تور هانوی

تور هانوی

تور هانوی مسافران را به پایتخت کشور ویتنام می برد. شهر هانوی در ساحل رودخانه ی قرمز، یکی از قدیمی ترین پایتخت های جهان و دومین شهر بزرگ این کشور به شمار می رود. در این شهر ساختمان های مستعمره ای، پگودای باستانی و موزه های منحصر به فرد را خواهید یافت.

غذاهای لذت بخش، شب زنده داری، ابریشم و صنایع دستی و همچنین جامعه ی چند فرهنگی را در پایتخت ویتنام مشاهده می کنید. تمام این ها حاصل تاثیرات فرهنگی چینی، فرانسوی و روسی ست که در یکجا جمع شده اند.

با خرید تور هانوی، در حاشیه ی آن به پارک های سرسبز، کوه های آرام و روستاهای سنتی و حیرت انگیز می رسید.

جاذبه های گردشگری هانوی

در اینجا به دریاچه ی خیال انگیز و رویایی هوان کیم بروید. برای دیدن کهن ترین معبد شهر نیز به معبد ترن کواک یاگود سر بزنید. این معبد در جذب توریست های ویتنام بالاترین رتبه را به خود اختصاص می دهد. برای گذراندن یک روز شاد به حاشیه ی دریاچه وست بروید و از سرسبزی و مراتع اطراف آن لذت ببرید. از میان موزه های آن به دیدن موزه ی هو شی مین با موضوع تاریخ جنگ های ویتنام بروید. همچنین موزه ی انسان شناسی نیز فوق العاده دیدنی است. موزه ی تاریخ نظامی ویتنام را هم با خرید این تور آسیایی بازدید خواهید کرد.

پارک ملی کت با فضای شگفت انگیز و طبیعت بی نظیر مقصد گردشگری بعدی خواهد بود. پس از آن در 160 کیلومتری شرق این پایتخت تاریخی، به خلیج هالونگ بروید. خلیج هالونگ را به جرات می توان به بهشتی زمینی تشبیه کرد.

بهترین زمان برای خرید این تور خارجی در فاصله ی ماه های آگوست تا اکتبر می باشد. در این ماه ها بهترین آب و هوا و لذت بخش ترین شرایط را خواهیم داشت.

رزرواسیون بلیط