آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

شهرها
درجه هتل
خدمات
نوع اتاق

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

هتل های ترکیه

هتل های ترکیه

هتل های ترکیه

خوشبختانه برای ما بازدید کنندگان ، هتل های ترکیه صدها مکان ویژه برای اقامت دارد که به راحتی در گروه های ستاره ای جای نمی گیرند: مسافرخانه های عمارت عثمانی ، خانه های تاریخی ، هتل های بوتیک ، خانه های غار کاپادوکیا و غیره. اینها اغلب دارای شخصیت های زیادی هستند ، حداقل برخی راحتی مدرن (و گاهی اوقات همه راحتی) ، و قیمت آن نیز در هر مکانی از TL100 تا TL400 + دو برابر است. 

هتل های ترکیه

 اعضای انجمن هتل های ترکیه بهترین هتل های بوتیک در سراسر ترکیه هستند که به حفظ کیفیت بالا ، مهمان نوازی ، راحتی و ارزش پول اختصاص داده اند.

مرز مشترک بین اروپا و آسیای غربی ، ترکیه تلاقی باستانی از فرهنگ ها ، ادیان و تمدن ها است. یونانی ها ، پارسی ها ، رومی ها ، بیزانس ها و عثمانی ها همه در طول قرن ها در اینجا زندگی کرده اند و همه آنها اثر خود را برجای گذاشته اند.

هتل های ترکیه

یک یا دو روز را در استانبول ، پایتخت غرق فرهنگ ، سپری کنید و مکان هایی مانند هیپودروم دوران رومی ، مسجد آبی ، کاخ توپکاپی یا ایاصوفیه بیزانس را که قبلاً یک کلیسای ارتدکس یونان بود ، قبل از تبدیل شدن به مسجد کشف کنید. 

اما با وجود همه جذابیت های پایتخت هتل های ترکیه فقط نوک کوه یخ است. در آن سوی تنگه باریک بسفر ، گنجینه ای از جاذبه ها وجود دارد ، هم طبیعی و هم ساخته بشر. منطقه غربی خانه ویرانه های تاریخی بی شماری است ، از جمله چهار بزرگ: تروا ، پرگامون ، افسس و هیراپولیس. 

اینها همه زمانی نیروگاه های بزرگ دنیای باستان بودند و با پای پیاده می توان به راحتی آنها را جستجو کرد. یک راهنمای محلی استخدام کنید تا دید واضح تری داشته باشید.

هتل های ترکیه

به راحتی ، مهمترین هتل های ترکیه ساحلی در فاصله یک روزه از برخی از این ویرانه ها قرار دارند ، بنابراین شما می توانید یک روز در سواحل بدروم یا چشمه آفتاب بگیرید و روز دیگر در ستون های فروریخته و معابد در هیراپولیس سرگردان شوید. 

این سایت خاص همچنین به دلیل موقعیت مکانی خود ، در بالای تراس های تراورتن خیره کننده و سفید سنگ Pamukkale مورد احترام است و با این حال چیزهای بیشتری برای این کشور جادویی وجود دارد. 

در مرکز ترکیه ، با بالن هوای گرم بر روی مناظر اخروی کاپادوکیا شناور شوید. با پاراگلایدر بر روی تالابهای کریستالی اولودنیز در ساحل جنوبی بروید. یا از کوه های Kaçkar در شرق عبور کنید. به هر کجا که بروید ، مناظر ترکیه و تاریخ حماسی شما را بی نفس می کند. 

اقامت در ترکیه از هتل های ترکیه و ویلا های لوکس گرفته تا آپارتمان های خصوصی و خوابگاه های مناسب بودجه است. همانطور که انتظار داشتید ، می توانید عمده آن را در استانبول و در امتداد ساحل غربی و جنوبی ، جایی که محبوب ترین تفریحگاه های ساحلی ترکیه واقع شده است ، پیدا کنید.

ترکیه دارای اقامتگاههای مسافرتی بسیار عالی از نوع جدید است: نه پادگان اسپارت ، جوانان پاك و کوهنوردان گذشته اما اقامتگاههای راحت ، همسایگان ، ارزان قیمت و با لذت بالا که هدف مسافران ماجراجو در هر سنی است ، اما در درجه اول جوان ترها . بسیاری از خدمات معمولاً شامل دسترسی به اینترنت Wifi ، بارها و اتاقهای استراحت ، خدمات رزرو سفر می شوند و ممکن است شامل اتاق های خصوصی با حمام نیز باشند.

هتل های ترکیه

استانبول به خاطر موزه ها و کلیساهای خود معروف است و بازدیدکنندگان را با جاذبه های محبوب از جمله بازار بزرگ و بازار مصر اغوا می کند.هتل های استانبول و سراسر ترکیه طیف گسترده ای از اقامتگاه ها را شامل می شود ، از هتل های لوکس قصر از طریق مسافرخانه های جذاب ، تاریخی گرفته تا هتل های ساده اما تمیز و خوابگاه ها و هاستل ها ، و حتی ویلا و آپارتمان ها / آپارتمان های اجاره ای.

آنتالیا به دلیل شنا و خریدش بسیار دوست داشتنی است و بازدیدکنندگان را با جاذبه های محبوب از جمله ساحل کنییالتی و ساحل لارا فریب می دهد.

هتل های ترکیه

بدروم به دلیل سواحل و قلعه معروف است و بازدیدکنندگان را با جاذبه های محبوب از جمله ساحل بدروم و قلعه بدروم فریب می دهد.ازمیر به دلیل رستوران ها و کافه های غذاهای دریایی شناخته شده است و بازدیدکنندگان را با جاذبه های محبوب از جمله ازمیر ازین AVM و Aqua City اغوا می کند.فتحیه به دلیل قایقرانی خود معروف است و چیزهای زیادی را برای دیدن از جمله ساحل کالیس و ساحل اولودنیز ارائه می دهد.

برترین انتخاب هتل های ترکیه

هتل های قابل دسترسی : 2254 هتل های قابل دسترسی در هتل های ترکیه
هتل اسپا در ترکیه : هتل های آبگرم 1705 هتل اسپا در هتل های ترکیه
هتل های لوکس:  583 هتل لوکس در هتل های ترکیه
هتل های مناسب حیوانات خانگی:  1733 هتل مناسب حیوانات خانگی در هتل های ترکیه
هتل هایی با جکوزی: 1013 هتل با جکوزی در هتل های ترکیه
هتل های ساحلی:  2109 هتل ساحلی در هتل های ترکیه
هتل های بوتیک:  620 هتل بوتیک در هتل های ترکیه
هتل های خانوادگی: 1191 هتل خانوادگی در ترکیه هتل های ترکیه

ارسال 70%کل هزینه تور در زمان رزرواسیون ضروری و در غیر اینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد. 

رزروبلیط ارزان استانبول و آنتالیا و ازمیر از اپ آسمان پر ستاره پرشیا
دیدنی های ترکیه
هتل های ترکیه