آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

فیلترها

مدت سفر

نوع سفر

بودجه سفر (تومان)


ایرلاین

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته

تورهای دبی


نمایشگاه عرب هلث دبی 2020

4.645.000

نمایشگاه جیتکس دبی

3.850.000

نمایشگاه جیتکس دبی

1

3 شب و 4 روز

1398-07-14

تور دبی 4روزه ایران ایر

3.460.000 تومان

تور دبی 4روزه ایران ایر

1

3 شب و 4 روز

1398-11-05

تور دبی 4 روزه

3.230.000 تومان

تور دبی 4 روزه

1

3 شب و 4 روز

1398-05-06

تور دبی 98

3.990.000 تومان

تور دبی 98

1

3 شب و 4 روز

1398-06-04

تور دبی 6 روزه

4.100.000 تومان

تور دبی 6 روزه

1

5 شب و 6 روز

1398-09-30

تور دبی ایران ایر نوروز 98

5375000 تومان

تور دبی نوروز 98

538درهم+2200000تومان

تور دبی نوروز 98

1

3 شب و 4 روز

1397-12-25

تور دبی 8 روزه

918درهم+1645000تومان

تور دبی 8 روزه

1

7 شب و 8 روز

1397-10-01

تور دبی 6 شب و7 روز

834درهم+1645000تومان

تور دبی 6 شب و7 روز

1

6 شب و 7 روز

1397-10-01

تور دبی پاییز 97

2885000 تومان

تور دبی پاییز 97

3 شب و 4 روز

1397-07-29

تور دبی 7 شب و8 روز

6640000تومان

تور دبی 7 شب و8 روز

7شب و 8روز

1397-10-17

تور دبی جام ملتها

834درهم

تور دبی جام ملتها

6 شب و 7 روز

1397-09-21

تور دبی دی ماه

558درهم+1645000تومان

تور دبی دی ماه

1

3 شب و 4 روز

1397-10-10

تورهای دبی

تورهای دبی

با انتخاب تورهای دبی و با گذر از کرانه خلیج فارس به شهر دبی ،بزرگترین شهر امارات متحده عربی می باشد می رسیم که کمتر از چند دهه از بندری کوچک به شهری با ظاهر مدرن و پیشرفته تبدیل شده است. دبی شهری است که استانداردهای شما برای تعریف یک شهر را تغییر خواهد داد و کمتر از گذر از یک نسل به شهری بدل گشته که مناسب الهام گرفتن نویسندگان علمی تخیلی می باشد.

دبی در یک نگاه

دبی شهری از آسمان خراش ها، بنادر و سواحل است، جایی که تجارت های بزرگ در کنار گردشگری جویندگان آفتاب انجام می شود. به دلیل حضور جمعیت زیاد مهاجر جو به طور عمومی قابل تحمل است. وابستگی های مذهبی جنبه برجسته ای از زندگی شهری نیست. اسلام دین اکثریت است، اما کلیساها و معابد هندو با مساجد دبی همزیستی دارند.

دبی مکانی نسبتاً عاری از جرم و جنایت است که کارایی اداری و باز بودن در تجارت موجب رشد حیرت آور آن شده است. با این حال انتقاد از دولت و حاکمیت دبی تحمل نمی شود و فضای محتاطانه ای وجود دارد.و مسافران در سفر با تورهای دبی با امنیت کامل گشت و گذار میکنند.

آب و هوای دبی

دبی در وسط بیابان فقط یک فصل دارد: فصل گرم و خشک. آگوست با میانگین دمای بالای 36 درجه سانتی گراد گرم ترین و ژانویه با میانگین دمای بالای 19 درجه خنک ترین ماه سال در دبی است.که در واقع بهترین زمان سفر گردشگران با تورهای دبی این فصل می باشد.

آب و هوای دبی

مردم دبی

جمعیت دبی در طی دو قرن گذشته به طور مرتب و از فقط چند هزار نفر ساکنان محلی به بیش از دو میلیون نفر افزایش یافته است. بیشتر افزایش های اولیه جمعیت ناشی از بازرگانان کشورهای همسایه بود که تصمیم به جابجایی در محیط عالی تجارت دبی گرفتند. 

در اواخر قرن بیستم، رونق ساخت و ساز در این شهر منجر به افزایش عظیم تعداد کارگران آسیای جنوبی و هجوم مهاجران ماهر از سراسر جهان شد که نقش مهمی در اقتصاد چند بخشی دبی دارند. تعداد مهاجران در این شهر بسیار بیشتر از بومی های اماراتی است. به استثنای کارگرانی که در اردوگاه های کاری در محدوده شهرها هستند ، مهاجران ملیت های مختلف در سراسر دبی پخش می باشند.

مردم دبی

اقتصاد دبی

برخلاف تصور عامه، دبی اقتصادی مبتنی بر نفت ندارد. از ثروت اندک نفتی که بین دهه 1960 و 1990 برخوردار بود برای ساخت سایر زیرساخت های اقتصاد این کشور با ایجاد زیرساخت های ساختمانی استفاده شد. تجارت در مرکز اقتصاد دبی باقی مانده است و این شهر دارای دو بندر بزرگ جهان و قطب حمل و نقل هوایی بین المللی است. منطقه آزاد تجاری جبل علی در دهه 1980 برای جذب سرمایه گذاری صنعتی تأسیس شد. فعالیت های مستقر در آن جا شامل ذوب آلومینیوم، ماشین سازی و تولید سیمان است.

 حمل و نقل عمومی در تورهای دبی

با وجود بزرگراه های وسیع، آب و هوای گرم و اتکای کل سال به تهویه مطبوع، دبی شهر استقبال از عابران پیاده نیست. پس برنامه ای برای قدم زدن در تورهای دبی نداشته باشید، چرا که در این شهر تاکسی مترها عمومی ترین و محبوب ترین نوع حمل و نقل است. 

قیمت آن 3 دلار بوده و خدمات کابین مخصوص خانم ها نیز در دسترس است. مترو دبی به چهار بخش تقسیم شده که شامل بخش مخصوص خانم ها و کلاس طلایی نیز می شود و شما را به تمام منطقه ها و محلات معروف شهر می برد.

 حمل و نقل عمومی در تورهای دبی

چرا با تورهای دبی سفر کنیم؟

دبی و لاس وگاس مشترکات زیادی دارند. هر دو شهر همانند ستاره های آسمان که بر روی بیابان های بی تاب می درخشند عشقی خارق العاده را به اشتراک می گذارند. مردم با همان هدف سخت بازی کردن از سراسر جهان به این کویر درخشان می آیند.

اما به عنوان یک مکان برای تفریح و تعطیلات، به راحتی و به لطف خط ساحلی خلیج فارس، صحنه های آشپزی بین المللی و جاذبه های بزرگتر از زندگی دبی به راحتی هر گردشگری را فریب می دهد. دبی همچنان در حال رشد است و برنامه هایی برای پیشرفت و توسعه در حال انجام است. 

در برهه ای از زمان تخمین زده شد که یک چهارم جرثقیل های ساختمانی جهان را می توان در این جا یافت. این بدان معنی است که حتی آسمان نیز نمی تواند رشد دبی را متوقف کند.

تورهای دبی شهر شگفتی ها

بهترین زمان سفر با تورهای دبی

گرمای دبی هرگز از بین نمی رود و آن را به مکانی ایده آل برای کسانی که می خواهند در پرتوهای گرم شدن خورشید غوطه ور شوند و در معرض ویتامین دی قرار بگیرند تبدیل کرده است.از ماه نوامبر تا مارس گرمی هوا کمی کمتر از آوریل تا اکتبر است. 

این دوره برای دوری از شلوغی بهتر است، اما به دلیل رطوبت بالا باز گرما می تواند غیر قابل تحمل باشد. اما این نکته را بدانید که کلیه مراکز خرید، هتل ها و رستوران ها از نظر تهویه مطبوع عالی هستند و گشت و گذار در جاذبه های دبی در تمام طول سال قابل انجام است.

مکان های دیدنی در تورهای دبی

منطقه غربی دبی از بخش های کوچکی از سواحل شنی بهره می برد که به تسریع رشد صنعت گردشگری این شهر کمک کرده است. حاکمان دبی به دنبال افزایش مرزهای ساحلی شهر بوده اند و از این رو در صدد برآمدند تا جزایر دست ساز ساخته شده توسط انسان در سواحل شهر بسازند. معروف ترین آنها جزیره های نخلی دبی است که شکل یک درخت نخل را دارد.

مکان های دیدنی در تورهای دبی

مسجد جمیرا

به مسجد جمیرا قدم بگذارید. اینجا مکانی است که غیر مسلمانان نیز برای بازدید از فضای داخلی زیبای آن و شرکت در جلسات زنده پرسش و پاسخ دعوت هستند.در قسمت تاریخی دبی مرکز ارتباط فرهنگی شیخ محمد قرار دارد که برای درک فرهنگ دبی شکل گرفته است. در این مکان می توانید از فرهنگ، آداب و رسوم و غذاهای سنتی امارات مطلع شوید.

خرید در تورهای دبی

برخلاف ظاهر مدرن و درخشنده دبی پایه های شهر بر اساس فرهنگ هزار ساله ی عرب ساخته شده است. برای اطلاع بیشتر از رسوم محلی به خرید در بازارهای قدیمی دبی همچون بازار ادویه بپردازید. بعد از آن می توانید سوق طلا را مغازه به مغازه بازدید کنید تا ببینید چرا دبی به بازار طلا و جواهر در قرن 21 مشهور شد.

خرید در تورهای دبی - بازار سنتی

با رفتن به دبی مال از 1200 فروشگاه آن بازدید کنید. دبی مال خانه کودکان نیز می باشد. زونیا یک شهر مینیاتوری است که در آن کودکان مدیریت ایستگاه رادیویی، بیمارستان و آتش نشانی را به عهده دارند.

مرکز خرید دبی مال

بزرگترین جاذبه این مکان آکواریوم دبی یک زیستگاه کامل در زیر آب است. بیش از 30 هزار موجود آبزی شامل کوسه ها و انواع ماهی ها از سراسر دنیا در این مکان حضور دارند.

آکواریوم دبی

برج خلیفه بلندترین برج جهان

بعد از بازدید آکواریوم به برج خلیفه که بزرگترین سازه ساخت بشر به ارتفاع بیش از نیم مایل می باشد می رسیم که ارتفاع آن سه برابر برج ایفل و دو برابر ارتفاع برج امپایر استیت می باشد. برای مشاهده نمایی از شهر از ارتفاع بالا با آسانسور پرسرعت به طبقه 124 برج خلیفه که منظره ی بی نظیری از شهر را به نمایش می گذارد بروید. نمای برج خلیفه به ویژه در شب زیبایی دوچندان دارد؛ به خصوص که از میان فواره های زیبای دبی تماشا شود.

برج خلیفه بلندترین برج جهان

در نقطه نقطه دبی سازه های بی نظیری وجود دارد که باورهای شما را تغییر خواهد داد. می توانید چند شب در اقامتگاه پنج ستاره مدینه الجمیرا که بر روی آب واقع شده و بر اساس معماری یک شهر عربی قدیمی احداث شده است اقامت داشته باشید. یک اقامت لوکس در هتل هفت ستاره برج العرب را تجربه کنید. برجی که منحنی های آن قایق های بادبانی را تداعی می کند.

هتل هفت ستاره برج العرب

سواحل و تفریحات تورهای دبی

می توان در زمان گرما به یکی از سواحل زیبا و لوکس دبی بروید یا با هزینه کمتر در هتل های شخصی کنار دریا اقامت داشته و از هوای آن لذت ببرید.وایلد وادی یکی از بزرگترین پارک های آبی با بیش از 30 تفریحات آبی می باشد.

سواحل و تفریحات تورهای دبی

در ساحل دلفین آتلانتیس به مشاهده دلفین ها بپردازید و از موجودات آبی بی نظیر آکواریوم لاست چمبرز دیدن نمایید.اگر واقعا می خواهید خنک شوید به بالای کوه اسکی دبی بروید که پنج مسیر اسکی سواری دارد و اولین مسیر اسکی با شیب تند سرپوشیده جهان می باشد.

پیست اسکی دبی

بازدید از کویر دبی سفری است که هیچ مسافری در دبی نباید از دست بدهد. شما می توانید در این منطقه از شتر سواری و سوار شدن بر ماشین های آفرود و تماشای مناظر بکر و بی نظیر لذت ببرید.

کویر دبی

هتل های برتر تورهای دبی

هتل هفت ستاره برج العرب

هتل 7 ستاره فوق لوکس دبی که بیشتر از آن که یک هتل خیره کننده باشد یک نماد دبی مدرن است. این بادبان بی نظیر در وسط خلیج فارس واقع شده است.نام این هتل از زبان عربی می تواند مستقیماً به “برج اعراب” ترجمه شود.این هتل یکی از بلندترین هتل های جهان است و در حال حاضر در رتبه 5 این لیست قرار دارد.جالب است بدانیم که تقریبا 39٪ از کل ارتفاع این هتل قابل سکونت و استفاده نمی باشد.این هتل بر روی یک جزیره خصوصی ساخته شده است که تقریباً 920 فوت یا 280 متر با ساحل جمیرا فاصله دارد.

هتل آتلانتیس پالم دبی

هتل آتلانتیس در هلال بیرونی جزیره نخل دبی و به عنوان پرچمدار آن واقع شده است؛ هتلی لوکس با بیش از 1500 اتاق و سوئیت. سوییت های زیر آب دارای مناظر دیدنی از جمله خرابه های باستانی شهر گمشده آتلانتیس می باشد.

هتل رافلز دبی

هتل رافلز دبی دیدنی و خیره کننده با شکل هرمی مشخص، سبک آسیایی را با زیبایی شناسی مصری ادغام می کند و دارای 246 اتاق و سوییت با بالکن های اختصاصی است.

هتل پارک حیات دبی

هتل پارک حیات 5 ستاره با 223 اتاق لوکس شامل 34 سوییت و با داشتن پنجره های کف تا سقف یک اقامتگاه ممتاز در دبی محسوب می شود.

هتل جمیرا القصر

هتل جمیرا القصر به سبک اقامتگاه تابستانی شیخ طراحی شده و با 292 اتاق معماری سنتی را با مدرنیته مجلل به نمایش در می آورد.

هتل فور سیزن ریزورت جمیرا بیچ دبی

هتل فور سیزن ریزورت جمیرا بیچ با 237 مکان اقامتی بزرگ از جمله 49 سوییت با زیبایی و ظرافت کم نظیری از یک سو منظره زیبای خلیج فارس و از سوی دیگر برج خلیفه و مرکز شهر را در زیر آسمان آبی دبی به تصویر می کشد.

هتل فور سیزن ریزورت جمیرا بیچ دبی

هتل وان اند اونلی دپالم

هتل وان اند اونلی دپالم بنایی با ارتفاع کم در جزیره های نخلی دبی که با ترکیب معماری مراکشی و اندلسی با فضای داخلی شیک و مدرن بسیار چشم فریب است. این هتل دارای 90 اتاق و 4 ویلای ساحلی اختصاصی است.

هتل آرمانی دبی

هتل آرمانی در برج خلیفه و در مرکز شهر واقع است. هتل تا طبقه 8 و سپس 38 و 39 است و سوییت های هتل طبقات 9 تا 16 برج خلیفه را اشغال می کند.

هتل بولگاری ریزورت دبی

هتل بولگاری ریزورت هتلی با 101 اتاق و سوییت و 20 ویلا که توسط شرکت مشهور معماری ایتالیایی که تمام هتل های بولگاری را طراحی کرده است ساخته شده و انواع و اقسام امکانات رفاهی را ارائه می کند.

اقامتگاه صحرایی المحا

اقامتگاه صحرایی المحا مجموعه مجلل کویری که در میان باغ های نخل سرسبز، سایه بان های نمادین فرهنگ کهن دبی و تپه های ماسه ای که در آن حیوانات وحشی بیابان فراوان است، با سوییت های بی نظیر و لوکس قرار دارد.

اقامتگاه صحرایی المحا کویری

رستوران های دبی

رستوران منشن بیلیونر دبی

این رستوران لاکچری در مرکز شهر دبی و در تاج دبی واقع شده است. بعد از ساعت 9 شب وقتی که اجراهای کوتاه مانند رقص روبان ابریشم یا آواز جاز شروع می شود جایی در آن باقی نمی ماند.

رستوران کلاب کاوالی دبی

رستورانی پر از ظرافت و تزئینات که با توجه به داشتن طراحی چون روبرتو کاوالی دور از ذهن نیست.

رستوران سوشیال بای هینز بک دبی

هاینز بک سرآشپز رستوران سه ستاره میشلن رم، برند غیرمتعارف غذاهای ایتالیایی خود را به دبی آورده است.

رستوران پیرچیک دبی

این رستوران در انتهای یک اسکله واقع شده و منظره زیبایی از غروب خورشید در خلیج فارس را ارائه می دهد.

رستوران نوبو دبی

نوبو یکی از سه رستوران بزرگ ژاپنی در هتل آتلانتیس واقع شده است.

رستوران نوبو

سوغات تورهای دبی

از جمله سوغات تورهای دبی می توان به خرما، شیر شتر، میوه ها و آجیل های شیرین شده، گوشواره ها و دستبندهای طلا، جواهرات مروارید محلی، بطری های دست ساز از ماسه های امارات، لباس محلی کاندورا برای مردان و لباس محلی ابایا برای زنان اشاره کرد.

دستبندهای طلا

قوانین سفر به دبی در دوران کرونا

«امارات متحده عربی» در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا، قوانین جدیدی را برای ورود مسافران به «دبی» در نظر گرفته است :

ارائه نتیجه منفی تست پی‌سی‌آر (PCR) که حداکثر ۷۲ ساعت پیش از پرواز انجام شده باشد، قبل از پرواز به دبی الزامی است.کودکان زیر ۱۲ سال و افراد با معلولیت متوسط ​​یا شدید از ارائه نتیجه منفی تست “PCR” معافند. اتباع امارات متحده عربی از ارائه نتیجه منفی تست کووید-۱۹ معافند اما پس از ورود به فرودگاه بین‌المللی دبی تحت آزمایش پی‌سی‌آر (PCR) قرار خواهد گرفت.

از مسافران برخی کشورها ازجمله ایران، عراق و افغانستان پس از ورود به فرودگاه‌های دبی بار دیگر تست پی‌سی‌آر (PCR) گرفته خواهد شد. مسافر تا زمان دریافت نتیجه آزمایش باید خود را در هتل و یا محل اقامت خود قرنطینه کند.

در صورت مثبت‌شدن نتیجه آزمایش، فرد باید خود را قرنطینه کرده و دستورات «اداره بهداشت دبی» را رعایت کند.مسافرین برخی از کشورها ازجمله ایران، عراق و افغانستان در صورت پرواز ترانزیتی از دبی نیز موظفند نتیجه منفی تست پی‌سی‌آر (PCR) که حداکثر ۷۲ ساعت پیش از پرواز انجام شده باشد، را ارائه دهند.

از میان تست‌های تشخیص کووید-۱۹، تنها تست پی‌سی‌آر (PCR) معتبر است و سایر آزمایشات از جمله آزمایش آنتی‌بادی و کیت آزمایش خانگی در دبی پذیرفته نمی‌شود.نتیجه آزمایش تنها باید به‌صورت چاپی و به دو زبان انگلیسی یا عربی ارائه شود و ارائه جواب آزمایش به‌صورت پیامک یا گواهی دیجیتال پذیرفته نخواهد شد.

تمام مسافران در بدو ورود به دبی باید برنامه “COVID19 – DXB Smart App” را از «گوگل‌پلی» و یا «اپ‌استور» دانلود و نصب کنند.ارائه نتیجه آزمایش تنها از آزمایشگاه‌های مورد تایید امارات متحده عربی

ملزومات سفر به دبی در دوران کرونا

۱.ویزای ورود به امارات          ۲.نتیجه منفی تست پی‌ سی ‌آر ( کووید-۱۹(         ۳.در صورت عدم پوشش بیمه بین‌المللی، از بیمه پزشکی سفر خود اطمینان حاصل کنید.      ۴.گردشگران موظفند تمام اطلاعات خود را در برنامه “COVID-19 DXB” ثبت کنند.

آژانس مسافرتی آسمان پرستاره پرشیا برگزار کننده انواع تورهای دبی از جمله تورهای نمایشگاهی، تورهای نوروزی و … شما را به حضور در تورهای به مقصد امارات این آژانس دعوت می کند.جهت اطلاع از جزئیات اجرای تورها با شماره 02122887100 تماس گرفته تا کارشناسان آژانس آسمان پرستاره پرشیا بهترین پیشنهادها را به شما ارائه دهند.

ارسال 60% کل هزینه تور دبی زمان رزرواسیون ضروری و درغیراینصورت رزرو ارسالی تأیید نمی باشد.

تورهای دبی
دیدنی های امارات
هتل های امارات
زروبلیط ارزان و آنلاین دبی  از اپ آسمان پر ستاره پرشیا

مدت زمان اخذ ویزای کشور امارات حدود یک هفته کاری می باشد که بسته به تایم شلوغی سفارت این زمان متغیر خواهد بود

ویزای کشور دبی به دو ویزای توریستی و تجاری تقسیم میشود که پروسه زمانی و مدارک هر کدام به صورت جداگانه معین می گردد

این ویزا صرفا جهت تورهای تفریحی می باشد که به همراه هتل و یا پرواز صادر می شود و مدت زمان اقامت مسافر با اخذ این ویزا حداکثر 14 روز می باشد

این ویزا صرفا جهت امور بازرگانی و تجاری صادر شده و جهت صدور آن حداقل به 3 ویزای توریستی نیاز است .

از زمان اخذ ویزا تا مدت زمان ورود به کشور امارات حداکثر 30 روز فرصت می باشد و از زمان ورود بسته به نوع ویزا مدت زمان اقامت می باشد.که مدت زمان اقامت با توجه به نوع ویزا متغیر است.

اخذ این ویزا مدت زمان کمتری نسبت به سایر ویزاها دارد که عموما از 24 تا 72 ساعت کاری طول می کشد

اسکن رنگی پاسپورت - اسکن عکس پرسنلی جدید - اسکن صفحه اول شناسنامه - اسکن کارت ملی - واچر هتل و یا بلیط پرواز

به این مقصد پرواز های متفاوتی با ایرلاین های مختلف مانند ایران ایر - ماهان - امارات - ایر عربیا - فلای دبی و... انجام میشود.