آسمان پرستاره پرشیا

آسمان پرستاره پرشیا

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

تور یک روزه دریاچه شورمست


تور یک روزه دریاچه شورمست

تور یک روزه دریاچه شورمست

 تور یک روزه دریاچه شورمست یکی از تورهای طبیعت گردی آژانس آسمان پر ستاره پرشیا است.با خرید تور یک روزه دریاچه شورمست می توانید به تنها دریاچه ی طبیعی در سوادکوه برسید .دریاچه شورمست یکی از دریاچه های بسیار زیبای ایران است  

تورهای طبیعت گردی یک روزه از بهترین تورهای گردشگری داخلی برای افراد پرمشغله ای ست که زمان کافی برای خرید تورهای گردشگری چند روزه ندارند.

معرفی تور دریاچه شورمست سواد کوه

 دریاچه شورمست در فاصله ی 6 کیلومتری بخش غربی پل سفید واقع شده است و یکی از جذاب ترین فضاهای طبیعی برای گردشگری و تفریح و تفرج در بخش شمالی کشور می باشد.

در حاشیه ی دریاچه ی شورمست درختان بسیار زیبایی از گونه های مختلف را مشاهده می کنید که رنگ آمیزی منحصر به فردی به این منطقه بخشیده اند.

معرفی تور دریاچه شورمست سواد کوه
معرفی تور دریاچه شورمست سواد کوه

زمانی که با تور یک روزه دریاچه شورمست به سوادکوه سفر می کنید، در مسیر هر آن چیزی که باید از زیبایی طبیعی و سحرانگیز شمال ایران ببینید، را پیش چشم خواهید داشت. دریاچه ی شورمست به عنوان نگین شهرستان سوادکوه با مساحت 15 هزار متر مربع در اینجا می درخشد.

این دریاچه در عمیق ترین نقطه ی خود، عمقی نزدیک به 7 متر دارد و انواع درختان توسکا و گل های بوته ای، در اطراف آن خودنمایی می کنند.

دریاچه شورمست به اندازه ی 94 متر از سطح دریا ارتفاع دارد و آب و هوای منطقه فوق العاده پرطراوت و فرح بخش به نظر می رسد.

به اینجا که سفر می کنید، به جز دریاچه طبیعت جنگل نیز در انتظار شماست.

جنگل چسبیده به دریاچه ی شورمست با مسیرهای پیاده روی خاکی خود، بستر ایده آلی برای گذراندن یک تور طبیعت گردی یک روزه می باشد و اگر بخواهید به عمق جنگل سفر کنید، تنها کافی ست خورشید را روی شانه ی راست خود قرار داده و به دل طبیعت سوادکوه بزنید.

اگر قصد خرید تور یک روزه دریاچه شورمست از گروه تورهای یک روزه طبیعت گردی آژانس آسمان پرستاره پرشیا را دارید، بد نیست بدانید که به جز این دریاچه و جنگل آن، پل ورسک نیز در همین نزدیکی قرار دارد.

پل ورسک از جاذبه های تاریخی بسیار ارزشمند در شمال کشور محسوب می شود که توصیه می کنیم حتما از آن بازدید نمایید.

برنامه ی تور طبیعت گردی دریاچه شورمست

در تور یک روزه دریاچه شورمست می توانید از طبیعت زیبای منطقه لذت برده و به کمپینگ و قایق سواری بپردازید.

قایق های پدالی در حرکت روی دریاچه ی شورمست که توریست ها را به این طرف و آن طرف دریاچه می برند، منظره ی فوق العاده زیبایی ایجاد می کنند.

شما می توانید در حاشیه ی این دریاچه ساعت ها به عکاسی پرداخته و از مناظر بدیع آن بهره مند شوید.

برنامه ی تور طبیعت گردی دریاچه شورمست
برنامه ی تور طبیعت گردی دریاچه شورمست

به دلیل توریستی بودن این منطقه و سفرهای متعددی که به مقصد آن صورت می گیرد، امکانات تفریحی و نیز تجهیزات بهداشتی در منطقه در سطح مناسبی قرار داده شده است.

آلاچیق ها و سرویس های بهداشتی برای مسافران تور دریاچه شورمست فضایی راحت فراهم آورده اند و می توانید چند ساعتی را با آرامش و آسایش کامل در این نقطه ی زیبای شمالی کشور به سر کنید.

خرید تور دریاچه شورمست

برای خرید تور یک روزه دریاچه شورمست به صورت آنلاین، می باید به صفحه ی تورهای طبیعت گردی مراجعه نموده و این تور را ضمن پرداخت هزینه ی لازم رزرو نمایید.

خرید تور دریاچه شورمست
خرید تور دریاچه شورمست

مسیر دسترسی به دریاچه شورمست

برای دسترسی به دریاچه شورمست باید از مسیر جاده ی فیروزکوه پیش بروید. از فیروزکوه به سمت قائم شهر رفته و پس از طی کردن 65 کیلومتر، به پل سفید خواهید رسید. با عبور از پل سفید، کمی جلوتر، تابلوی شورمست را مشاهده می کنید.

بخشی از جاده به سمت دریاچه ی شورمست آسفالت است، اما کمی که پیش روید جاده شکل خاکی به خود می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات

برچسب ها

شبکه های اجتماعی ما

تماس با آژانس

02122887100

پشتیبانی 24 ساعته