آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تور دریاچه لفور


تور دریاچه لفور

تور دریاچه لفور

دریاچه لفور در سوادکوه واقع شده و یکی از تورهای یک روزه ای ست که می توان با خرید آن، سفری جذاب و لحظاتی فراموش نشدنی ساخت. تورهای طبیعت گردی یک روز فرصتی عالی برای مسافرانی ست که به دنبال گشت و گذار در دل طبیعت هستند، اما زمان کافی برای سفرهای طولانی در اختیار ندارند.

به علاوه قیمت تورهای طبیعت گردی یک روزه بسیار ارزان بوده و می توان خرید این تورها را برای بیشتر افراد جامعه میسر دانست.

شما می توانید به جای یک سفر چند روزه در فصل، بارها و بارها نسبت به خرید تورهای یک روزه ی طبیعت گردی اقدام کرده و مرتبا حال و هوای خود را با این سفرهای کوتاه و یک روزه تازه نمایید.

معرفی تور دریاچه لفور

تور دریاچه لفور با سفر به جنگل های سوادکوه در استان مازندران محقق می شود. جنگل و دریاچه لفور به عنوان مقصد گردشگری محبوب توریست هایی که به نقاط سرسبز و مرطوب شمال کشور علاقه مند هستند، شناخته می شوند.

دور تا دور دریاچه ی لفور پوشش گیاهی انبوه و با سبزی پررنگی را مشاهده می کنید که بازتاب سبزی شان بر آبی دریاچه، تلفیق رنگی بی نظیر به وجود آورده است. اینجا تابش نور خورشید گویی رنگ دیگری دارد و همه چیز به طرزی جادویی جلوه می کند.

سد البرز با تور دریاچه ی لفور

همین طور در این تور از سد البرز نیز دیدن خواهید کرد. سد البرز سدی خاکی با ارتفاعی نزدیک به 72 متر است که روی رودخانه ی لفور بسته شده و یکی از سدهای تاریخی کشور و به ویژه استان مازندران محسوب می گردد.

سد البرز در دهستان لفور قرار دارد و جالب است بدانید که آب این سد می تواند تمامی اراضی کشاورزی بابلسر، جویبار، قائم شهر و بابل را تامین سازد.

تور دریاچه لفور
معرفی تور دریاچه لفور

در حاشیه ی این سد نیز فرصت بسیار خوبی برای لذت بردن از هوای پاک و طبیعت زنده را در اختیار خواهید داشت. توریست هایی که به گردشگری طبیعت علاقه مند هستند، در این نقطه از بخش شمالی کشور، تمامی مناظر رویایی خود را پیش چشم می بینند و ریه هایشان از هوای تمیز و پرانرژی پر می گردد.

در جنگل لفور چشم اندازهای بی مانندی را می یابید که برای عکاس های خوش ذوق، سوژه های طبیعی شگرفی به وجود می آورند.

از دریاچه ی لفور که بگذریم، جاذبه های گردشگری سوادکوه از جمله دریاچه شورمست، سد سنبل رود، آبشار آهکی اسکلیم، آبشار تزر، رودخانه ی کسیلیان و… نیز در این منطقه برجسته هستند.

تور دریاچه ی لفور و بازدید از اسکلیم رود
تور دریاچه ی لفور و بازدید از اسکلیم رود

تور دریاچه ی لفور و بازدید از اسکلیم رود

اسکلیم رود در منطقه ی لفور واقع شده است و در برنامه ی تور دریاچه لفور جای دارد. در واقع حیف است که به این ناحیه سفر کنید و از اسکلیم رود دیدن نکرده باشید.

اسکلیم رود در میان ردیف درختان پرپشت احاطه شده است و سنگ های درشت و نامنظم حاشیه ی آن، مسیر این رود را شکل داده اند.

عمق کم رودخانه ی اسکیلم سبب می شود که توریست ها در هوای مطبوع و زمانی که خورشید در میانه ی آسمان قرار گرفته است، در این رود به بازی و تفریح بپردازند.

همین طور اگر بخواهید در مسیر اسکلیم رود به قدم زنی بپردازید، زمانی رویایی و بی مانند را پیش رو خواهید داشت.

خرید تور دریاچه لفور

برای خرید تور دریاچه لفور می توانید به بخش تورهای طبیعت گردی یک روزه در وب سایت آسمان پرستاره پرشیا مراجعه کرده و با درخواست این تور، در شمار مسافران آن دربیایید.

به علاوه شما می توانید با کانتر مربوطه تورهای طبیعت گردی تماس گرفته و ضمن کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص برنامه ی گردشگری این تور یک روزه، خرید آن را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته