آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

هتل های بلاروس


هتل های بلاروس

هتل های بلاروس

اگر قصد دارید برای کار یا تفریح ​​به بلاروس سفر کنید ، می توانید از قبل هتل را انتخاب کرده و رزرو کنید. در مینسک و دیگر شهرهای بلاروس انواع هتل های بلاروس با هر سلیقه و بودجه ای وجود دارد. شما می توانید یک اتاق را در ترکیب هتل های بزرگ ، مینی هتل ها ، کت و شلوارهای مجلل ، خوابگاه های کلاس اقتصادی ، هتل های مدرن و معاصر و کت و شلوارهای سنتی با فضایی نوستالژیک رزرو کنید.

امروزه بیش از 380 هتل و حدود 210 امکانات اقامتی دیگر در بلاروس وجود دارد. از هر ده هتل بلاروس ، یک هتل دارای یک ستاره است. اینها بیشتر هتل های 3* هستند. با این حال ، هتلهای 4* و 5* در مینسک موجود است. هتل های دنج با فضا و تاریخ عالی از میهمانان در اماکن تاریخی معروف بلاروس – کاخ نسویژ و قلعه میر استقبال می کنند.

 

هتل پالاس در نسویژ 22 اتاق راحت و کت و شلوار VIP برای بازدیدکنندگان از اقامتگاه باستانی Radziwills ارائه می دهد. هتل Zamkovy in Mir برای 15 اتاق طراحی شده است و می تواند تا 30 مهمان را در خود جای دهد. بلاروس در حال حاضر مشغول ارتقاء هتل های موجود و ساخت هتل های جدید است. برخی از هتل ها توسط اپراتورهای معروف هتل Crowne Plaza ، Renaissance ، Hilton ، Marriott ساخته شده اند.

هتل های بلاروس

البته هتل Dvina در Polotsk البته انتخاب هتل در شهرهای بزرگ بهتر از جوامع کوچک است. با این حال ، حتی در شهرهای کوچک حداقل یک هتل در تمام طول سال باز است. اکثر هتل های بلاروس (به ویژه در مناطق مرکزی) رتبه ای ندارند. با این حال اتاق های آنجا بسته به سطح راحتی و طیف وسیعی از خدمات طبقه بندی های مختلفی دارند. 

در میان هتل های بلاروس هتل های تازه بازسازی شده و آنهایی که ارتقا نیافته اند (امکانات رفاهی فقط در برخی از اتاق ها ، فضای داخلی قدیمی و غیره). بنابراین ، انجام تحقیقات از قبل مهم است. در بلاروس مینی هتل های خصوصی و هتل های کنار جاده وجود دارد که به طور رسمی رتبه بندی نمی شوند (زیرا تعداد اتاق های کمی دارند) اما آنها دنج خانه ، امکانات مدرن و سطح بالایی از خدمات را ارائه می دهند.

پرسنل هتل های بلاروس با استانداردهای جهانی آموزش دیده و به زبانهای خارجی صحبت می کنند (انگلیسی الزامی است). پرسنل هتلهای بدون رتبه به زبان روسی صحبت می کنند ، خدمات کمتری در دسترس است. صرف نظر از طبقه بندی ، پذیرش در هتل های بلاروس 24 ساعته و 7 روزه است. بیشتر اوقات زمان رسمی ورود ساعت 2 بعد از ظهر است. ساعت خروج معمولا 12 صبح است.

هتل های بلاروس

هتل های بلاروس  دارای رتبه بوفه یا صبحانه قاره ای ارائه می دهند (به طور معمول ، در قیمت گنجانده شده است). آنها همچنین à la carte (غذاهای بلاروس و اروپایی) را ارائه می دهند. هتل های بدون رتبه غذاهای la carte ارائه می دهند ، یک بوفه کوچک (یا یک کیوسک خرید) دارند. معمولاً آنها هیچ رستوران و کافه ای در محل خود ندارند. سیگار کشیدن فقط در مناطق مشخص مجاز است. به عنوان یک قاعده پارکینگ در محوطه هتل وجود دارد. هتل های کلاس بالاتر دارای پارکینگ هستند.

Minsk Hotels

بیشترین تعداد هتل های بلاروس را می توان در مینسک یافت. بلاروس کشوری نسبتاً کوچک با خطوط حمل و نقل خوب است. 51 هتل در مینسک وجود دارد که می تواند بیش از 11000 مهمان را در خود جای دهد. بهترین هتل های پایتخت بلاروس هتل پنج ستاره پرزیدنت ، d’Europe ، Crowne Plaza ، پکن و چهار ستاره ویکتوریا ، مینسک ، ویکتوریا المپ ، Monastyrskaya ، Na Zamkovoi ، Renaissance هستند.

هتل های بلاروس  یک ، دو و سه ستاره راحتی و خدمات خوبی را ارائه می دهند. در میان آنها هتل های سه ستاره بلاروس ، گارنی ، آرنا ، BonOtel ، Sputnik ، Planeta ، Yubileinaya ، هتل دو ستاره Zvezda و هتل یک ستاره Voyazh… هتل های جدید در کلاس اقتصادی مانند Sport Time ، East Time ، IT Time افتتاح شده اند. در مینسک پیش از مسابقات جهانی IIHF 2014. 

هتل های بلاروس

هتل آپارتمان کامفورت Comfort اولین هتل در نوع خود در بلاروس و یکی از اولین در کشورهای مستقل مشترک المنافع است. 135 آپارتمان ، با تعداد زیادی اتاق ، مجهز به آشپزخانه کوچک و سایر امکانات اولیه ای هستند که شما باید در خانه خود احساس کنید. خدمات هتل آپارتمان مطابق با خدمات یک هتل سه ستاره است. امروزه حداکثر 40 پروژه از اپراتورهای هتل بلاروس و خارجی در این کشور در حال انجام است. 

هتل های مینسک انواع مختلفی از اقامت راحت را ارائه می دهند. در اینجا خواهید یافت: اتاق های نوع خانواده و فرصت های دیگر برای اسکان کودکان سوئیت های عاشقانه گزینه های انحصاری برای کسانی که مینی هتل های با فضای خاص را به مجتمع های بلندمرتبه ترجیح می دهند ، وجود دارد. به عنوان مثال ، بوتیک هتل 11 اتاقه Gubernsky که در ساختمان قرن 19 در مینسک واقع شده است ، لوکس واقعی را ارائه می دهد. 

هتل های بلاروس

هتل های بلاروس دارای امکاناتی برای جلسات تجاری ، کنفرانس ها و سایر رویدادهای سطح بالا هستند. مینسک همچنین انتخاب گسترده ای برای اقامت بودجه ارائه می دهد: هتل های بدون رتبه خوابگاه ها خوابگاه ترینیتی شبکه خوابگاه ها در پایتخت بلاروس به طور پیوسته در حال گسترش است. 

امروزه 9 اتاق با مجموع 400 اتاق وجود دارد. آنها نه تنها تقاضای مسکن بودجه مورد نیاز را تامین می کنند ، بلکه شرایط خاصی را برای بازدیدکنندگان ارائه می دهند. به عنوان مثال ، یک هاستل هنری در مینسک وجود دارد که مهمانان می توانند آثار هنرمندان معاصر بلاروس را تحسین کرده و با افراد جالب ملاقات کنند. این خوابگاه شب های ویژه ای را برگزار می کند ، نمایش فیلم ها …

Hotel prices in Minsk

قیمت هتل در مینسک از 15 دلار (خوابگاه) تا 320 دلار در روز (اتاق استاندارد در هتل پنج ستاره) متغیر است. قیمت اتاق در یک هتل چهار ستاره به طور متوسط ​​180-190 دلار است. هزینه یک اتاق در یک هتل کلاس اقتصادی 40-50 دلار در روز است. آپارتمان های لوکس گران تر هستند. هزینه اتاق آپارتمان در هتل پرزیدنت از 420 دلار در روز هزینه دارد.

هتل های بلاروس

ارسال 70%کل هزینه تور بلاروس زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

رزروبلیط ارزان و آنلاین میسنک از اپ آسمان پر ستاره پرشیا

دیدنی های بلاروس
هتل های بلاروس

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته