آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

گردشگر دریایی


گردشگر دریایی

گردشگر دریایی


بندرانزلی در جذب گردشگر دریایی جزو برترین‌های کشور است.

معاون سازمان بنادر و دریانوردی، با اذعان‌ به اینکه بندر انزلی در جذب گردشگر در حوزه دریا جزو برترین‌ها در کشور است گفت: لازمه پیشرفت در شهرستان و حوزه توجه به بخش‌ خصوصی و جذب گردشگر است.

منصور آرامی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان بخش اعظمی از اقتصاد کشور را اقتصاد دریایی تشکیل می‌دهد اظهار کرد: کشور ما دارای پنج هزار کیلومتر نوار ساحلی است و باید از این نعمت خدادادی به‌ درستی استفاده کنیم و مسئولان نیز توجه ویژه‌ای به اقتصاد دریایی داشته باشند.

وی با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی دقیق مسئولان در حوزه اقتصاد دریایی، گفت: اگر ما بتوانیم از این ظرفیت به‌ درستی استفاده کنیم می‌توانیم در حوزه گردشگری دریایی و کشاورزی حرف نخست را در منطقه زده و جامعه‌ای رو به ‌پیشرفت داشته باشیم.

آرامی استفاده از ظرفیت دریا را وظیفه همه مسئولان دانست و افزود: مسئولان و مردمان شهرهای ساحل‌نشین باید از ظرفیت دریا به ‌درستی استفاده کنند در غیر این صورت شاهد هیچ‌گونه ‌موفقیت و پیشرفت در شهرهای ساحل‌نشین نخواهیم بود.

وی با اذعان‌ به اینکه بندر انزلی در جذب گردشگر در حوزه دریا جزو برترین‌ها در کشور است گفت: لازمه پیشرفت در شهرستان و حوزه توجه به بخش‌ خصوصی و جذب گردشگر است و اگر چنین‌ اتفاقی بیفتد، جوانان آن جامعه همه دارای اشتغال می‌شوند.

وی با تاکید بر لزوم تلاش مسئولان سازمان بنادر دریانوردی برای جذب کالاهای اساسی کشور خاطرنشان کرد: تلاش همه دوستان در سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد جوی آرام در جامعه از لحاظ جذب کالاهای اساسی برای کشور است و در انجام این امر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

بندر انزلی دارای ظرفیت بسیار بالایی است، اگر مسئولان از ظرفیت این شهرستان به ‌درستی استفاده کنند این شهر دارای ظرفیت بسیار بالایی در حوزه گردشگری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات

  • انتشار در: ۲ دی ۱۳۹۷ ,
  • نویسنده: سمیه موسوی
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • لینک کوتاه مطلب : https://www.apstour.com/?p=87660
  • اشتراک این مطلب:
  • فیسبوک کلوب فیسنما لینکدین توییتر

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته