آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

ژاپن آماده همکاری با ایران در زمینه تبادل گردشگر است


ژاپن آماده همکاری با ایران در زمینه تبادل گردشگر است

رئیس انجمن گردشگری ژاپن (جاتا)، ایران را کشوری بزرگ از نظر ظرفیت های بسیار بالایی گردشگری معرفی کرد و تاکید نمود ژاپن در حال بررسی توسعه گردشگری در ایران و همچنین تبادل گردشگر است.

‘تاداشی شیمورا’ روز شنبه در دیدار ‘مرتضی رحمانی موحد’ سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن افزود: علاقمند هستیم با شما همفکری و همکاری نماییم تا چگونگی افزایش تعداد گردشگران از دو کشور را مورد بررسی قرار دهیم.
او ضمن استقبال از برگزاری نمایشگاه گردشگری ایران در توکیو که سفیر ایران پیشنهاد داد اظهار داشت کمتر ژاپنی را می توان یافت که از شهر یزد، به عنوان میراث جهانی ثبت شده، مطلع نباشد.
رئیس انجمن گردشگری ژاپن معرفی جذابیت های ایران به مردم ژاپن را فرصت مناسبی عنوان کرد و تصریح نمود آژانس ها و رسانه های ژاپنی می توانند در آن نمایشگاه حضور یابند.
‘شیمورا’ ذائقه گردشگران ژاپنی با گردشگران اروپایی را متفاوت عنوان کرد و افزود: گردشگران ژاپنی بیشتر به آثار و ابنیه های تاریخی علاقه مند هستند و اقامت در بومگردی ها را به اقامت در هتل ها ترجیح می دهند.
به گفته وی معرفی زیر ساخت های ایران نظیر راه ها و اتوبان ها به گردشگران ژاپنی در تشویق آنان در سفر به ایران تاثیر بسزایی دارد بعلاوه آنکه گردشگر ژاپنی علاقه مند است به صورت گروهی با استفاده از بسته های گردشگری سفر نمایند.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن هم در این دیدار با اشاره به نام آشنا بودن ‘جاتا’ در ایران و سابقه همکاری اعضای آن با همتایان ایرانی، اظهار داشت بخش گردشگری ایران، خاطرات خوبی از گردشگران ژاپنی دارد.
‘مرتضی رحمانی موحد’ با اشاره به ظرفیت های متنوع و گسترده گردشگری ایران اظهار کرد ایران برای همه ذائقه ها و سلیقه های گردشگران ژاپنی، جاذبه های خاص خود را دارد.
وی افزود مناسبت 90 امین سال برقراری روابط دیپلماتیک بین ایران و ژاپن در سال آینده، فرصت خوبی برای برگزاری یک رویداد و معرفی قوی از ایران با برگزاری یک نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی در ژاپن است که برای اجرایی کردن آن حمایت شما ضرورت دارد.
رحمانی موحد اظهار امیدواری کرد در زمینه های مختلف از جمله افزایش تور خارجی به ایران بتوانیم از تجربیات ژاپن استفاده نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات

  • انتشار در: ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ,
  • نویسنده: سمیه موسوی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=77601
  • اشتراک این مطلب:
  • فیسبوک کلوب فیسنما لینکدین توییتر

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته