزه با تور مسکو چنان برایتان جذابیت خواهد داشت که از آنجا سیر نمی شوید. معماری جذاب بناها و کلیساهای قرون وسطی در این شهر با گنبدهای رنگارنگ هر لحظه شما را به گرفتن عکس های خوش منظره وا می دارد.

مسکو از لوکس ترین شهرهای اروپاست و گران ترین هتل های دنیا را در خود دارد. در کنار رودخانه مسکو می توانید قدمی بزنید و به میدان سرخ نماد شهر مسکو برسید. کلمه‌ی سرخ در فرهنگ روسیه به معنای زیبایی است؛ همین که در این میدان می ایستید چشمتان به خیره کننده ترین بناهای پایتخت می افتد:

کاخ کرملین، موزه تاریخ دولتی، مقبره لنین و البته کلیسای جامع سنت باسیل.  در خیابان آبارات علاوه بر کارهای هنری زیبا می توانید مردمی با فرهنگ های متنوع شوروی و روس های واقعی  را ملاقات نمایید. در رستوران های روسی، قفقازی، ایتالیایی، ژاپنی و… طعم غذاهای اروپایی را بچشید و حتما یک تور متروگردی برای خودتان بزارید تا زیبایی های دیگر این شهر را هم مشاهده کنید. پس فرصت را از دست ندهید و خود را در جاذبه های باورنکردنی مسکو غرق کنید.

به ما امتیاز دهید
[کل: 8 میانگین: 5]