آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

شهرها
درجه هتل
خدمات
نوع اتاق

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

هتل مالدیو

هتل مالدیو

Male ، پایتخت جزایر مالدیو یک شهر پر رونق با حدود 100000 نفر جمعیت است. این شهر جذاب دارای تعدادی از نشانه های شناخته شده است که باید در برنامه سفر هر بازدید کننده ای باشد که قصد دارد یک تور شهر مالدیو را داشته باشد.

یکی از اصلی ترین جاذبه های پایتخت که می تواند در تور شهر مردانه دیده شود پارک سلطان و موزه ملی است که همچنین یافت می شود اینجا. سلطان پارک یک باغ آرام در یک شهر شلوغ است ، واحه ای از سبز با درختان برگ و برکه های پوشیده از نیلوفرهای آبی. موزه ملی شامل مجموعه ای گسترده از موارد متعلق به سلطنت مالدیو است. 

انواع مختلفی از یافته های باستان شناسی جذاب نیز در معرض نمایش قرار گرفته است. کاخ Magee Aage با قدمت اوایل قرن 18 یکی دیگر از جاذبه های مهم است و یک ساختمان استعماری زیبا توسط یک سلطان مالدیو ساخته شده است. 

این کاخ به دلیل کنده کاری های سفید و تزیین شده مورد توجه قرار گرفته است. در مجاورت این عمارت ، بازدید کننده مسجد جامع جمعه را مشاهده می کند ، یک پیروزی باشکوه معماری شامل حکاکی های مرجان دوست داشتنی ، گنبد طلای تحمیل کننده و مناره های چشمگیر. در داخل مقبره اعضای سلطنت و قهرمانان ملی را پیدا خواهید کرد. 

بازدید کننده از ساحل مصنوعی جذاب در Male هیجان زده خواهد شد. بسیاری از گزینه های خرید موجود در شهر را نباید از دست داد. یک نقطه شروع خوب می تواند بازار محلی باشد ، محله ای نسبتاً آرام که می توانید میوه های محلی ، سبزیجات ، مربا ، مغزها و شیرینی های محلی را پیدا کنید. 

از طرف دیگر Majeedhee Magu مملو از غرفه هایی است که کیف های دستی ، پوشاک ، لوازم الکترونیکی و لوازم آرایشی را می فروشند. در همین حال Chaandanee Magu به دلیل محصولات وارداتی و سوغاتی مشهور است. بازار ماهی نر از دست نرود ، جایی که بازدید کننده بی شماری از موجودات دریایی تازه صید شده را پیدا می کند و فرصتی برای درک بینش سبک زندگی سنتی مالدیو را پیدا می کند.

مالدیو بدون شک یک بهشت ​​برای ماهیگیر مشتاق ورزشی است. در آبهای این محیط جادویی ، ماهی های ورزشی بسیار شناخته شده زیادی وجود دارد ، و آن را به یک مکان فراموش نشدنی برای یک ماجراجویی ماهیگیری در مالدیو برای علاقه مندان به طبیعت تبدیل می کند. 

ماهیگیری طلوع در مالدیو یکی از رایج ترین حالت های ماهیگیری ورزشی در این آب ها است. هنگامی که اولین اشعه طلوع خورشید گرمسیری به آب یاقوت کبود اقیانوس هند لمس می کند ، کشتی های دهونی محلی با علاقه مندان به ماهیگیری در کشتی حرکت می کنند. 

بازدیدکنندگان از تماشای منظره های دریایی خیره کننده در ساعات اولیه صبح لذت می برند. آبهای مالدیو مملو از ماهی است و بازدید کنندگان می توانند امیدوار به گرفتن نمونه های جایزه مانند باراکودا ، واهو ، ماهی رنگین کمان ، ماهی بادبان ، شمشیر ماهی ، مارلین و ماهی تن باله زرد باشند. 

سایر گزینه های جذاب برای ماهیگیر متعهد در دسترس است. در ساعات عصر ، بازدیدکنندگان می توانند در غروب آفتاب زیبا غوطه ور شوند ، زیرا آنها سعی می کنند به دام های خراشیده ، امپراطورها ، جک ها ، سنجاب ها و سایر پرندگان صخره ای بپردازند. همچنین ممکن است بازدیدکنندگان به صید ماهیگیری در کف دریا به سبک مالدیوی معتبر بپردازند.

 

انجام تست PCR و همراه داشتن برگه نتیجه منفی 72 ساعت قبل از پرواز جهت تور 6 شب  (تمامی تست ها از مراکز مورد تایید وزارت بهداشت قابل قبول است) ارسال 60% کل هزینه تور زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان و آنلاین مالدیو  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های مالدیو
هتل های مالدیو