آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

کاهش تعداد گردشگران خارجی در استان فارس


کاهش تعداد گردشگران خارجی در استان فارس

مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس با اشاره به کاهش تعداد گردشگران خارجی در شرایط کنونی، بر لزوم تلاش برای افزایش جذب گردشگر داخلی تاکید کرد.

‌به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی فارس، مصیب امیری در نشست تخصصی گردشگری، گفت: میراث فرهنگی با هدف توسعه‌ی گردشگری در فارس تلاش می‌کند با استفاده از خرد جمعی و راهکارهای اجرایی تخصصی، نشست‌هایی را در حوزه‌های مختلف برگزار کند.

امیری یادآور شد: این نشست‌های تخصصی در حوزه‌های گردشگری، صنایع‌دستی و رسانه به شکل برنامه‌ریزی شده برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی فارس با اشاره به کاهش جمعیت گردشگری خارجی با توجه به شرایط کنونی، گفت: باید با برنامه های ضربتی و عملیاتی شرایط را برای تحرک پذیری گردشگری داخلی و درون استانی متمرکز نمود .

امیری گفت: می‌توان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های غنی شناخته شده و ناشناخته استان فارس در حوزه‌های مختلف گردشگری و با همکاری بخش خصوصی بسته‌های ارزان‌قیمت برای جذب گردشگران داخلی تهیه و اجرایی کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی فارس با بیان اینکه اضافه‌شدن یک روز به تعطیلات آخر هفته‌ از موارد در دست پیگیری است، گفت: این موضوع می تواند در پویایی سفرهای درون استانی موثر باشد.

امیری همچنین از ‌رایزنی با بخش زیارتی دیگر استان‌ها و مبادله‌ی تفاهم‌نامه‌هایی با هدف ارتقاء ظرفیت گردشگری مذهبی خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی با بیان اینکه آژانس مسافرتی حلقه پیوند دهنده اجزای گردشگری است، گفت: این جلسات هم اندیشی و تخصصی  می‌تواند زمینه را برای تحول در بخش گردشگری و رفع مشکلات با استفاده از نظر متخصصین فراهم کند.

براساس این گزارش، مدیران و فعالان بخش خصوصی در حوزه‌ی گردشگری نیز در این جلسه نقطه‌ نظرات و دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات

  • انتشار در: ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ,
  • نویسنده: سمیه موسوی
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=52804
  • اشتراک این مطلب:
  • فیسبوک کلوب فیسنما لینکدین توییتر

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته